סטרימרים - מזרימים את המדיה בסלון

reuthh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה! אבל אני בת חח
כל החלקים הם קבצי MKV . נשאל הפוך, האם יש קבצים מאוחדים שהוא לא קורא?
2. MKV

m3c

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אפשר להבין בפשטות מה עושה הסטרימר שלא עושה מחשב אישי פשוט עם חיבור מתאים לטלביזיה ?

תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוא עושה מה שהוא עושה, אבל בשקט מוחלט, ללא מאווררים רועשים, במידת גוף קטנה, עם שלט רחוק וממשק ידידותי, ללא הצורך בהתקנות של תוכנות / קודקים וכו'.

reuthh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור הסטרימר לראוטר...

שלום רציתי לדעת
יש לי סטרימר(פופוקורן 110A) בקומה למטה ליד הטלוויזיה והראוטר שלי למעלה ליד המחשב.
האם אפשר להעביר קבצים דרך הראוטר?
אם כן כיצד?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לשם זה, יש לרכוש קודם דונגל אלחוטי שמתחבר דרך USB לסטרימר, כמו כן, תצטרכי להתקין את אפליקציות NMT על המכשיר: זה יאלץ אותך לפרמט את הכונן בתוכו ואז להתקין את האפליקציות שיפתחו בפניך אפשרויות כמו שרת FTP / SAMBA ועוד שיאפשרו להעביר קבצים בין מחשבים ברשת למכשיר.
כמובן, יש לבדוק את איכות הקליטה בין ה פופקורן והראוטר ואם מדובר בראוטר מסוג WIFI G, אז גם מהירות העברת הקבצים תהיה איטית למדי.

reuthh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נשמע מסובך לא?
שווה לעשות את זה או פשוט יותר לנייד אותו למחשב?
איפה קונים דונגל כזה? וכמה הוא עולה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה תקן G המיושן יותר.

reuthh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איפה אני קונה דונגל אלחוטי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תבררי איתם http://www.7pc.co.il/

guyroth

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי המרחק בכבל רשת- המידע עובר באופן דיגיטלי. בהעברה דיגיטלית אין אף פעם בעיה של ירידה באיכות.
יכולה להיות בעיה של ירידה בקצב ההעברה אבל לא באיכות המידע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בוודאי שיש בעיה גם "בהעברה דיגיטלית", לא רק באנלוגי.
מצטט מהמדריך שלנו לגבי HDMI (שגם הוא חיבור שמעביר מידע דיגיטלי):

אות אנלוגי מונחת ומתעוות לאורך הכבל המעביר אותו ובשל כך אנו מבחינים בירידה באיכות התמונה המתקבלת כתלות באורך הכבל שבשימוש (בהנחה שכל המבדיל בין שני כבלים הוא רק אורכם).

אות דיגיטאלי גם הוא מונחת ומתעוות בכבל המעביר אותו, אולם כל עוד המסך יצליח לקרוא מתוך האות המגיע אליו את רמות המתח המקבילות ל-"0", ל-"1" ויצליח לחלץ ממנו את שעון המערכת – לא נראה שום הבדל באיכות התמונה, ללא תלות באורך הכבל.
כאשר הכבל יגיע לאורך כזה בו ההנחתה תעוות את האות במידה כזו שהמסך לא יצליח לפענח את רמות המתחים והשעון – לא נראה כל תמונה. במציאות, קיים טווח של מספר עשרות סנטימטרים של אורך כבל בהם המסך יחשוב שהוא מצליח לפענח תמונה אולם אנחנו נראה הפרעות שונות. לדוגמה – עד אורך כבל של עשרה מטרים תמונה נקייה, בין עשרה מטרים לעשרה מטרים וחצי תמונה עם הפרעות ומעבר לכך – שום דבר.
המקור: כל מה שרצית לדעת על HDMI

guyroth

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אולם כל עוד המסך יצליח לקרוא מתוך האות המגיע אליו את רמות המתח המקבילות ל-"0", ל-"1" ויצליח לחלץ ממנו את שעון המערכת – לא נראה שום הבדל באיכות התמונה
- לזה התכוונתי
אם הגורם המקבל לא יצליח לקבל את "חבילות המידע" בשלב ראשון הם ישלחו שוב על מנת לנסות להתגבר על ההפרעה- מה שיגרום להאטה בקצב העברת הנתונים (זאת לפחות בפרוטוקול IP) ובהמשך כלומר מאורך כבל מסוים ומעלה המכשיר המקבל פשוט לא יעבור את סף הקליטה ולא תתקבל תמונה כלל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
במאמר מוסבר כי במרחק שקרוב למרחק המקסימלי "טווח של עשרות סנטימטרים", כן יש הפרעות בתמונה, עד להפסקה מוחלטת של האות.
במקרה הזה, איכות הכבל (איכות המוליכים / עובי וכו') משפיעים על המרחק המקסימלי בו יכול לעבור המידע באופן תקין.

zoro21

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה בקשר למכשיר הPopcorn

שלום,ברצוני לקנות את המכשיר אבל יש לי כמה שאלות לפני הכל

1-יש לי רשת רגילה (רשת חוטית) והחיבור היחיד לרשת תפוס...מה לעשות אז לקנות כרטיס רשת חדש או שיש איזה מפצל או משהו כזה?
2-נגיד שאני מחבר את המכשיר לרשת אז אני יצטרך תוכנה או שפשוט להעביר קבצים לקונן המשותף?
תודה מראש על העזרה!!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. הכי טוב לרכוש ראוטר שיחבר את כל המכשירים ברשת לאינטרנט.
2. יש כמה אפשרויות, אבל הפשוטה בינהן היא אכן להעביר קבצים לספריה משותפת ברשת.

zoro21

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לצערי קנית ראוטר לא עומדת על הפרק לצערי - כי אנחנו מקבלים אינטרנט בחינם מחברה
השאלה היא אם כרטיס רשת נוסף יהיה תחליף ראוי או לא?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין קשר בין ראוטר לאינטרנט.
ראוטר מתחבר למודם ואז מחלק את הרשת בין כל המכשירים.
זה יעלה לך כמו כרטיס רשת ויתן לך הרבה יותר אפשרויות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור