סמסונג D7000 - טלוויזית LED דקה וחכמה, ביקורת

deathonearth

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ייתכן, אך מצד שני, אני הלכתי לחנות שבה היו בתצוגה טושיבה (לֶדִים), שארפ (לדים) ופנסוניק (פלזמות).
והאמת?
האמת שאחרי כל השבחים ששמעתי באתר הזה (ובאתרים מחו"ל) על הפלזמות של פנסוניק,
התאכזבתי עד עמקי נשמתי.נכון, מצד אחד, חיליפה שחורה היתה חליפה שחורה, והשחור היה הרבה יותר מכל שחור במסכים המתחרים.מצד שני, בתוך השחור נעלמו פרטים!
איפה התפרים? הכפלים? המכפלות?
מה החוכמה בשחור בצבע שחור עם כל הפרטים נעלמים בתוכו?
השארפ הראה שחור סבבה לגמרי (כלומר, כזה שאני לא אומר לעצמי: "למה זה לא שחור יותר?"
למרות
שאני עד במו עיניי שיכול להיות שחור יותר) וגם לא החסיר פרטים, והטושיבה הראה את כל הפרטים, אבל השחור היה משהו בין סגול לאפור.ואז הגיע ה SD.
גם בשידורי ה SD הפלזמות איכזבו אותי עד עמקי נשמתי (רחמים, רחמים על הנשמה! פעם שנייה באותו ביקור?).
כאן בפורום רואים תמונות מתוך לונדון וקירשנבאום שניראה שהפלזמות מושלמות ב SD, אבל בחנות?
הרגשתי שיורקים לי בתוך העיניים! וראיתי מכל מיני מרחקים. נעתי קדימה ואחורה. ואכזבה? - בעינה..
כאן ראוי לומר 2 דברים מהותיים:
א. אציין שמבחינת איכות התמונה, הטושיבה פשוט בלטה מעל כולם, גם בSD וגם בHD,
הבעיה איתה היתה (לא, דוקא לא השחור-סגול-אפור) שהיא מבריקה!
הטושיבות האלו הן פשוט מראות! לא כייף..
ב. שאם ישנה שיטה לכוונן את הטלויזיות לשידורי SD איכותיים בפלזמות,
כמו הצילום של
מתוך לונדון וקירשנבום בביקורת פלזמה של פנסוניק - אני אשמח לדעת אותה,
ואני בטוח שכמוני - כולם.
זה הכל..לסיום רק אומר שהפנסוניק ST30 החדשה ניצבה לה בחדר אחר משאר הטלויזיות כמו מלכה,אבל למען האמת?..
למרות שאיכות התמונה שלה היתה טובה משל יתר הפלזמות, זה היה ניראה כגימיק שיווקי,
ולצערי הרב,
גם היא איכזבה בשידורי ה SD שלה.
רציתי לבוא עם כל הדעות הקדומות ולשכנע את עצמי שאני טועה.
שהיא מושלמת. שהיא 5 עיגולים של מנהל האתר.
אבל... באמת באמת שלא הצלחתי :(

STAVGO

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום, איזה גודל מסך מתאים למרחק 5.5 מטר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לטעמי, לפחות 60"...

א

אורח

אורח
כנראה שהיתה בביג בוקס שנקנתה לאחרונה ע"י ניופאן אז יש אינטרס ברור לכיוון של טושיבה.
זה ידוע שברשתות ע"י כבל פחות איכותי או כיוון לרעתו של אחד המסכים תבקר בחנות מתמחה פרטית תבקש את השלט וכוון את הפנסוניק למצב דינמי עם חדות על 80+ כמובן בתנאי שהחיבור הוא כבל HDMI ותראה תמונה בSD ובHD כמו שאף מסך לא יתמודד מולו מה עוד שבכל העולם טושיבה שחקן בטלויזיות כמו שישראל במונדיאל ממש לא נותן את הטון כבר יותר מ5 שנים

zigi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה לכותב המאמר:מדוע מחירו הדימיוני(בהשוואה למחירו בעולם) של המסך לא בא ליידי ביטוי

בציון הסופי שניתן?
הרי זהו חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים כאשר אנו רוצים לרכוש מוצר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כי בשום מקום בעולם לא מודדים ערך של מסך ביחס למדינות אחרות, אלא רק ביחס למוצרים מקבילים בשוק המקומי.

alonramon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור,קראתי את שתי הביקורות שלך על D8000 של סמסונג ו 55ZL1 של טושיבה.את שניהם היללת ולכן הסתבכתי עם עצמי בשאלה מי מהן עדיפה?אני מודע לכך שיש הבדל במחיר, אבל בכל זאת מה ההבדלים המשמעותיים? רק לצורך הספציפיות, אני מתכוון לקנות 55" ומקווה שתוכל לעזור לי להחליט והאם ישנם דגמים של חברות נוספות שעלי לשקול?תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה אתה מחפש במסך? מה הכי חשוב מבחינת תכונות?

alonramon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור,כיום אני צופה במסך של טושיבה שרכשתי לפני כשמונה שנים בערך (מחלוצי הפלזמות בארץ) והגעתי למסקנה שהגיע הזמן לשידרוג.אני מחפש מסך בגודל 55" שיעלה על כל ציפיותיי ושאוכל בסוף יום עבודה לשבת בסלון ולהגיד לעצמי שממש רואים את ההבדל ושרכשתי מסך ששווה את הסכום שהוצאתי עליו. התכנים העיקריים בהם אני צופה הם (דירגתי לפי הסדר): 1. סרטים (רובם ככולם ב1080P מינימום) 2. שידורי טלוויזיה רגילים 3. משחקי XBOXיש לציין שרכשתי לפני כשנה רסיבר של דנון מדגם 1910 ואין לי שום כוונה להחליפו בכדי לקבל תמיכה לHDMI 1.4.אני חושב ברצינות על תלת מימד בכדי לא להישאר מאחור בעוד שנה וגם ההפרש במחירים בין סמסונג סידרה 8 3D ל 2D הוא לא אסטרונומי.לאחר שביקרתי בכמה חנויות הבנתי ששתי המתחרות החזקות שיענו על הציפיות שלי הן טושיבה VS סמסונג.כפי שאתה רואה לא הזכרתי כאן תקציב אבל מובן שאם ההפרש בין המחירים יעלה על עשר אחוז אני אלך על הזולה.בתודה מראש, אלון

CinemaPro

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
הי alonramon,

http://www.dtown.co.il/forum/members/alonramon.htmlכיום שתי הטלויזיות המובילות הן:
1. 55D8000 של סמסונג.
2. 55ST30 של פנסוניק (פלזמה עם איכות ללא פשרות וללא בעיית השתקפות).
3. LW651Y (טלויזית תלת מימד פסיבי - יש לכך יתרונות, נעים יותר לצפות בתלת מימד, הטלויזיה כוללת ארבעה זוגות משקפיים, שלט חכם וכל זוג נוסף של משקפיים בעלות של 50 ש"ח בניגוד למשקפי תלת מימד אקטיביות שמחירן גבוה לכל זוג)

לקוחותינו מרוצים מאוד ואפילו מרוצים עד השמיים מה - D8000 ולכן אמשיך להמליץ עליה בחום.
דעתי האישית - אני בעד פלזמות ולכן המועדפת שלי היא ה - 55ST30.

לבעלי תקציב נמוך אני ממליץ ללכת על LG LW651Y, טלויזיה מדליקה בכל המובנים וכוללת דפדפן אינטרנט מובנה בעל יכולת גלישה חופשית באינטרנט לכל האתרים.
מאוד אהבתי את הרעיון הפסיבי בטכנולוגיית התלת מימד, במקום מסויים אני מאמין שתלת מימד פסיבי עם שילוב של טלויזיה חכמה ומדליקה כמן זו של LG הינה בחירה קלילה יותר לכיס, לעיניים (בתלת מימד פסיבי המשקפיים אינן מהבהבות). ידוע כי משקפי תלת מימד אקטיביות מהבהבות בערך 60 פעמים בשניה, דבר זה מעייף את העיניים, מציק ומטריד את המוח שלנו.

לסיום, אציין כי לפי דעת הציבור ה- D8000 היא סיפור הצלחה ללא תחרות...

sagi4848

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איזה חיבור hdmi יש לטלוויזיה?
שלום, קרתי את ההסבר על התקדמות הhdmi והמעבר ל 1.4.
חיפשתי באתר החברה ובמדריכים ולא הצלחתי למצוא האים לD7000
יש חיבור hdmi 1.3 או 1.4 ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש לה כניסות HDMI 1.4.

א

אורח

אורח
מה בעצם ההבדל

מ ה ההבדל בין הדגם 7000 ל 8000 ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עיצוב, מערכת מיקרו לוקאל דימינג ב- 8000.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור