עזרה בבחירה של רסיבר

alon_alon

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
שלום לכולם,
אני נמצא בישורת האחרונה לקראת "הקמה" של מערכת קולנוע ביתי. כרגע יש לי זוג רמקולים רצפתיים של klipcsh 260rp רמקול סנטר rp 250c . אני לא מתכוון להוסיף רמקולים נוספים בשלב הזה. החדר הוא סלון במידות של 4X10. השלב האחרון הוא בחירת רסיבר, הדגמים המובילים כרגע הם :
1) YAMAHA RXV683
2) Denon AVR-X3400H
3)Pioneer VSXLX302
השאלה היא איזה מגבר עדיף,שלשותם נמצאים תחת אותה קטגורית מחיר, 3500~ . אני יודע שהכי טוב זה לבדוק אותם עם הרמקולים אבל אין לי אפשרות לבצע זאת. אני אשמח לקבל תגובות.
שימוש עיקרי זה האזנה למוזיקה אבל גם צפיה בסרטים.
תודה,
אלון

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
שלום לכולם,
אני נמצא בישורת האחרונה לקראת "הקמה" של מערכת קולנוע ביתי. כרגע יש לי זוג רמקולים רצפתיים של klipcsh 260rp רמקול סנטר rp 250c . אני לא מתכוון להוסיף רמקולים נוספים בשלב הזה. החדר הוא סלון במידות של 4X10. השלב האחרון הוא בחירת רסיבר, הדגמים המובילים כרגע הם :
1) YAMAHA RXV683
2) Denon AVR-X3400H
3)Pioneer VSXLX302
השאלה היא איזה מגבר עדיף,שלשותם נמצאים תחת אותה קטגורית מחיר, 3500~ . אני יודע שהכי טוב זה לבדוק אותם עם הרמקולים אבל אין לי אפשרות לבצע זאת. אני אשמח לקבל תגובות.
תודה,
אלון

היי אלון, אני ממש בקרוב אמור לקנות קליפש 260 עם סנטר 440c,איך הרמקולים,האם מספיק עוצמתיים??
אגב לרסיבר הרבה המליצו לי על מרנץ 5012

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם,
1) YAMAHA RXV683
2) Denon AVR-X3400H
3)Pioneer VSXLX302
תודה,
אלון

הייתי נותן עדיפות לרסיבר מרנץ דגם SR-5012. בשילוב עם רמקולי קליפש הוא ייתן את התוצאה הטובה ביותר בסטריאו!

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
הייתי נותן עדיפות לרסיבר מרנץ דגם SR-5012. בשילוב עם רמקולי קליפש הוא ייתן את התוצאה הטובה ביותר בסטריאו!
איציק,הרבה טוענים שקליפש טובים לקולנוע ביתי,נראה לי שאפילו אתה אמרת, האם בשילוב שלהם עם המרנץ גם בסטריאו התוצאה תהיה משביעת רצון?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק,הרבה טוענים שקליפש טובים לקולנוע ביתי,נראה לי שאפילו אתה אמרת, האם בשילוב שלהם עם המרנץ גם בסטריאו התוצאה תהיה משביעת רצון?

השילוב של מרנץ עם קליפש בסטיראו איכותי.

alon_alon

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
חברים, ממש תודה על העזרה. אני אבדוק גם את הרסיבר של מרנץ.
בנוגע לרמקולים, ממה ששמעתי הם נשמעים חלום,מאוד עוצמתיים. האזנתי לסרט ולא למוזיקה.
אחרי שאני ארכוש את הרסיבר אני אוסיף חוות דעת אישית לפה.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
חברים, ממש תודה על העזרה. אני אבדוק גם את הרסיבר של מרנץ.
בנוגע לרמקולים, ממה ששמעתי הם נשמעים חלום,מאוד עוצמתיים. האזנתי לסרט ולא למוזיקה.
אחרי שאני ארכוש את הרסיבר אני אוסיף חוות דעת אישית לפה.
לגבי הרסיבר של מרנץ , אם איציק המליץ זה אומר שהוא אדיר, לגבי הרמקולים 260 איפה קנית ובכמה?? גם אני רוצה לרכוש אותם...

alon_alon

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
אני לא מכיר את חוקי הפורום , ככה שאני לא יודע אם מותר לפרסם חנות מסויימת. רכשתי אותם ב 5000 שקל. מאוד מומלצים.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
אני לא מכיר את חוקי הפורום , ככה שאני לא יודע אם מותר לפרסם חנות מסויימת. רכשתי אותם ב 5000 שקל. מאוד מומלצים.
האמת שגם אני לא מכיר את חוקי הפורום,תרשום לי בפרטי מאיפה קנית,אני גם לפני קנייה ואני רוצה להשוות מחירים

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לתקציבים נמוכים אפשר לשקול מוניטור אודיו/kef/b&w ועוד כמה...

קליפש הייתי משאיר לתחתית הרשימה.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
לתקציבים נמוכים אפשר לשקול מוניטור אודיו/kef/b&w ועוד כמה...

קליפש הייתי משאיר לתחתית הרשימה.
מה זה תקציבים נמוכים? ולמה קליפש בתחתית הרשימה?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מציע לשמוע יצרניות רמקולים ולבוא עם דעה שלך (לא של אחרים).
עצות זה טוב ויפה ונחמד.
אבל רצוי לשמוע לפני.

תשמע עוד יצרניות בקיצר.

לגבי תקציב
עזוב אותך, הכל יחסי בחיים.
על תתייחס.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
מציע לשמוע יצרניות רמקולים ולבוא עם דעה שלך (לא של אחרים).
עצות זה טוב ויפה ונחמד.
אבל רצוי לשמוע לפני.

תשמע עוד יצרניות בקיצר.

לגבי תקציב
עזוב אותך, הכל יחסי בחיים.
על תתייחס.
ברמקולים כמו בהרבה דברים אחרים בחיים השמיים הם הגבול, אגב את הקליפש כן שמעתי ונם נשמעו לפחות לי טוב מאוד,ברור שיש יותר טובים ,גם אם תקנה פורשה תמיד יהיו מכוניות טובות יותר. לגבי תקציב - מי שלא תוחם את עצמו עם תקציב מוגדר פלוס מינוס סטיות ימצא את עצמו משקיע כפול או פי 3 ממה שבכלל יש לו...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
1. טוב ששמעת זו כבר התחלה טובה מאוד.
2. מה שמעת במקביל ?

"השמיים הם הגבול" (גם אותם אגב כבר חצו).
לכן הכל יחסי בחיים בכל המישורים.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
1. טוב ששמעת זו כבר התחלה טובה מאוד.
2. מה שמעת במקביל ?

"השמיים הם הגבול" (גם אותם אגב כבר חצו).
לכן הכל יחסי בחיים בכל המישורים.
השמיים הם הגבול אומר שאתה יכול לקנות זוג קדמיים ב 15000 שח או את כל הסט ורסיבר במחיר הזה, כל אחד יחליט בשביל עצמו אם כמה הוא רוצה "להשתגע", שמעתי עוד רמקולים ואהבתי את הסאונד של הקליפש בקולנוע הביתי. על טעם ועל ריח...
בכל מצב קיבלתי פידבקים טובים לגביהם,הייתי מעדיף שתיתן הצעה מסויימת לתקצעב 15000 שח כולל רסיבר מבלי לפסול אחרים.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
בעיקר בתחום האודיו יש פער מחירים פשוט מטורף. אם בטלוויזיות, 20K מספיק לטלוויזיית הייאנד, באודיו יש רבים שיגידו ש20K מספיקים לרמקולי מיד ריינג' בלבד.
ולכן עיניין התקציב משחק תפקיד קריטי בבניית מערכת.
בתקציב שהוגדר, אני מצטרף להמלצה על מרנץ, הסאונד של מרנץ מאוד מאוזן וביצועי הסטיראו לרוב טובים יותר מחברות המיינסטרים האחרות.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מיקי8888

אהבת, מעולה !
סוף דיון מבחינתי.

נותר להתחדש ולהנות מהרכישה.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
מיקי8888

אהבת, מעולה !
סוף דיון מבחינתי.

נותר להתחדש ולהנות מהרכישה.
אחלה

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
בעיקר בתחום האודיו יש פער מחירים פשוט מטורף. אם בטלוויזיות, 20K מספיק לטלוויזיית הייאנד, באודיו יש רבים שיגידו ש20K מספיקים לרמקולי מיד ריינג' בלבד.
ולכן עיניין התקציב משחק תפקיד קריטי בבניית מערכת.
בתקציב שהוגדר, אני מצטרף להמלצה על מרנץ, הסאונד של מרנץ מאוד מאוזן וביצועי הסטיראו לרוב טובים יותר מחברות המיינסטרים האחרות.
ושילוב המרנץ עם רמקולים קליפש בחלל 3.5*4:
קדמיים rp-260f
סנטר rp-450c
סאב r10swi
אחוריים לא סגור עדיין...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור