עזרה|אני חייב עזרה לפני קניית פלזמה 42 אינץ'-יש דגמים

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תראו, אני בקרוב מאד הולך לקנות פלזמה/LCD (אתם תגידו לי מה עדיף) לסלון בבית.
התקציב שלי יהיה : 5200 ש"ח

המרחק צפייה בין הספה לטלוויזיה הוא כ-3 מטר ולדעתי צריך פה 42-37 אינץ, לא?

השימושים שלי הם ככה:
50% - צפייה רגילה דרך ממיר YesMax ואולי בקרוב גם עם HD.
50% - החמישים אחוז האלו יהיו לצפייה בתכני HD (סרטים, Xbox360 וכד').

אז מה עדיף פה LCD או פלזמה?

והינה 2 דגמים שהצליצו לי עליהם, מה עדיף? האם יש משהו שיותר טוב משתי הדמים האלו? אם כן אפשר את השם של הדגם?

דגם 1:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=731222

דגם 2:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=741768

תודה מראש, שגיא.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אתה צריך להגיד לנו אם יש לך מקור חזק בקרבת הטליוויזיה כי זה ישפיע מאוד על ההחלטה בין פלזמה ל LCD . ובמרחק שלך אל תשקול שום גודל פחות מ 42 אני אפילו חושב שכדאי 47

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי מה הכוונה במקור חזק? ואתה בטוח שצריך יותר מ-42 אינץ'? לפי מה שקראתי צריך אפילו אולי 37 אינץ'.

אבל אם אתה מבין בתחום אני לא התווכח איתך.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
הכוונה שלי היא , חלון גדול שמכניס הרבה אור , יציאה למרפסת או סתם אורות חזקים שיש לך בסביבה .

בקשר לגודל יכול להיות שהגזמתי קצת עם ה 47 אבל ה 42 זה בדוק מה שאתה צריך . לדעתי 37 זה קטן מדי בשביל מרחק כזה

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה ממש עוזר לי, תודה רבה לך.
בסביבה שהטלוויזיה תיהיה יש חלון גדול של יציאה למרפסת ולבנתיים אין משהו שיסתיר את האור.
אז המקום דיי מואר אז חשוב שיהיה אפשר לראות טוב באור יום.

אז מה עדיף פלזמה או LCD? אפשר אולי דגמים? ומה עם הדגמים שהמליצו לי הם טובים? מה יותר טוב?

תודה רבה רבה!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
הסיבה שאני שואל את זה בגלל שאם יש מקור אור חזק וישיר על הטליוויזיה אם תקנה פלזמה אז את תסבול מתופעת השתקפות אור על המסך ואני מתאר לעצמי שאתה לא רוצה את זה אז בגלל זה עדי ללכת על LCD אלא אם תצליח לחסום את האור בדרך כלשהי ואז אני אמליץ לך על פלזמה אבל בינתיים אתה צריך LCD .

בקשר לדגמים שהבאת לפי הנתונים היבשים הם נראים לי בסדר גמור הבעיה היא שבשניהם לא מופיע קצב רענון שהוא דבר די משמעותי . אני לא מכיר את דגמים הספיציפים האלה באופן אישי לכן אני לא יכול לקבוע אבל כמו שאמרתי הם נראים לי בסדר גמור לפי הנתונים היבשים שלהם , אז אולי כדאי לחכות שמישהו מהפורום שמכיר את הדגמים הללו או דגמים אחרים שיכול להמליץ לך על דגם ספיציפי. ובכל זאת אני מציע לך ללכת לחנויות אלקטרוניקה ולבחון את הדגמים האלה בעצמך ותתרשם מהם ואז תחליט כי בסופו של דבר אתה הוא זה שיצפה בטליוויזיה הזאת ולא אף אחד אחר.

אז כדאי לקבל הצעות של כמה דגמים ואז ללכת לחנות ולבדוק אותם בצורה אישית , כי יכול להיות שדגם שמאוד ימליצו עליו לא תרשם ממנו במיוחד ואילו דגם אחר אתה ממש תדלק עליו לכן בסופו של דבר הכל עניין של הרגשה אישית כלפי דגם מסויים

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה, אני מחפש הרבה זמן כבר את קצב הרענון שלהם ואני לא מוצא ממש מוזר.
אשמח אם מישהו שמכיר את הדמים יוכל להגיד לי מה עדיף לי, עד שאני אלך לחנות ואראה בעצמי, והאם יש עוד דגמים שכדאי לי לבחון.

roy_daklon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
לגבי הטושיבה

אחלה דגם, טלוויזיה מעולה יצא לי לראות בה שידורי SD רואים נהדר, שלא לדבר על HD.
ה"חיסרון" הוא שה-USB לא קורא סרטים אלא רק תמונות, אבל אם זה לא חשוב לך אני יותר ממליץ לך ללכת עליה מאשר על הפנסוניק.
תברר בניופאן אמור להיות להם מבצעי סוף שנה של 15% או משהו כזה.
בהצלחה!

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה דגם, טלוויזיה מעולה יצא לי לראות בה שידורי SD רואים נהדר, שלא לדבר על HD.
ה"חיסרון" הוא שה-USB לא קורא סרטים אלא רק תמונות, אבל אם זה לא חשוב לך אני יותר ממליץ לך ללכת עליה מאשר על הפנסוניק.
תברר בניופאן אמור להיות להם מבצעי סוף שנה של 15% או משהו כזה.
בהצלחה!

אוקיי, תודה רבה. אבא שלי העלה את התקציב לעד 6500 אז ההתלבטות עכשיו היא בין זאת:

Toshiba 42XV635
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=735950

לבין Philips 42PFL7404H:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=732935

מה עדיף? ממש נידלקתי על הטושיבה הזאת..

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אם אתה מתלבט בין שני אלה אני מציע לך ללכת על הטושיבה יש בה מגוון גדול יותר של חיבורים וגם יש בה את כניסת הסקארט הכל כך חיונית לשידורים רגילים ביס

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סבבה, תודה לך גבר.
אבל אחרי שקראתי קצת הבנתי שמאד שווה להשקיע עוד קצת ולקנות את ה פיליפס 8404, האם היא יותר טובה בהטושיבה?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
שוב אני לא מכיר את הדגמים ההצעה שלי מבוססת רק על הנתונים היבשים המוצגים

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
אם אתה מתלבט בין שני אלה אני מציע לך ללכת על הטושיבה יש בה מגוון גדול יותר של חיבורים וגם יש בה את כניסת הסקארט הכל כך חיונית לשידורים רגילים ביס

שלום פאדי
רק שתדע- לפיליפס יש 2 כניסות סקארט.
ובכלל כל סוגי הכניסות הקיימים

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
על איזה פיליפס אתה מדבר? 8404?

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ניראה לי אני אלך על ה 8404 לא? איך היא בשידורים רגילים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני רוצה לחדד כמה נקודות
חיבורים זה טוב וחשוב, אבל איכות תמונה זו נקודה שצריך לבדוק ומומלץ בעניים היות ולכל אחד יש טעם אישי שונה
כמו כן 42'' זה בסדר גמור ל 3 מטר ואני ממש לא מבין את הגישה של חלק מהאנשים, שזה גדול מידי עבורם (יש לי 42'' כבר 6 שנים בפחות מ 3 מטר).

SagiHatan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה אחרונה, אם אני קונה את ה-8404 ואני לא תולה אותה אז זה ישפיע על האמבילייט? כי אנ פשוט לא יכול לתלות יש לי בעיה בקיר בסלון הוא הולך באלכסון. דיי מבאס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור