סמסונג NU8000‏ - מסך בגודל 82" במבחן, גדול ושווה?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
כרגיל איציק מפגיז ! תותחן נשאר תותחן !
היית ממליץ להשקיע ב C8 של LG ? יש לי אפשרות להביא אותה ב 6590 ש"ח ב 55 אינץ'. מפחד פחד מוות מהצריבות ( לרוב אני על נטפליקס בטלווזיה אבל האישה יושבת על הערוצים 12, 13 בערב עם הלוגו בצד) מה אומר ?

ממליץ לך לקרוא את הכתבה איך בוחרים מסך טלוויזיה בשנת 2018 היא תקל עליך בבחירת סוג המסך שיתאים לתנאי הצפייה שלך.
http://www.dtown.co.il/articles/4399.html

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
איציק, מה היה מרחק הצפייה בו סקרת את הטלויזיה?

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
איך מרגיש 82 אינץ על 4 מטר?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
איך מרגיש 82 אינץ על 4 מטר?

פחות טוב מ-100"

Piano Beetle

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום איציק,

אנחנו צופים בטלויזיה בחדר של 2.8*5 מ' כך שמרחק הצפיה האפקטיבי הוא כ-4.5מ'. לרוב הצפיה היא בשעות הלילה כך שהחדר די חשוך.
חיפשתי טלוויזיה 75" בתקציב של - 12-15א'.

לפני כחצי שנה המלצת לי על סוני KD75XE8596BAEP.

עדיין לא קניתי...

עכשיו אני רואה את הסקירה הזאת ומתלבט אם להעלות את רף התקציב. את הסוני הנ"ל אפשר לקנות היום בסביבות 11,000 ש"ח ואת הסמסונג שבסקירה הזאת אפשר להשיג בסביבות ה- 19,000 ש"ח. שניהם יבואנים רשמיים.

האם ה- 82" מתאימה לחלל שלי? האם היא מומלצת יותר מהסוני? האם הפער במחיר מצדיק את השדרוג בגודל ובחוויית הצפיה הכוללת?
בהתחשב בעובדה שעברו כבר כמה חודשים טובים מאז המלצת לי על הסוני, האם יש המלצות טובות יותר למסגרת התקציב שלי?

תודה רבה!!!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום איציק,

אנחנו צופים בטלויזיה בחדר של 2.8*5 מ' כך שמרחק הצפיה האפקטיבי הוא כ-4.5מ'. לרוב הצפיה היא בשעות הלילה כך שהחדר די חשוך.
חיפשתי טלוויזיה 75" בתקציב של - 12-15א'.

לפני כחצי שנה המלצת לי על סוני KD75XE8596BAEP.

עדיין לא קניתי...

עכשיו אני רואה את הסקירה הזאת ומתלבט אם להעלות את רף התקציב. את הסוני הנ"ל אפשר לקנות היום בסביבות 11,000 ש"ח ואת הסמסונג שבסקירה הזאת אפשר להשיג בסביבות ה- 19,000 ש"ח. שניהם יבואנים רשמיים.

האם ה- 82" מתאימה לחלל שלי? האם היא מומלצת יותר מהסוני? האם הפער במחיר מצדיק את השדרוג בגודל ובחוויית הצפיה הכוללת?
בהתחשב בעובדה שעברו כבר כמה חודשים טובים מאז המלצת לי על הסוני, האם יש המלצות טובות יותר למסגרת התקציב שלי?

תודה רבה!!!

לדעתי אין בעיה להתקין מסך בגודל 82 במרחק צפייה של 4.5 מטר.

הסוני שהמלצתי לגבייה נמכרת כיום באזור ה-10k והיא מגיעה עם פאנל IPS אשר מיועדת גם לצפייה בזווית רחבה.
הפאנל בסמסונג 8000 מגיע עם פאנל VA שאפקטיבי בצפייה ישירה. הפאנל הזה מציג תמונה קונטרסטית עם שחורים טובים יותר בתנאי צפייה חשוכים.

מה שנותר לך להחליט מין מביניהם מתאימה לך יותר...הכוונה לסוג הפאנל. וכמובן ענין התמחור.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

Piano Beetle

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מעולה, תודה רבה.

לא מצליח למצוא את הסוני באזור ה-10. האם אתה יכול לומר איפה?

לגבי הסמסונג 8000, האם אתה יודע מה המחיר הטוב ביותר שניתן להשיג היום ואיפה?

ושאלה כללית: האם המחירים בדרך כלל יותר נמוכים באזור הבלאק פריידי או סוף השנה?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מעולה, תודה רבה.

לא מצליח למצוא את הסוני באזור ה-10. האם אתה יכול לומר איפה?

לגבי הסמסונג 8000, האם אתה יודע מה המחיר הטוב ביותר שניתן להשיג היום ואיפה?

ושאלה כללית: האם המחירים בדרך כלל יותר נמוכים באזור הבלאק פריידי או סוף השנה?

חנות ארמגדון רמת גן... תפנה לזוהר.
0507230785

Piano Beetle

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
האם יש אפשרות לשלוח לך הודעה באופן פרטי?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור