סטאפ אוזניות הטוב בעולם? 7000$ בלבד

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מגבר אוזניות Woo Audio WES במחיר 4500$ + אוזניות Stax SR-007Mk2 במחיר 2410$

wes-amp-psu-007.jpg

ביקורת שעלתה לאויר שלשום: http://www.hemagazine.com/Woo_Audio_WES_Stax_SR-007_Mk2_Review

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
הן מנגנות אינפקטד? ;)

yossi126

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
לא מנגנות אינפקטד כל כך טוב מנסיון. אינפקטד זה מוזיקה לאוזניות דינמיות.
בכל מקרה את ה7000$ זה ממש לא שווה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
האם המסקנה נובעת מנסיון עם האזניות הנסקרות, או שככלל אזניות, לא משנה איזה, לא שוות סכומים כאלו ?

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
בתור אחד שקורא המון על אוזניות באתרים כמו HEAD FI, וגם במגזינים וכו', ובלי קשר מאוד אוהב את התחום, ויצא לי לשמוע לא מעט.

קודם כל זה סט אלקטרוסטטי, עם כל החסרונות שבעניין, יש מי שטוען שבאוזניות אלקטרו חסרים קצת באסים והרגשה של "נפח", מצד שני יש הרבה יותר "זריזות" של הסאונד והוא מופיע יותר מ"רקע שחור" יותר.

לגבי המגבר, החברה נחשבת מבין הטובות למגברי אוזניות, אבל יש לה עוד מתחרות כמו SINGLEPOWER ואחרות, שגם כן מוכרות מגברים במחירים של מ 1000-2000 דולר ועד 10 ויותר (לאוזניות בלבד!)

בקיצור, לא הייתי יוצא בהצהרות כמו "הכי טובות בעולם"

sadfasd

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הרגתם אותי חחחחח

עלק רק 7000 דולר.... 28 אלך שקל! חחחח...

כתבתם את זה כאילו זה 20 שקל..

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
יש גם יקר יותר!

שוב כפי שאמרתי, ראיתי מגברי אוזניות של SINGLEPOWER ואחרים, שעולים גם 5 אלף דולר ויותר למגבר בלבד.

שלא לדבר על שדרוג מנורות, האוזניות עצמן, המקור (DAC או CDP), כבלים וכו'.

אבל כן זה נועד לאודיופילים שיש בידם את הפרוטה ומוכנים להוציא את המחיר הנדרש בשאיפה לשלמות מוסיקלית.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
הינה סטאפ הרבה יותר טוב לדעתי סוני R10 כ4000$ ביד שנייה אם תמצא, REDWINE ISABELA אם יציאת אוזניות 4500$ אם רוצים להוסיף DAC אז 6000$ סך הכל כ10000$. ואם כל הכבוד לסינגלפאוור, ואין כבוד בכלל, אז שקל לא הייתי משלם על מגברים שלו.
הנה דוגמה למה: http://www.head-fi.org/forums/f5/single-power-es-1-2-repair-restoration-thread-431581/

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סלאווה הקשבת למוצר שליאור הראה?
כלומר, ישבת והקשבת כמו שצריך? כמה שעות,? כמה סגנונות?
הרי מוצרי היי אנד לא שונים בטירוף אחד מהשני, זה בעיקר נואנסים קטנים.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש דבר כזה בכלל "הטוב ביותר"?:מה??????????:
אני הפסקתי להאמין בזה ממזמן
אייל

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
קודם כל אני בגישה של אייל!!

דבר שני, יש הבדלים אדירים בין אוזניות רגילות לאלקטרוסטטיות לבין סגורות רגילות ולבין שילוב וכו' וכו'

וכל אחד והטעם שלו כמובן, לדעתי ממש אין כזה דבר "הכי טוב" גם אם תוציא 10,000 דולר רק על אוזניות!!

וכנל לגבי מגברים
יש מגברים שנותנים יותר באס
יש כאלו שפחות
יש כאלו שיותר טובים בסגנונות מסויימים ויש כאלו שפחות

ככול שיצא לי להכיר יותר אוזניות ויותר מגברים אוזניות וכו', הבנתי שממש אין כזה דבר הכי טוב!!
לרוב אלו שממש "מטורפים" על אוזניות, פשוט מחזיקים בבית איזה 2-3 סטים שונים ומשתמשים על פי מצב הרוח או המוסיקה :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור