עדשה 24-70 - התייעצות

galitf

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
עדשות חדשות
טמרון מיוצבת 4300 שח
ניקון לא מיוצבת 6995 שח
ניקון מיוצבת 9396 שח

פער עצום במחיר

האם הפער במחיר מעיד על ההבדלים באיכויות העדשה ?
איך הטמרון ביחס לניקון ?

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שאלה מצויינת.
על איזה סדרה אתה מדבר?

מוסיף עוד שאלה קטנה באותו נושא, האם באמת יש חשיבות למייצב באורכי המיקוד הללו, בהנחה של שימוש ממוצע , לצרכי משפחה.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אישית הייתי קונה את הטמרון שנחשבת כטובה מאוד, למרות שהיא פחות חדה מהניקון [ כנ"ל גם בציוני מבחנים].
ההבדלים במחיר יכולים לנבוע מעבר לאופטיקה גם משם המותג, איכות הבניה וחוזקה [ניקון בעדשה הספציפית בנויה טוב יותר מהטמרון] עם זאת סביר שצלם אירועים יחליט ניקון, בגלל העבודה המאומצת ולטווח ארוך.
האם צריך מייצב? תמיד כדאי שתהייה האופציה. בלעדיו צילום שאינו במהירות תריס מתאימה וללא חצובה, עלול לצאת פחות חד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אישית הייתי קונה את הטמרון שנחשבת כטובה מאוד, למרות שהיא פחות חדה מהניקון [ כנ"ל גם בציוני מבחנים].
ההבדלים במחיר יכולים לנבוע מעבר לאופטיקה גם משם המותג, איכות הבניה וחוזקה [ניקון בעדשה הספציפית בנויה טוב יותר מהטמרון] עם זאת סביר שצלם אירועים יחליט ניקון, בגלל העבודה המאומצת ולטווח ארוך.
האם צריך מייצב? תמיד כדאי שתהייה האופציה. בלעדיו צילום שאינו במהירות תריס מתאימה וללא חצובה, עלול לצאת פחות חד.

+1

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ה

אני רואה את זה בצורה קצת שונה.
בשביל אופציית המייצב אני משלם בחדות התמונה.
אני מעדיף חדות מתוך ידיעה שאינני משתמש לעתים קרובות בחשיפות צמצם בעיתיות..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצד שני בגלל שמשתמשים בצמצם גדול , אז זמן החשיפה ארוך יותר ומיצב נהפך להיות חשוב

דרך אגב ניקון המיוצבת נחשבת פחות טובה ובגרסה הישנה הלא ייוצבת נחשבת מוצלחת
אבל לדעתי כל אחת מהן תספק אותך

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עדשות חדשות
טמרון מיוצבת 4300 שח
ניקון לא מיוצבת 6995 שח
ניקון מיוצבת 9396 שח

פער עצום במחיר

האם הפער במחיר מעיד על ההבדלים באיכויות העדשה ?
איך הטמרון ביחס לניקון ?

מניסיון אישי, 2 עדשות הניקון עדיפון על זו של טמרון הן מבחינת איכות והן מבחינת הבניה
אם אינך מצלם הרבה בחשכה הניקון הלא מיוצבת תספיק לך היות ובתאורה מספקת באורך 70 מ"מ רוב הייתרונות של מייצב נעלמים (הייתרון הגדול - צילום בסטופים נמוכים יותר כאשר התאורה נמוכה)
אם יש לך את הכסף, אין כמו העדשה החדשה יותר (זאת המיוצבת)

לצרכים האישיים שלי לא מצאתי את ההצדקה לשלם יותר על העדשה המיוצבת ולכן רכשתי את הרגילה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור