סיכום אירוע השקת קולקציית Ferrari של B&O

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/ferrari-b-o

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הקיימות בולטת ב- H95, מכיוון שהן עשויות מעור אמיתי שמחזיק זמן רב יותר, וגם אם מתבלה, ניתן להחליף את כיסוי האוזניים, רפידת הבד על הקשת ואפילו את הסוללה של האוזניות, וכך להשתמש בהן גם לאחר שנים ארוכות

---

אני החלפתי מספר פעמים את הכיסוי אוזניים

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי מיכאל,
באיזה תדירות אתה החלפת את כיסוי האוזניים של ה- H95? אני שואל כי באירוע טענו נציגי היבואן שמכיוון שמדובר בכיסוי שעשוי מעור אמיתי, אזי ההחלפה בתדירות נמוכה יותר מזו של אוזניות מתחרות.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הי מיכאל,
באיזה תדירות אתה החלפת את כיסוי האוזניים של ה- H95? אני שואל כי באירוע טענו נציגי היבואן שמכיוון שמדובר בכיסוי שעשוי מעור אמיתי, אזי ההחלפה בתדירות נמוכה יותר מזו של אוזניות מתחרות.

האמת שזה תלוי.. אצל בני זה החזיק שנתיים, אצל אשתי כ-4 שנים.

קניתי 3 זוגות אוזניות B&O סה"כ

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אז נראה לי שהם צודקים.
עמידות של 4 שנים לכיסוי אוזניים אמור להיות זמן רב יחסית. להבדיל, הכיסוי של הסנהייזר שלי התפורר לי על האוזניים הרבה לפני כן.
גם שנתיים בשימוש אינטנסיבי זה זמן משמעותי, לא?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
ציטוט מהכתבה: "היצרן נוטה לחזור גם למוצרי העבר וכדוגמא הוצגו פטיפון וצ'יינג'ר לדיסקים, שעדיין מיוצרים"
ממש לא נכון, אין פטיפון וצ'יינג'ר שמיוצרים כיום, וההיפך הוא הנכון: היצרן הזה ידוע כמי שממהר לאמץ את הטכנולוגיה הבאה/הצעקה האחרונה וכד', ובמקביל זונח במהירות את מה שהיה קודם (וגם מפסיק לתמוך כעבור זמן לא רב). יוצא מהכלל זה ה-Beogram 4000 במהדורה המוגבלת-מאד שהציגו לפני כ-3 שנים וכבר אזל מזמן.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי @eldo
תודה על המשוב. שלחתי ליבואן שאלה בעקבות תגובתך.
תשובתו שהציינג'ר והפטיפון זה חלק מקו מוצרים מוגבל מאוד של חידוש מוצרים ישנים ושילובם עם המערכות החדשות.
הפטיפון זמין לרכישה גם בישראל. יש בישראל מערכת אחת בלבד שהתקבלה וכוללת פטיפון, רמקולים, ריהוט ושלט. הוא ניתן לרכישה גם אונליין באתר.
הצ'יינג'ר שבתצוגה בחנות בישראל זה תצוגה ואין כוונה למכור אותו כרגע.
עם זאת הובהר שקיימת תמיכה במוצרים אלה, ככל שנדרש.
הכתבה תתוקן על מנת לדייק ולהסיר את המילים "שעדיין מיוצרים".
תודה על ההערה!

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אז נראה לי שהם צודקים.
עמידות של 4 שנים לכיסוי אוזניים אמור להיות זמן רב יחסית. להבדיל, הכיסוי של הסנהייזר שלי התפורר לי על האוזניים הרבה לפני כן.
גם שנתיים בשימוש אינטנסיבי זה זמן משמעותי, לא?

אני יודע..
אוזניות יקרות

סנהייזר גם היו כמה זוגות, סביר דווקא

מה שכן גרוע מבחינה הזאת, אלה HiFiMan
איכות סאונד מצוינת בטח יחסית למחיר, אבל איכות חומרים על הפנים. החלפתי כל שנה נראה לי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור