סיכום אירוע iDigital להשקת חנויות Apple Premium Partner (APP)

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/apple-premium-partner

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אתה לא מקבל שרות והדרכה בחנות של Apple בחו"ל?
גם של Google לצורך העניין?
ברור שכן.

האמת גם בארץ, אבל
- לרוב המוכר פשוט לא מקצועי אלא אם כן אתה שואל דברים אלמנטריים
- כנהוג בישראל, היחס ללקוח מחריד

אבל זה "בחינם"..

לדעתי... כמו עם 7/11, עם carrefour ואחרים, ישראלי מחפש קודם כל מחיר

iPhone קונים או באילת או בניו יורק

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי מיכאל,
העלית נושא מעניין, שקשור גם לאופי הישראלי שנמשך לחנויות "תביא לי" שמוכרות "ברזלים". לשם כידוע, צריך להגיע מוכן עם מה שרוצים, כי לא בטוח שתוכל לסמוך על מיקצועיות הנציג בחנות.

איי דיגיטל מבקשת לבדל את עצמה מחנויות "תביא לי" כדוגמת KSP, ולספק ללקוחות גם ערך מוסף. אבל ההדרכה שמציעה איי דיגיטל אינה מוגבלת רק ללקוחותיה, וכך גם מעבדת השירות שהקימו בצמוד לחנות ברמת אביב. כולם ישרתו גם לקוחות מזדמנים, וכאלה שלא רכשו רק מהם.

כלומר, גם לקוחות שרכשו אייפון ב- KSP, יוכלו ליהנות מההדרכות הקבוצתיות ושאר התכנים המוספים שמספקת איי-דיגיטל.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הי מיכאל,
העלית נושא מעניין, שקשור גם לאופי הישראלי שנמשך לחנויות "תביא לי" שמוכרות "ברזלים". לשם כידוע, צריך להגיע מוכן עם מה שרוצים, כי לא בטוח שתוכל לסמוך על מיקצועיות הנציג בחנות.

איי דיגיטל מבקשת לבדל את עצמה מחנויות "תביא לי" כדוגמת KSP, ולספק ללקוחות גם ערך מוסף. אבל ההדרכה שמציעה איי דיגיטל אינה מוגבלת רק ללקוחותיה, וכך גם מעבדת השירות שהקימו בצמוד לחנות ברמת אביב. כולם ישרתו גם לקוחות מזדמנים, וכאלה שלא רכשו רק מהם.

כלומר, גם לקוחות שרכשו אייפון ב- KSP, יוכלו ליהנות מההדרכות הקבוצתיות ושאר התכנים המוספים שמספקת איי-דיגיטל.

כן, אני הבנתי את זה כך.
לדעתי, הם יכולים למשוך קהל עם מלאי רחב יותר, יותר קונפיגורציות, צבעים זמינים לקנייה מיידית + אחריות משופרת, למשל מה שסמסונג עושים בארץ. חנויות קטנות בארץ לא מחזיקות מלאי, האחריות שלהם לרוב - פיקציה, ימציאו אלף סיבות למה לא לכבד

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
זו אכן חלק מהאסטרטגיה שלהם. לטענתם יש להם בחנויות APP את המגוון הרחב ביותר של סלולרי, טאבלטים, מחשבים וציוד נלווה , בהשוואה לחנויות איי דיגיטל אחרות, ובהשוואה למתחרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור