עזרה בבחירת מסך

Ybiton

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם. אני מתלבט בין שני מסכים של סוני xf9005 לבין ה oled של סוני או lg . הצפיה היא בחדר מואר מאוד בעיקר הנטפליקס וסלקום טיוי . חשוב בעיקר איכות תמונה גם בשידור אנטנה. האם יש המלצות

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם. אני מתלבט בין שני מסכים של סוני xf9005 לבין ה oled של סוני או lg . הצפיה היא בחדר מואר מאוד בעיקר הנטפליקס וסלקום טיוי . חשוב בעיקר איכות תמונה גם בשידור אנטנה. האם יש המלצות

לחדר מואר ממליץ לכיוון של הסוני XF9005.

http://www.dtown.co.il/articles/4399.html

Ybiton

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
איך מבחינת איכות תמונה? האם לא תהיה איכותית יותר באחרות?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איך מבחינת איכות תמונה? האם לא תהיה איכותית יותר באחרות?

למה אתה מכוון באחרות?
לטעמי, סוני דגם XF9005 מסך הליד עם התמונה המרשימה ביותר בקטגורית מסכי הליד.
למרות שמדובר במסך ליד, רווית הצבעים של המסך עשירה ביותר, תוך כדי שמירה על רכות בתמונה.

Ybiton

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הכוונה באחרות היא למסכי ה oled של סוני או lg. האם לא תתקבל תמונה עדיפה מבחינת איכות התמונה במסכי ה oled ?

Ybiton

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
למה אתה מכוון באחרות?
לטעמי, סוני דגם XF9005 מסך הליד עם התמונה המרשימה ביותר בקטגורית מסכי הליד.
למרות שמדובר במסך ליד, רווית הצבעים של המסך עשירה ביותר, תוך כדי שמירה על רכות בתמונה.
כדי להסביר טוב יותר קניתי את המסך של סוני 8596xe ולא הייתי מרוצה המתמונה ב hdr הייתה חשוכה לתעמי גם בהשוואה בין ה 9005 וה oled של סוני אליה התמונה הייתה הכי חשוכה ולכן כרגע מתלבט בין שידרוג ל xf9005 או ל oled של סוני בכל מקרה מדובר במסך 65 חשובה לי מאוד איכות התמונה וכמו שכתבתי בתחילה יש הרבה אור בשעות היום לא ישיר על המסך אבל החדר מואר

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
כדי להסביר טוב יותר קניתי את המסך של סוני 8596xe ולא הייתי מרוצה המתמונה ב hdr הייתה חשוכה לתעמי גם בהשוואה בין ה 9005 וה oled של סוני אליה התמונה הייתה הכי חשוכה ולכן כרגע מתלבט בין שידרוג ל xf9005 או ל oled של סוני בכל מקרה מדובר במסך 65 חשובה לי מאוד איכות התמונה וכמו שכתבתי בתחילה יש הרבה אור בשעות היום לא ישיר על המסך אבל החדר מואר

ראשית. ממליץ לך לקרוא את הכתבה ... איך בוחרים מסך בשנת 2018.
שנית. סוני דגם XF9005 מסך בעל פאנל חצי מבריק שמתמודד טוב יותר מאשר מסך אולד בחדר מואר.
בנוסף ה-XF9005 מגיע עם תאורה אחורית, ועוצמת הארה חזקה יותר מאשר מסך האולד.

Ybiton

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ראשית. ממליץ לך לקרוא את הכתבה ... איך בוחרים מסך בשנת 2018.
שנית. סוני דגם XF9005 מסך בעל פאנל חצי מבריק שמתמודד טוב יותר מאשר מסך אולד בחדר מואר.
בנוסף ה-XF9005 מגיע עם תאורה אחורית, ועוצמת הארה חזקה יותר מאשר מסך האולד.
קראתי את הכתבה .תודה לך . מכיוון שראיתי שהייתה כאן סקירה של שני המסכים האלו וגם של lg העלתי כאן את השאלה על איכות התמונה האם היא עומדת באותה רמה של ה oled או שאם אני מחפש תמונה מעולה זה רק oled סוני או lg?. תודה מראש על העזרה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור