סיפור הצלחה - התחדשתי !

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
לגבי הציוד שרכשת לא יודע אם יש יותר לאן לשאוף מה שבטוח יהיה לך שקט לשנים טובות בתחום האלקטרוניקה

כולנו יודעים שמחלת השדרוגיטיס לא עוברת לעולם - אבל הפעם אולי אתה צודק כי אין לו לאן להתקדם ;)

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
גם אני כנראה אבדוק פיליום אבל ביותר קטן

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אהלן, אתמול (כרגיל ספונטאנית:)) יצאה לי לעבור דרך ידידינו היקר איתיוש ולשמוע את הסט המדהים מבחינת ההשקעה (שנעשתה באהבה, קפדנות ומה לא).
מראה מרשים, רמקולים מטורפים מבחינת יכולת שלהם לנגן ממש כול דבר בלי למצמץ בכלום. כמובן כול זה יש חלק לא פסול של אלקטרוניקה של פיליום. מרשים מה שיודע להוציא מהרמקול ההגברה ושאר הדברים הרכיבים.
מפורט ברמות על, נקי, תהור וצלול בכול רמות הצליל. גם בווליום די גבוה לא צורם ולא מתבקש להנמיך. בקיצור נהנתי. יישור כח איתי ותודה על האירוח וערב חם שהתבקש במזג האוויר שכזה:)

גנאדי תודה על המילים החמות
שמחתי לארח אותך וחברינו המשותף.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
איתי חברי הוותיק (קרוב ל-20 שנה כבר מי סופר) שאפו! כל פעם אתה מפתיע מחדש! סטאפ מדהים! תודה על השיתוף שלך.
כרגיל רואים את הרצינות הקיצונית שלך לתחום, רמת ההשקעה הבלתי מתפשרת שלך, את הרצון שלך לשוט עוד ועוד קדימה עם המערכת שלך, אנחנו מכירים הרבה מאוד שנים.
אני זוכר אותך בבית הורייך כשהיינו צעירים, בחדר השינה עם רמקולים אוואנס וקוואדים כבר אז ידעת אך להתאים בכל פעם שהייתי אצלך.
כל הכבוד איתי.

איציק
כיף לראות אותך פה
אכן שנים
זוכר את היום שנפגשנו
באת לרכוש ממני סרטי לייזר דיסק ב 2003 יחד עם רעייתך והילדה.
ואז התיישבת לשמוע מוסיקה.
פגישה של 10 דק התארכה לה ל 3 שעות.

תודה על המילים החמות.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
וואו וואו וואו
אהבתי את הכתיבה. אכן אין ספק שגיא רג׳ואן נחשב ליבואן שמביא את הציוד הכי אקזוטי שקיים וללא ספק גיא בן אדום הגון אמיתי וסובלני מאוד אכן תכונות נדירות שזכינו בהם.
לגבי הציוד שרכשת לא יודע אם יש יותר לאן לשאוף מה שבטוח יהיה לך שקט לשנים טובות בתחום האלקטרוניקה
שמח בשבילך שיצא לך להגשים חלום ללא ספק זה הטופ אוף דה ליין
אני גם עם ווילסונים ויודע מה הגברה טובה יכולה לעשות להם
אין ספק שזכית מאחל לך הנאה צרופה מהמערכת

שי היקר
תודה רבה על המילים החמות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
טוב,כנראה אני כבר הפסקתי להבין באודיו מי נגד מי...אבל
נראה לי שמדובר כאן על חללית,אז תתחדש ותהנה...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
טוב,כנראה אני כבר הפסקתי להבין באודיו מי נגד מי...אבל
נראה לי שמדובר כאן על חללית,אז תתחדש ותהנה...
חן חן שלמה
לגבי חללית
או מסע, לא פעם ולא פעמיים ולא שלוש
נאמר לי לאחר חווית שמע אצלי
שמאזינים מרגישים במקום שאליו כוון ההקלטה.

בין אם זה קונצרט רוק גדוש באנרגיה מושפרצת
ל קונצרט ותזמורת סימפונית עם מעל 150 נגנים
למוזיקה טראנס פסיכית באיזה קלאב אדיר
למועדון גאז אינטימי/אישי מלטף וקטן מימדים.

איציק37

חבר אתר
מעורבות
39
נקודות
13
אתמול בעקבות השרשור שאיתי פתח על המערכת הנפלאה שלו סקרן אותי מאוד לבוא לשמוע את איתי לא ראיתי שנתיים, מאז פרוץ ה-COVID 19.
הפעם האחרונה שאני זוכר היה עם MBL ו-MSB והרמקולים WILSON MAX-2
קיימים קטעים שאני מאוד אוהב לשמוע ומשתדל להיות עקבי בכל ביקור/גלגול אצל איתי אני מבקש לשמוע ובאדיבותו של איתי שמעתי.
התחלנו עם הקלטות אודיופיליות: שני קטעים עם Four Wild Horses,Words of Love-David Munyon

Ralph Llinbergerבקטע שנקרא .Light Wave
Traveller- Allan Taylor
Sarah Vaughan and her trio
שני קטעים של rickie lee jones בהופעה חיה, the altar boy ו- Autumn leaves
שני שירים של להקת אבבא: I have a dream,Voulez Vous ואת השיר הכי אהוב עליי משירי אלטון ג'ון: Yellow Brick Road.

בנוסף איתי הכיר לי זמרת שלא הכרתי לפני כן.
זמרת בשם Melody Gardit
ולקינוח איתי שם קטע קלאסי שקבל משמעות לגמרי אחרת ממה שהכרתי Shostakovich

במשך שעתיים – קטע אחר קטע הרגשתי שאני לא נמצא בסלון של איתי אלא נמצא בהופעה בה הנגנים מנגנים מוחשי ממש מולי/לידי ומלווים מהצדדים ונוגעים בי – מעולם לא שמעתי כך מוזיקה את הקטעים האלו אני מכיר כבר שנים ושמעתי אותם גם בחול וגם בארץ -
חד משמעית לא שמעתי כך מוזיקה אפילו הזמרים בעצמם היו מודים לאיתי שנותן להם הכבוד כך לקבל ביטוי להקלטות שלהם.

איתי תודה שנתת לי את ההזדמנות לבוא ולשמוע – תתחדש ותהנה!! אומרים שלא יפה לקנא – אבל אני כולי קנאה ירוקה וזוהרת.

איציק37

חבר אתר
מעורבות
39
נקודות
13
איציק
כיף לראות אותך פה
אכן שנים
זוכר את היום שנפגשנו
באת לרכוש ממני סרטי לייזר דיסק ב 2003 יחד עם רעייתך והילדה.
ואז התיישבת לשמוע מוסיקה.
פגישה של 10 דק התארכה לה ל 3 שעות.

תודה על המילים החמות.
איתי נכון צודק.
טוב שיש פוסטים כמו שלך בשביל להיזכר.
המערכת שלך מציגה אותך, אדם ללא פשרות מכוון תמיד מעלה.
שוב שאפו!
ערב טוב.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אתמול בעקבות השרשור שאיתי פתח על המערכת הנפלאה שלו סקרן אותי מאוד לבוא לשמוע את איתי לא ראיתי שנתיים, מאז פרוץ ה-COVID 19.
קיימים קטעים שאני מאוד אוהב לשמוע ומשתדל להיות עקבי בכל ביקור/גלגול אצל איתי אני מבקש לשמוע ובאדיבותו של איתי שמעתי.
התחלנו עם הקלטות אודיופיליות: שני קטעים עם Four Wild Horses,Words of Love-David Munyon

Traveller- Allan Taylor
שני שירים של להקת אבבא: I have a dream,Voulez Vous ואת השיר הכי אהוב עליי משירי אלטון ג'ון: Yellow Brick Road.

זמרת בשם Melody Gardit

במשך שעתיים – קטע אחר קטע הרגשתי שאני לא נמצא בסלון של איתי אלא נמצא בהופעה בה הנגנים מנגנים מוחשי ממש מולי/לידי ומלווים מהצדדים ונוגעים בי – מעולם לא שמעתי כך מוזיקה את הקטעים האלו אני מכיר כבר שנים ושמעתי אותם גם בחול וגם בארץ -
חד משמעית לא שמעתי כך מוזיקה אפילו הזמרים בעצמם היו מודים לאיתי שנותן להם הכבוד כך לקבל ביטוי להקלטות שלהם.

איתי תודה שנתת לי את ההזדמנות לבוא ולשמוע – תתחדש ותהנה!! אומרים שלא יפה לקנא – אבל אני כולי קנאה ירוקה וזוהרת.

בוקר טוב

איציק
תודה רבה על המילים החמות !
שמחתי לארח אותך.

צפיד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
תתחדש ותהנה !מגיע לך ...

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
ערב טוב,
חזרתי היום מביקור (שנקבע, בוטל, נקבע, בוטל, בוטל... ולבסוף התקיים), אצל איתי.
שורה תחתונה: מערכת הרוק (קלאסי) הטובה והנאמנה למקור ששמעתי. הגודל של הרמקולים (ענקיים) והאלקטרוניקה שמשודכת להם (מחזיקה את הרמקול בביצים)... מדמה קונצרט רוק אחד לאחד...
שמענו, מגוון רחב של קטעים (שאיתי הכין מראש, רובם על-פי בקשתי), ובהם London Grammer, pink Floyd, ננסי סינטרה ולי הייזלהוד, dead can dance, avishai cohen, leonard cohen, Beck
ועוד ועוד (קצת קלאסי וגם כמה קטעים של קולנוע ביתי).... התוצאה הייתה נפלאה, גדולה ורזולטיבית ותלת ממדית.
שמחתי שהגעתי (אחרי הרבה הרבה זמן של תיאומים).
משהו לסיום: האלקטרוניקה (של pilium הגברה, דאק ופרה 2 חלקים) וכבילה (סילטק)... תורמים רבות, רבות לתוצאה הפנטסטית.
תודה על ההזמנה.
נשתמע
ניר(ו)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אצל איתי הכל טיפ-טופ אין משחקים.
עד הפרט הכי קטן, אין חירטוטים ואין שטויות.
שלמות.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
איתי
תתחדש
מערכת סוף

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
ערב טוב,
חזרתי היום מביקור (שנקבע, בוטל, נקבע, בוטל, בוטל... ולבסוף התקיים), אצל איתי.
שורה תחתונה: מערכת הרוק (קלאסי) הטובה והנאמנה למקור ששמעתי. הגודל של הרמקולים (ענקיים) והאלקטרוניקה שמשודכת להם (מחזיקה את הרמקול בביצים)... מדמה קונצרט רוק אחד לאחד...
שמענו, מגוון רחב של קטעים (שאיתי הכין מראש, רובם על-פי בקשתי), ובהם London Grammer, pink Floyd, ננסי סינטרה ולי הייזלהוד, dead can dance, avishai cohen, leonard cohen, Beck
ועוד ועוד (קצת קלאסי וגם כמה קטעים של קולנוע ביתי).... התוצאה הייתה נפלאה, גדולה ורזולטיבית ותלת ממדית.
שמחתי שהגעתי (אחרי הרבה הרבה זמן של תיאומים).
משהו לסיום: האלקטרוניקה (של pilium הגברה, דאק ופרה 2 חלקים) וכבילה (סילטק)... תורמים רבות, רבות לתוצאה הפנטסטית.
תודה על ההזמנה.
נשתמע
ניר(ו)

ניר(ו) היקר תודה על המילים החמות.
שמחתי לארח אותך.

לא פחות חשוב מהתוצאה
חשובה המוסיקה שנוגנה.
20220225_233949.jpg

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

Traveller- Allan Taylor

זמרת בשם Melody Gardit

איציק שבת שלום
הוספתי את רשימת ההשמעה שחווית אצלי
תבדוק שלא פספסתי:)

20220226_133433.jpg

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אהלן, אתמול (כרגיל ספונטאנית:)) יצאה לי לעבור דרך ידידינו היקר איתיוש ולשמוע את הסט המדהים מבחינת ההשקעה (שנעשתה באהבה, קפדנות ומה לא).
מראה מרשים, רמקולים מטורפים מבחינת יכולת שלהם לנגן ממש כול דבר בלי למצמץ בכלום. כמובן כול זה יש חלק לא פסול של אלקטרוניקה של פיליום. מרשים מה שיודע להוציא מהרמקול ההגברה ושאר הדברים הרכיבים.
מפורט ברמות על, נקי, תהור וצלול בכול רמות הצליל. גם בווליום די גבוה לא צורם ולא מתבקש להנמיך. בקיצור נהנתי. יישור כח איתי ותודה על האירוח וערב חם שהתבקש במזג האוויר שכזה:)

שבת שלום חבר יקר
לא פחות חשוב כאמור המוסיקה ששמענו. :)
20220226_135017.jpg

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
הכל מסודר, המוזיקה איכותית בטירוף.
יש לי את הרוב על תקליטורים, אני עדיין אולדסקול ו טוב לי.
מעניין שאף אחד לא מתייחס למוזיקה אלה רק לציוד!
ממש יפה.
עושה לי חשק לתפריטים האלה ......

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
תודה משה

כתבת:
"מעניין שאף אחד לא מתייחס למוזיקה אלה רק לציוד!"

זה בדיוק מה שאני אומר.

לכן חשוב לי להראות גם את המוסיקה שמנוגנת.
ובכלל טעמם המשתנה של אנשים שמרתק לא פחות.

ועם זאת ישנן אלבומים/קטעים משותפים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור