סרטון חובה לכל חובבי התקליטים

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מישל מ-YNET סיפר לי בהתרגשות על כתבת וידאו שצילם: מדובר באספן תקליטים עם תקליטים ועטיפות נדירים בקנה מידה עולמי.
צפיתי ואכן מדובר במשהו יוצא דופן בתחום.
אלי פיכמן - בית התקליט

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
Now this is REAL vinyl lover- he spins records on LINN SONDEK

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
:איכס: אכן מדהים.

נראה כי התחביב הזה הוא בנשמתו ואין ספק כי הוא שוחה בחומר.
איזה יופי לראות. כתבה לעניין. אהבתי.

כל הכבוד ליאור על הלינק, גרמת לי לרוץ לפטיפון.:)

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
כתבה מדליקה,
חבל על שלא ציינו שלמרות הכמות הקטנה יחיסית עדיין מודפסים תקליטים.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
ושלמרות שיש לו דברים נדירים ונחמדים, מצבם לא טוב כל כך :\

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מרשים

הבחור הזה אינו יחיד ויש שכמותו כמה וכמה בארץ.איכות ההדפסה בארץ איננה טובה ולא הייתה כזו.
מי שמחפש לקנות תקליטים משומשים, שיקח את העובדה הזו בחשבון.
לי היה המזל לפגוש איש חינוך מירושלים בעל אוסף תקליטים קלאסיים מושקע מעל 5000 ונילים. הוא הסכים למכור אותו כדי להשאיר את האוסף של 2500 דיסקים שלו, לפני שאישתו מתחרפנת. הוא לא הקשיב לתקליט 6 שנים היות והראש פטיפון לא פעל, ולא הוחלף. אני הסתפקתי בכמה מאות תקליטים, חלקם עם חתימות אומנים שהופיעו בארץ, כמו אבדו הצעיר (על תקליט של מנדלסון בניצוחו) רובינשטיין (על תקליט של..די ברור) ואחרים. הייתי צריך לקנות את כל האוסף ,רק הסיפורים על התחרפנות בת הזוג, קצת הרתיעו אותי.

Michael Fremer- מבקר האודיו שרבים מבקרים אותו , הוציא די וי די מקסים לפני כשנה- על וניל במאה ה 21.
קשה שלא לחבב את הבחור, וחוש ההומור שלו. בדיוידי הזה- יש מספר פרקים שהראשון הוא ראיון עצמו על יד התקלטיה שלו ובה הוא מספר למה תקליטים ולא דיסקים (חס וחלילה) ואילו תקליטים, אילו הדפסות ועוד ועוד. הזכיר לי את הסרטון על חובב התקליטים המקומי, למרות שאוסף של Michael Fremer יכול לשמש כנשוא קינאה.
פרק אחר בדיוידי הוא מראיין בעלים של חברת הקלטות מרכזית (לא זוכר כעת את השם) שמסביר למה תקליט ולא סידי. אומנם הוא לא שמע על "המומחים" המקומיים בארץ היודעים למה לא וניל, אבל דבריו מענינים עד מאוד.
בפרקים האחרים באותו דיוידי -מסביר מייקל פארמר איך לכונן שורה של פטיפונים.

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
איך נותנים לאנשים האלה לעשות כתבות?

"לא מייצרים יותר תקליטים היום..." הוא אומר.

נו באמת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מייצרים ועוד איך ואפילו יצור התקליטים גדל כל שנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור