עוד על כבלים...

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
כבר זמן מה אני מרגיש שאני לא ממצא את היכולות של המערכת שלי בצורה מקסימלית, ולאחרונה אני במסע של fine tuning של המערכת ובדיקת כבלים שונים. זה התחיל בשידרוג של כבל הרמקולים ל Crystal Dreamline plus, כבל מטורף. (ותודה לרן שביט שסבל בנחמדות מופלאה את אין סוף ההתלבטויות, הגחמות והשאלות שלי...)

הפירסום של עופר שחורי על הדגם החדש של Analysis plus – ה APEX, עניין אותי, ובעיקר אחרי הביקורת של שניצל. עופר כמובן השאיל לי כבלי רמקולים ואינטרקונקט APEX, ואחרי הרבה בדיקות והשוואות, קניתי את האינטרקונקט, שבאמת מקפיץ את המערכת לאיכות אחרת מבחינת הבמה, טונאליות, הבאס, וספייס בסאונד, במחיר מפתיע (נמוך) יחסית לאיכות ולמחירי התחרות.

בשלב הבא, עופר, בנדיבות האופיינית, העמיס אותי בכבלי חשמל שונים של SINE, ובפרט באקזמפלר החדש – SUTRA, שלפי עופר אמור להיות כבל מדהים במחיר נמוך יחסית לאיכות שהוא נותן.

התחלתי בחיבור של הסוטרה הנ"ל למקור שלי ( Aurender) וממש הופתעתי מעוצמת ההשפעה על הסאונד. הסאונד הפך לגדול יותר ו"זורם" יותר, באס נוכח ופאנצי יותר, כאילו שידרגתי את המקור ולא רק את הכבל חשמל. קראתי במיספר מקומות שהאורנדר רגיש מאוד לכבל החשמל, ובעבר ניסיתי להחליף לו כבלים שונים, אבל אף פעם לא חוויתי שינוי כל כך משמעותי כמו עם הסוטרה.

לצערי יש לעופר במלאי רק סוטרה אחד, אז לא יכולתי לחבר עוד סוטרות למכשירים הנוספים, אבל כן ניסיתי על ה DAC דגמים נוספים של SINE (זוכרים שיצאתי מעופר עם כמה דגמים לבדיקה) ונישארתי עם כבל נוסף בשם LOUIS, שעולה פחות מחצי מהסוטרה, אבל הצליח לשדרג את הסאונד עוד יותר. אז המון תודה לעופר, שתמיד עוזר, מייעץ, ואפילו הקפיץ אלי דוגמיות וחסך לי נסיעות בפקקים.

היום אני מרוצה מאוד, ואחרי כל השידרוגים האחרונים הבטחתי לעצמי שבשנה הקרובה אני מוציא כסף רק על רכישת אלבומים (דיגיטלים) ולא על שום רכיב נוסף במערכת.

מקווה שאצליח לעמוד בהבטחה....

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ברכות על השדרוג, לכבלי חשמל יש השפעה מורגשת על הסאונד.
לפני שנתיים לערך הייתי סקפטי בנושא כבלים וכבלי חשמל בפרט. אחרי שניסיתי ובדקתי שיניתי דעתי ב 180 מעלות וכיום אפילו סטאפ הק"ב אצלי מחווט בכבילה משובחת.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
שמח שאתה נהנה דרור

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
תתחדש ותהנה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
SINE חברה עם כבילה פשוט מעולה. ברמות הגבוהות הביצועים שלהם עולים בהרבה על תג המחיר. תתחדש ותהנה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ה APEX, עניין אותי, ובעיקר אחרי הביקורת של שניצל
אני גם קניתי אותו אחרי נסינות מרובים ,זה כבל יוצא דופן ביכולות שלו בעיקר בקצוות יחסית לכבלים אחרים בלי שום קשר למחיר ,לגבי כבלי חשמל למרות הכל קצת סקפטי ,אולי בגלל שיש לי שלל פצצות שכל אחד יותר טוב מהשני ,גם ככה לגבי כבלי רמקול ,וגם כאן יש לי אחד אחד ,
לבסוף (כרגע) משתמש באיטרקונקטים אחד של אפקס ,אחד ארכאולוגי SPM של נורדוסט ,כבל רמקול מפחם של ואן דן הול , וכבלי חשמל אלומינטה של JPS ,אנלייסיס אולטימייט ,ואיזה כבל מיוחד של FABERS CABLE שיוצר במיוחד בשבילי ובשביל דורון , אבל זה לא טעות לשים כבלים מהדור החדש של אנלייסיס פלוס ,יותר טובים מהמוצע גם באלפי דולרים , בכלל , הכבל חשמל שלהם אולי הכי טוב שיש !

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אפילו אני שמעתי הבדל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מבחינת תמורה לכסף מדובר ביצרן פשוט פנטסטי. צליל מאוד מאוזן, מאוד ״נכון״ (אם יש דבר כזה) עם במה מעולה. היו אצלי גם אינטרקונקטים וגם כבלי חשמל שלהם.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
מבחינת תמורה לכסף מדובר ביצרן פשוט פנטסטי. צליל מאוד מאוזן, מאוד ״נכון״ (אם יש דבר כזה) עם במה מעולה. היו אצלי גם אינטרקונקטים וגם כבלי חשמל שלהם.

מה שאני אוהב אצלך אתה תמיד בעד.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

נמר, הם לא זולים בכלל (אולי יחסית ל-stealth שלך חח), אבל איכות חומרים והרכבה תואמת את המחיר.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
משהו עשה השוואה בין Analysis דגם ultimate
ל- SINE SUTRA ??

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
אני השוואתי בין אנליסיס לבין SINE לפני כמה שנים.
יצרנים שונים לחלוטין בגישה ובתוצאה. הכבלים של SINE (בסדרות הגבוהות) מהטובים שיש ברמת מחירם ומעבר.
אני אף זוכר השוואה שעשיתי בין כבל מסדרת הקוסמוס לכבל מיצרן אחר במחיר פי 2.5 ממנו. אומנם היה יתרון לכבל היקר יותר אך רחוק מיחס הפער במחירים של השניים.
בקיצור, קח הביתה ותשמע על המערכת שלך. אין דרך אחרת ראויה לרכישת כבלים והתאמה למערכת.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
למרות שsine ידועים בכבלי חשמל, גם האינטרקונקטים שלהם משובחים!! יש לי kosmos xlr, אחלה דבר!!!

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
למרות שsine ידועים בכבלי חשמל, גם האינטרקונקטים שלהם משובחים!! יש לי kosmos xlr, אחלה דבר!!!
אני מבין שהמחיר שלו בהתאם לאיכות שלו...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הנה לינק מעניין של בדיקת שדה חשמלי ומגנטי שנעשה לשקעים של SINE עם הלוחית הכבדה שמכילה אותם, בדיקה שמצאה הפחתה בשדה החשמלי סביב השקעים אך עליה בשדה המגנטי.
כמו כן בסוף המאמר המסקנה שכבלי חשמל צריכים להיות דקים ולא מסוככים, אני מסכים. זה חסר טעם ואף מקלקל את הצליל לחבר כבל חשמל מהשקע לרכיב שחתכו עולה על זה של הקו הנפרד שברוב הבתים הוא 2.5 ממ"ר, בצרוף סיכוך בכלל מתקבל סוג של שנאי עם קבל לפני הכניסה למכשיר שמוסיף באס וצבע לצליל שלא מנוסים קוראים לזה שיפור, אני מעריך את חברת 'נורדוסט' שלא לוקחת חלק בבלוף הזה של כבלים מפלצתיים.

https://www.snakeoil-os.net/forums/Thread-Audiophile-General-Power-Outlet-GPO

נערך לאחרונה ב:

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8

את המחירים אתה יכול לראות באתר של מאסטאו אודיו. לדעתי, יחסית למחירים של חברות אחרות - המחיר של SINE נמוך בהרבה, עבור האיכות והתמורה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
בהחלט! המחירים של Sine מצטיינים אל מול התמורה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113

גבי, יש לנו חברים עם כבלים שהקונקטור שלהם עולה יותר מהסיין :שתוי:
למרות שלא תמיד מוצא קשר בין איכותו של הכבל למחירו, הכל תלוי איך מתישב לו במערכת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור