סקירה למגבר משולב: YBA HERITAGE A200

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: סקירה למגבר משולב: YBA HERITAGE A200

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על הסקירה אנטון.
אם זאת ומבלי לפגוע, חסר לי החלק של מה פחות טוב במגבר (מלבד השמעה דרך BT שבאופן כמעט תמידי נחות ממקורות אחרים), חובב חדש שיקרא את הסקירה עלול לחשוב שמדובר במגבר מושלם (אין כזה ובטח לא ברמת מחיר כזו), לצד הטוב צריך לכתוב גם מה היה פחות טוב ואיך המוצר בהשוואה למוצרים אחרים בקטגוריה מולם הוא מתמודד.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
תודה רבה.

הערה קטנה - מהיכרותי הטובה מאוד עם ה-906, הם לא הרמקולים האידאליים למבחן.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
תודה רבה
נראה שהמגבר יתאים יותר בחיבור לרמקולים יותר רזים באופיים

בחירה מעט מוזרה עבורי היא ההיפוך בין מיקום הפלוס והמינוס בין שני מחברי הרמקולים.
זה דווקא רעיון טוב. פחות סיכוי לנזק, כי פלוס לא יגע בפלוס. אבל יכול להקשות בחיבור כבלים מסויימים

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
תודה אנטון.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תודה רבה
נראה שהמגבר יתאים יותר בחיבור לרמקולים יותר רזים באופיים

בחירה מעט מוזרה עבורי היא ההיפוך בין מיקום הפלוס והמינוס בין שני מחברי הרמקולים.
זה דווקא רעיון טוב. פחות סיכוי לנזק, כי פלוס לא יגע בפלוס. אבל יכול להקשות בחיבור כבלים מסויימים

מבין מה אתה אומר, אבל זה הרבה מקום לטעויות אם משחקים עם החיבורים מבלי שיש גישה נוחה לראות.
כמובן שרוב המשתמשים יחברו פעם אחת וזהו, כך שרק הבעתי פליאה על כך.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
לפי דעתי, סקירה יפה, נהנתי לקרא, ה 906 מעולים ! הייאנד במייטבו בסכומים סבירים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סקירה מעולה! תודה אנטון.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לגבי יציבות המגבר על משטחים, כל מוצר עם 3 רגליים יהייה יציב על כל משטח מפני ששלוש נקודות מגדירות מישור.
לגבי חסרונן של נקודות שליליות בביקורת כפי שהביע @exupgh12, לי אין בעיה עם זה מפני שברור שהביקורת מתייחסת למגבר הספציפי הזה ברמת מחירו ובמיצוב שלו. התיאורים לגבי איכות הצליל משתמשים באותם המונחים והתחושות ללא קשר לעלות הציוד.
באנלוגיה למכוניות שאנחנו עושים פה מידי פעם, אתה לא מצפה מבוחן שבודק פיאט אונו ומוצא שהיא מאיצה תוך 12 שניות מ 0 ל 100, שיציין כחיסרון שהיא לא מאיצה תוך 4.5 שניות מ 0 ל 100...

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לגבי יציבות המגבר על משטחים, כל מוצר עם 3 רגליים יהייה יציב על כל משטח מפני ששלוש נקודות מגדירות מישור.
לגבי חסרונן של נקודות שליליות בביקורת כפי שהביע @exupgh12, לי אין בעיה עם זה מפני שברור שהביקורת מתייחסת למגבר הספציפי הזה ברמת מחירו ובמיצוב שלו. התיאורים לגבי איכות הצליל משתמשים באותם המונחים והתחושות ללא קשר לעלות הציוד.
באנלוגיה למכוניות שאנחנו עושים פה מידי פעם, אתה לא מצפה מבוחן שבודק פיאט אונו ומוצא שהיא מאיצה תוך 12 שניות מ 0 ל 100, שיציין כחיסרון שהיא לא מאיצה תוך 4.5 שניות מ 0 ל 100...

אריה
בוודאי שכן, בייחוד כשבקטגוריה יש מכוניות המאיצות מהר או לאט יותר.
לא יודע מתי הפעם האחרונה בה קראת מבחן רכב, אבל אין אחד כזה בו לא נרשמים נקודות חובה/ביקורת לצד נקודות חוזקה, מבחן לציוד אינו מסמך פרגון, אם זה היה כך אין צורך במבחן.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בוודאי שכן, בייחוד כשבקטגוריה יש מכוניות המאיצות מהר או לאט יותר.
לא יודע מתי הפעם האחרונה בה קראת מבחן רכב, אבל אין אחד כזה בו לא נרשמים נקודות חובה/ביקורת לצד נקודות חוזקה, מבחן לציוד אינו מסמך פרגון, אם זה היה כך אין צורך במבחן.
נכון, וכנראה שאנטון הרגיש שברמת המחיר שלו מדובר במגבר שנותן את המקסימום.
תסתכל למשל בביקורות של WhatHIFI, הם הרבה פעמים משבחים ציוד מאוד זול, אתה יכול לחשוב שהם ממש מגזימים. אחר כך בסעיף חסרונות הם רושמים לגבי הפריט הנבחן: לא ברמת המחירים הזאת.
אני נתקל בזה פעמים רבות, משבחים ציוד ומשתמשים לעיתים בסופרלטיבים מנופחים אבל אתה מבין שהשבחים הם לגבי רמת המחיר של הפריט הנבדק (מה שאתה מכנה "קטגוריה").
קורה גם שהבוחן חושב שהפריט הנבדק טוב בהרבה ממחירו (איכות הצליל מתאימה לקטגוריה גבוהה יותר), ואז הוא מדגיש שזה המצב.

אריה

נערך לאחרונה ב:

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
חברים, אני מאוד מעריך את התגובות שלכם, אני רואה בהן ביקורת בונה ואשתמש בדברכם בסקירות העתידיות שלי.
ראשית כל, אני אכן מתייחס למגבר הזה ברמת המחיר שלו. המערכת שהוא נבדק בעזרתה משקפת את סדר גודל המערכות שבהן הוא יתאים.
ישנם מספר חסרונות שכן ציינתי בכתבה, אך אולי הן לא בולטים מספיק. במספר קטעי בדיקה היה שוני בהדגשת הכלים של המגבר לעומת מה שאני רגיל וחושב כנכון. ברמת המחיר של המגבר אני אכן חושב שמדובר במגבר מרשים, אך יש צורך בהתאמה לרמקולים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נכון, וכנראה שאנטון הרגיש שברמת המחיר שלו מדובר במגבר שנותן את המקסימום.
תסתכל למשל בביקורות של WhatHIFI, הם הרבה פעמים משבחים ציוד מאוד זול, אתה יכול לחשוב שהם ממש מגזימים. אחר כך בסעיף חסרונות הם רושמים לגבי הפריט הנבחן: לא ברמת המחירים הזאת.
אני נתקל בזה פעמים רבות, משבחים ציוד ומשתמשים לעיתים בסופרלטיבים מנופחים אבל אתה מבין שהשבחים הם לגבי רמת המחיר של הפריט הנבדק (מה שאתה מכנה "קטגוריה").
קורה גם שהבוחן חושב שהפריט הנבדק טוב בהרבה ממחירו (איכות הצליל מתאימה לקטגוריה גבוהה יותר), ואז הוא מדגיש שזה המצב.

אריה

אריה ל what hifi כמו לרוב המגזינים אני מתייחס כפיר ומיון, זהו הדבר האחרון שאפשר לומר על האתר הזה. קח ביקורת של נמר ועכשיו תשווה לזו, מניח שתמצא את ההבדל.

mikis_37

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
מגבר מעולה וערך גבוה לכסף.
נראה מעולה (אין הרבה ציוד אודיו באפור/כסף מוברש כולו ברמות המחיר האלה ואף ברמות גבוהות הרבה יותר), נשמע מעולה לרמת מחירו ועד לכפול מכך בגזרת המשולבים הטרנזיסטורים בהיצע ובתמחור הקיים בישראל (מתומחר זול יותר מחו"ל - 2350 אירו באירופה ו-1850 פאונד באנגליה), נותן 165W ב-4 אום, תצוגת OLED ברורה, שלט אלומיניום בשחור מוברש, DAC מובנה מעולה, XLR ועוד.
לא תמצאו הרבה מגברים עם נתונים מצטברים כאלה ברמת המחיר הזאת בישראל ובכלל.
מאושר בחלקי עם המגבר הזה.
עד שתתעורר אצלי התשוקה להשתדרג ל-passion ia350.

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
"בזמן היומיים של "ההאזנה החופשית", שמתי לב לגוון הצליל של ה-A200, הוא מדגיש מעט את המיד, מה שגורם לצליל לא להיות ניטרלי לחלוטין, ומעניק לו מעט גוון חמים ומתקתק..."

אנטון, זה משפט שהוא קצת בעייתי מבחינתי מבחינת ההקשר של
תוצאה => סיבה

מנסיוני, כאשר יש הדגשה של תחום מסויים (ולא בהקלטה ספציפית אלא ככלל) זה בא על חשבון שאר התדרים...
ההדגשה של "המיד" נפוצה בציוד שהוא ENTRY LEVEL.
יכול להיות שזה "עושה" נעים באוזן לחובב המתחיל..אבל לדעתי עם הזמן זה יתחיל לעצבן

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
נשמע מעולה לרמת מחירו ועד לכפול מכך בגזרת המשולבים הטרנזיסטורים .

אין דבר כזה.("ועד כפול מכך"). גם היצרן לא מאמין בזה אחרת היה מתמחר את זה אחרת..
בחיים בכלל ובאודיו בפרט יש כלל What you Pay is What you Get
אין ארוחות חינם.

mikis_37

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
היצרן הספציפי הזה דווקא מאמין בזה.
אבל עזוב את היצרן. התייחסת רק לחצי משפט שלי.
"בהיצע ובתמחור הקיים בישראל".
כמובן קביעה סובייקטיבית שלי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההדגשה של "המיד" נפוצה בציוד שהוא ENTRY LEVEL.
דווקא בדרך כלל זה הפוך, בציוד כניסה מדגישים היי ובס, כך שהצליל חד ובסי וזה מרשים את מי שאינו מתורגל ("אחי, צליל בומבה"). רק אחר כך מתחילים להעריך את המיד...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור