סרטון מעניין של Amir מהאתר ASR

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
הנה כלל חדש: בכל פעם שמישהו ירמוז שכסף עושה הבדל ולא ח"ו ידע או מומחיות שמתבססים על מדע, הוא יקבל יחס של כסיל, אויל ואינפנטיל עם הפרעות קשות שבהשוואה לכל אלה פראייר היא מחמאה. תתמודד.

בנוסף, יש אנשי DIY שבחלקיק מהכסף בנו מערכות לתפארת שידרשו ממך לגרד את הלסת מהרצפה עם שפכטל. כואב, אבל נכון. תתמודד.

אני שמח לאכזב אותך, אודיו זה לא ספורט לעשירים בלבד. אז דוחה הוא מי שמנפנף בכסף כאילו שזה מה שעושה אותו צודק.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,452
נקודות
113
1. מציע לך להגיב באופן בוגר יותר ולא של ילדה בגן שנעלבת ובוכה שלקחו לה את המגלשה במגרש החול.
2. עצוב ביותר שאתה לוקח את הדברים לכסף ולמי יש גדול ושעיר יותר.

כל שאמרתי
שבכדי שנרגיש שינויים וניואנסים והשפעה
יש לבנות את ה setup כמו שצריך.
אם אתה צריך עזרה בשביל להבין מה זה "כמו שצריך" אין לי בעיה ללמד אותך.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
תתפלא אבל אני לא צריך עזרה מאנשים שבטוחים שאודיו אינו נכלל בחוקי הפיזיקה ולכן אינו מדע מדוייק.
אני גם לא צריך עזרה מאנשים שמגיבים בביטול מזלזל כשהם רואים תמונה של רמקולים על גלגלים (ר"ל) גם כשמסתבר שזה צולם אצל אחד מבוני הרמקולים הנחשבים בעולם. יש לי עוד דוגמאות אבל אני לא רואה טעם בלהמשיך.

איך אמר Russell Peters כשהוא רוצה חולצה של ארמני או דומה לה? לקנות את זאת פה ועכשיו בעשרות ומאות דולרים או לבקש מהדוד שעובד במפעל שמייצר אותן בהודו לשלוח לי קרטון באותו מחיר? אבל פה יש מי שילעגו לתוצרת אותו מפעל בדיוק כי אין עליה את הלוגו הנכון. אז תודה אבל לא תודה, אני לא חסיד של מותגים ושמן נחשים, ככה שאין לי מה ללמוד ממך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,452
נקודות
113
מעולה
חסכת לי זמן שווא.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
החלק של "כבל הרשת" הוא חלק קטן מתוך מכלול.
וככל שהמערכת נבנית כאשר כל פרט ופרט חשוב ומשפיע, כך נרגיש כל שינוי.

מי שלא מרגיש
אמרתי כבר.
איך אתה קובע מי מרגיש ומי לא ומה מרגיש? על סמך כמה כסף הוא שפך על הכבלים? יש פתרונות זולים שנותנים תוצאות מעולות אבל רוב קהל היעד כאן מעריך רק מותגים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,452
נקודות
113
אין קשר לכסף
יש קשר לבנות נכון את המערכת (תשתיות).
זה הכל.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תתפלא אבל אני לא צריך עזרה מאנשים שבטוחים שאודיו אינו נכלל בחוקי הפיזיקה ולכן אינו מדע מדוייק.
כל רכיב בשרשרת האודיו מתוכנן ע״י מהנדסים, אין שום דבר במערכת סטריאו שלא פועל אך ורק על פי חוקי הפיזיקה!
העיניין הוא אחר, מכיוון שיש פה מי שטוענים שעל פי הידע שלהם לא יכולה להיות שום השפעה לא של סוויטץ׳ ולא של כבל רשת (ואם אני מבין אתה ביניהם) ומצד שני עובדתית בבדיקות האזנה עיוורת נשמעים הבדלים כנראה שאתם המבינים בתחום מפספסים משהו, במקום ללכת ולבדוק מה פיספסתם בבדיקות ובמדידות אתם מתווכחים וחושבים שאנחנו מדמיינים.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אין קשר לכסף
יש קשר לבנות נכון את המערכת (תשתיות).
זה הכל.
שאלה: אם תחבר את הכבל רשת כולל המתג האודיופילי לטלויזיה ותראה נטפליקס
לפי מה שחלק אומרים פה אתה אמור לקבל תמונה ואיכות סאונד יותר טובים לא כך?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נראה לי שכן, אם הייתי יכול להזיז את הטלביזיה הייתי בודק את זה...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,452
נקודות
113

אמממ
הטלוויזיה שלי סבירה לא מעבר
וככל הנראה לא תצליח לשקף ניואנסים והשפעות.
אז לא בטוח...;)

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
כל רכיב בשרשרת האודיו מתוכנן ע״י מהנדסים, אין שום דבר במערכת סטריאו שלא פועל אך ורק על פי חוקי הפיזיקה!
אז למה המדידות של הצהרות טכניות ממחלקת השיווק של המוצרים האלה כפי שהן מודפסות על המוצר והאריזה מראות שהם משקרים?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אז למה המדידות של הצהרות טכניות ממחלקת השיווק של המוצרים האלה כפי שהן מודפסות על המוצר והאריזה מראות שהם משקרים?
באמת שאני לא יודע על מה אתה מדבר, למען האמת אני לא בודק בציוד שאני רוכש אם הספקיפיקציות שהיצרן מפרסם הן שקריות.
אבל זה לא קשור כרגע לדיון.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אם אתה מצליח ואומר רואים יותר טוב אני פורש :)
אני אשתדל לבדוק את זה בהמשך השבוע ולעדכן אותך.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
באמת שאני לא יודע על מה אתה מדבר, למען האמת אני לא בודק בציוד שאני רוכש אם הספקיפיקציות שהיצרן מפרסם הן שקריות.
אבל זה לא קשור כרגע לדיון.
אז זהו שכן, זה בדיוק מהות הדיון אם תבדוק את תחילתו. הצהרות טכניות מול מדידות.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אז זהו שכן, זה בדיוק מהות הדיון אם תבדוק את תחילתו. הצהרות טכניות מול מדידות.
אבל של רכיב מאוד ספציפי ומשם הפך לדיון אם סוויטץ׳ וכבל רשת יכולים טכנית להשפיע על הסאונד.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אבל של רכיב מאוד ספציפי ומשם הפך לדיון אם סוויטץ׳ וכבל רשת יכולים טכנית להשפיע על הסאונד.
התכוונת אם מדבקת מותג על ציוד גנרי יכולה להשפיע על הסאונד.פירוק של מוצרי "היי אנד" חשפה לא פעם ציוד גנרי להחליא עם מרקטינג מפוצץ ומלא בשקרים שלא מנע מחסידיו להמשיך ולטעון בלהט שהם שומעים הבדל למרות שההבדל היחיד הוא במארז השונה והשיווק השקרי בזמן שהמדידות מראות same same. לא משנה כמה "מבחנים עיוורים" יטענו שהציוד שונה, המברג וציוד המדידה מוכיחים אחרת.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
התכוונת אם מדבקת מותג על ציוד גנרי יכולה להשפיע על הסאונד.פירוק של מוצרי "היי אנד" חשפה לא פעם ציוד גנרי להחליא עם מרקטינג מפוצץ ומלא בשקרים שלא מנע מחסידיו להמשיך ולטעון בלהט שהם שומעים הבדל למרות שההבדל היחיד הוא במארז השונה והשיווק השקרי בזמן שהמדידות מראות same same. לא משנה כמה "מבחנים עיוורים" יטענו שהציוד שונה, המברג וציוד המדידה מוכיחים אחרת.
יש גם כאלה ויש ציוד ברמה גבוה שמיוצר כמו שצריך. אתה מאוד נהנה להתלבש על דוגמאות של הונאה וטיפשים שבולעים אותה, רוב הציוד היי אנד לא כזה!
חוץ מזה אולי תענה על השאלה המרכזית בדיון ותסביר לי איך זה שבמבחנים עיוורים כבלי רשת וסוויצ׳ים נשמעים שונה?
דרך אגב, ברגע שסימנת את המבחנים עיוורים במראות אתה טוען שאני משקר וזה לא מקובל עלי, אתמול ערכתי מבחן עיוור לחבר והוא לגמרי הבדיל בין שני כבלים.

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
חוץ מזה אולי תענה על השאלה המרכזית בדיון ותסביר לי איך זה שבמבחנים עיוורים כבלי רשת וסוויצ׳ים נשמעים שונה?
דרך אגב, ברגע שסימנת את המבחנים עיוורים במראות אתה טוען שאני משקר וזה לא מקובל עלי, אתמול ערכתי מבחן עיוור לחבר והוא לגמרי הבדיל בין שני כבלים.
כמו שאני לא טוען שאדם מאמין משקר וכמו שהפוליגרף לא טוען שאדם מאמין משקר, כך גם אתה לא משקר. אתה מאמין באמת ובתמים במה שאתה אומר. הטענה שלי היא שאתה טועה. אתה אומר עיוור, ליאור סושרד ודומיו יסבירו לך טוב מאד למה דבר ממה שעשית אינו באמת עיוור ולמה ישנם כללים מאד נוקשים לאיך עורכים מבחן עיוור.

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
יש גם כאלה ויש ציוד ברמה גבוה שמיוצר כמו שצריך. אתה מאוד נהנה להתלבש על דוגמאות של הונאה וטיפשים שבולעים אותה, רוב הציוד היי אנד לא כזה!
וזה בהחלט מוכח חד משמעית במדידות אלקטרוניות שתומכות במידה כזאת או אחרת בהצהרות של המהנדסים ומחלקת השיווק. אני מסכים שרוב חברות ציוד ההי אנד, בעיקר מגברים, נגנים, רמקולים וציוד שאכן מפיק צליל באופן אקטיבי מייצרות ציוד לעילא ולעילא. מפריעים לי כל הפרזיטים מסביב.

תגיד לי, בהגינות, נראה לך שכבל גנרי עם מותג עולה יותר מעבודה של מהנדסים, נגרים, אלקטרונאים ושאר האנשים הנפלאים שמייצרים תיבות תהודה, קרוסאוברים ואלמנטים ברמקול? ברצינות? כבל נחושת מסריח עולה יותר מפאקינג רמקול?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור