סטאפ סטריאו מבית Audiolab

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלמה, סיקור מכובד הבאת :)

אם זכור לי נכון, הקדשת סוף שבוע להשוואות מגברים ?

איזה קומפקט יש לך, הדגם המסוקר או היקר יותר ?

בכל מקרה, גם ההיסטוריה של החברה מעניינת: פריחה לקראת סוף שנות ה-80, אח"כ רכישה ע"י חברה אחרת ושינוי שם המוצרים ל-"מקלארן" (מקווה שזוכר נכון את השם), סגירה ועכשיו חזרה לחיים כעוף החול - בשם המקורי.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור,האם תהיה סקירה בקרוב של הרוטל מסדרת 06 החדש?:

מגבר

קומפקט

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי את הדגם המסוקר בכתבה.

בטרם הרכישה השוויתי בין שני הדגמים בחנות.

הדגם היקר יותר נשמע לי יותר טוב, קצת יותר מפורט ונקי, אבל ההבדל בצליל לא הצדיק את ההפרש העצום במחיר בין שני הדגמים - הדגם היקר עלה אז כ- 2,000 ש"ח יותר מהדגם שבכתבה.

סתם קוריוז מבחינת שמות הדגמים באאודיולאב- כשיש פחות אותיות אז זהו הדגם הבכיר יותר והיקר יותר ?? !!

במגברים:

Audiolab 8000 S - הדגם היקר עם השלט וכו'
Audiolab 8000 Se - הדגם הזול יותר

בנגנים:

Audiolab 8000 Cd הנגן ההבכיר והיקר יותר
Audilab 8000 Cde הנגן הזול יותר

אולי ה "e " משמעו Economy

שלמה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן ה-E מרמז על הדגמים הזולים יותר, אם כי במגבר זה יכול להטעות: SE עלול להשמע כמו Special Edition בטעות...
כפי שרשמתי בכתבה, התרשמתי לחיוב מהנגן הזה

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
הערה ל- streophil

בדרך כלל בסקירת מוצרים בכלל ובסקירת מוצרי אודיו בפרט תמיד מתחשבים בקטגוריית המחיר - הרי חלק נכבד ממטרת הכתבה היא לתת מידע לצרכן הפוטנציאלי . לכן, אמירה כמו אם מתאמצים קצת יותר אפשר לקנות XX שהוא יותר טוב.. למה הכוונה ב"קצת" 100האם ש"ח יותר או "1,000 ש"ח" יותר..או אולי 4,000 ש"ח יותר..

אם אני לא טועה המגברים האחרים שלטעמך ולדעתך יותר טובים עולים לפחות 1,000 ש"ח ואף למעלה מכך יותר מאשר הAUDIOLAB שבכתבה.

חוץ מזה, שמעתי את האאודיולאב בהשוואה לאקספושור היקר ממנו ולאוזניי האאודיולאב נשמע יותר טוב, יותר חיי ובשרני לעומת האקספושור שהיה אנליטי וקר מדיי לטעמי.

שלמה

שלמה,

לאיזה דגם של האקספוז'ר השווית אותו? יש לאקספוזר את ה 2010s ואת ה 2010 שהם שונים בתכלית (הסאונד השתנה לחלוטין בין הדגמים).

לי יש את ה 2010s המתקדם יותר והוא לא השאיר לי מקום לספק (אבל אתה צודק, הוא גם היה יקר יותר בסדר גודל של 1000ש"ח).
"אנליטי וקר" נשמע לי משהו שלא מאפיין את המגבר שלי...

בכל מקרה, כל העסק הזה זה עניין סובייקטיבי, אז על טעם וריח לא נתווכח...

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הכתבה ישנה --המוצרים לא
השבוע הייתי בחנות סטריאו קטנה ועדינה ושמעתי את הדגם של אקפוסר 1010 החדש שעולה בערך 5000ש''ח יבואן אלגזי , ומולו על אותו ציוד שמעתי את האודיו לאב 8000S , איזה הבדל באמת - ה1010 הוא צרחני צועק בהיר מדי , שמענו גאז עדין כמו צט באקר , עברנו לאודיו לאב המגבר -- איזה יופי תענוג , מאוזן מכויל נכון בשמע שלו נותן תוצאה חמה !
מאוד נהנתי מאודיו לאב ורכשתי את היחידה
8000SE

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
8000 הם הליין הישן..
סדרה 8200 החדשה יצאה כבר לפני שנה (!!)

Adifigen

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
8000 הם הליין הישן..
סדרה 8200 החדשה יצאה כבר לפני שנה (!!)

אולי כי זה טרד מ-2007?

מנהלים לדעתי אפשר לנעול :\

אם הנושא עדיין רלוונטי כדאי לפתוח אחד חדש

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אני לא מוצא את הסקירה :-(((

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור