עדשה מומלצת.....

doronh

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
שלום
ברצוני לרכוש עדשה מתאימה לצילומי הריון בחוף הים בשעות הזהב.
על איזה עדשה מתאימה הייתם ממליצים?

חשבתי על עדשת קנון : EF 24-70mm f2.8L USM​

האם העדשה הזו תתאים?

כמו כן מה דעתכם על עדשת קנון : EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM​

האם היא תצלח למשימה הזו?
ובאם כן איזה אחת מהעדשות הנ"ל תהייה טובה יותר?
ובכלל אולי יש לכם המלצה על עדשה כלשהי שתתאים?
ברשותי מצלמה R5.
אודה לתגובות

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
24-70 היא מהעדשות הטובות שיש ל-canon, אם כי לא עדיף אז RF במקום EF?

אם אתה מצלם פורטרט הייתי ממליץ אולי על RF 85 1.2 L

doronh

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
מיכאל. מסכים עמך אך ה RF הן יקרות למדי... מחפש עדשות צד שלישי... יש המלצה כלשהי?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מניסיון שלנו גם EF 100 הייתה טובה לפורטרטים עם בוקה יפה

24-70 היא מציונת במיוחד לטיולים.

doronh

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
כן... יש לי אותה,עדשה נפלאה.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
העדשה השנייה ברשימה ממש לא מתאימה בעיקר בשל התבריג שלה.

כדי חבר את ה 24-70 ל R5 תצטרך מתאם ורצוי מתאם אורגנלי של קנון,ביחד המחיר מתקרב לאחות ממשפחת ה R אז תחשוב על זה.

ה 24-70 גם בתבריג EF וגם בתבריג ה R הן עדשות מעולות האם הן מתאימות למה שאתה מצלם או לא זה עניין שלך שיתבטא באופן שבה תתפעל את המצלמה והעדשה ולא קשור ליכולות של העדשה אלא אם תדע למצות אותן עד תום.

אני לא מכיר ספר חוקים שכתוב בו שה 24-70 היא לטיולים וה EF 100 היא לצלומי הריוניות. מי שקובע את ספר החוקים זה מי שמחזיק בסט עצמו ויודע לתפעל אותו ולהוציא ממנו את המייטב.

לתבריג ה R עדיין אין עדשות צד ג' קנון מתמהמהים עם שיחרור פרטי התבריג ליצרני צג ג'...מניח משקולי עשיית כסף.

אגב: ל 24-70 EF יש שתי גרסאות האחת F4 והשנייה 2.8 F האחרונה יקרה בהרבה מהראשונה. אם מדובר בתצלומים בשעת הזהב,לעניות דעתי,עדיפה גרסת ה 2.8 F אם כי,מנסיון אמפירי,אפשר לעשות תמונות נפלאות בשעת הזהב עם עדשות באיכות פחותה בהרבה מה 24-70 וגם כאלה שהם לכל היותר F4 זה תלוי בצלם ולא בהכח בצמד מצלמה עדשה.
מנחם.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני לא מכיר ספר חוקים שכתוב בו שה 24-70 היא לטיולים וה EF 100 היא לצלומי הריוניות. מי שקובע את ספר החוקים זה מי שמחזיק בסט עצמו ויודע לתפעל אותו ולהוציא ממנו את המייטב.

חח זה נכון ולא נכון
עדשות זום של canon אלה לא עדשות של.. יש פשרות. לטיולים היא טובה

מה אתה מצלם עם ה-24-70 שלך?

נערך לאחרונה ב:

doronh

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
העדשה השנייה ברשימה ממש לא מתאימה בעיקר בשל התבריג שלה.

כדי חבר את ה 24-70 ל R5 תצטרך מתאם ורצוי מתאם אורגנלי של קנון,ביחד המחיר מתקרב לאחות ממשפחת ה R אז תחשוב על זה.

ה 24-70 גם בתבריג EF וגם בתבריג ה R הן עדשות מעולות האם הן מתאימות למה שאתה מצלם או לא זה עניין שלך שיתבטא באופן שבה תתפעל את המצלמה והעדשה ולא קשור ליכולות של העדשה אלא אם תדע למצות אותן עד תום.

לתבריג ה R עדיין אין עדשות צד ג' קנון מתמהמהים עם שיחרור פרטי התבריג ליצרני צג ג'...מניח משקולי עשיית כסף.

אגב: ל 24-70 EF יש שתי גרסאות האחת F4 והשנייה 2.8 F האחרונה יקרה בהרבה מהראשונה. אם מדובר בתצלומים בשעת הזהב,לעניות דעתי,עדיפה גרסת ה 2.8 F אם כי,מנסיון אמפירי,אפשר לעשות תמונות נפלאות בשעת הזהב עם עדשות באיכות פחותה בהרבה מה 24-70 וגם כאלה שהם לכל היותר F4 זה תלוי בצלם ולא בהכח בצמד מצלמה עדשה.
מנחם
כן.. יש לי המתאם שרכשתי יחד עם המצלמה. חושבני שאלך על ה RF 24-70. זו העדשה שתשלים לי את הסט שיש לי בכל אורכי המוקד ..14-24, 70-200. 150-600.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור