סוני RX100 IV במבחן - קומפקטית סופר מתקדמת

Johnnie Behiri

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
בדיקת A5100 שערכתי (ישומיי וידאו בלבד): https://www.cinema5d.com/exclusivesony-a5100-video-review-footage/

לצילומיי וידאו, ה A6000 טובה במעט יותר. בכל מקרה, שתי המצלמות הן מ 2014 וסביר להניח שיהיה עידכון בקרוב...(תקופת החגים הנוצריים לפנינו).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן יש הבדל מורגש, גם בגלל מבנה שונה. ה-a5100 מרגישה קטנה ודקה יותר במציאות.
אני ממתין לסוני שיוציאו דגם APS—C חדש עם כל יכולות הווידאו שקיבלנו בדגמים האחרונים.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
ה 5100 זהה ל NEX5 הקודמת, ה 6000 היא יותר כמו ה NEX7, שבוטלה. גם אני מעדיף כבר DSLR על זה.
ה 5100 עם עדשת פנקייק זה אחד, אם לא ה APSC הכי קומפקטית שיש כיום.

danש

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לגבי מצלמת rx100III שיש לי, כדי אפשר העברת תמונות מהמצלמה לטלפון נייד צריך להשתמש באפליקציה playmemories. האפליקציה לא זמינה למערכת אנדרואיד דרך appstore למשתמשים בישראל, פדיחה רצינית. אפשר להוריד אותה לנייד מאתרים אחרים . אחרי שהתקנתי (טלפון סמסונג S4 mini) הצלחתי להעביר צילומים בעזרת direct wifi. הצילומים מוקטנים משמעותית בתהליך. את תכונות השליטה מרחוק עם טלפון נייד והעברת צילומים בעזרת זהוי NFC לא הצלחתי להפעיל.
בדגם IV אותו הסידור? מישהו הצליח להפעיל את המצלמה בעזרת טלפון נייד עם NFC?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי הסידור יהיה דומה עד זהה בדגם החדש, אבל לדעתי גם בגרסה III צריכה להיות אפשרות להעביר קבצים בגדול מלא.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אפשר לשלוט על גודל התמונות (בגרסה האחרונה לפחות)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור