סדרת רמקולים חדשה Focal Electra S...

EyalR

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן תומר :)

כן רוזי, חיברתי אותו לרסיבר דנון 2807 ולמקור HTPC וPS3 (ויצא לי גם לאייפוד אם מישהו כאן מחשיב אותו במקרה למקור טוב יותר) ולטעמי הוא נשמע מצויין. הרבה יותר טוב ממה שהוא נשמע אצל אבי יפה כשהוא חובר למקור והגברה של KRELL. חיברתי אותו גם לרוקסן קנדי ולא שמעתי שיפור אבל אני מאלה שמייחסים פחות חשיבות להגברה (כל עוד היא "סוחבת" את הרמקול) ומקור אז אולי אתה לא צריך להסתמך על דעתי :)

חדר אקוסטי עושה טוב לכל רמקול, זה נכון. השאלה היא אם רמקול צריך להישפט על פי איך שהוא נשמע בחדר שלא מטופל בכלל, מטופל חלקית או מטופל לגמרי. בכל אחד מהחדרים הוא ישמע שונה.
למרות שלא בחנתי זאת בעצמי אני בספק גדול אם הרמקולים הללו ישמעו טוב יותר בחדר לא מטופל מאשר במטופל גם אם תחבר להם מקור והגברה סופר יקרים.

רמקולים שהם על הצד הבהיר כמו הפוקאל יכולים להיות מעיקים בחדר לא מטופל, בחדר מטופל לא בטוח שרוב האנשים יקראו להם בהירים (ובו החשמלית למשל תשמע כמו חשמלית :) ).
יש לי בחדר שינה את הטריאנגל טיטוס ES עם משולב דנון PMA700. בחדר שינה אני לא מעלה מעל ווליום מסויים כי זה מתחיל להעיק (למזלי אני גם לא מרגיש את הצורך). בחדר המטופל הם לא מעיקים גם בווליום גבוה (ונשמעים אחרת לגמרי כמובן).

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לטעמי = הטוב ביותר, עבורי.

כחבילה, הוא בטובים שיש למחירו ויעודו.

(Y)

יופי,העיקר שאתה מרוצה - ומאחל לך לשדרג לדגם הבכיר יותר ממה שיש לך.{ 1027 }

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
(Y)

יופי,העיקר שאתה מרוצה - ומאחל לך לשדרג לדגם הבכיר יותר ממה שיש לך.{ 1027 }

האמת שה 1027 הם לא שדרוג למה שיש לי.

תודה על ה"יופי", אבל אני לא בפורום כדי לקבל עידוד (למרות שזה נחמד).:rolleyes:
רק שאלתי אילו רמקולים לדעתך טובים מה - 1027 - כמובן שאתה לא חיב לענות(ורד)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אהלן תומר :)

כן רוזי, חיברתי אותו לרסיבר דנון 2807 ולמקור HTPC וPS3 (ויצא לי גם לאייפוד אם מישהו כאן מחשיב אותו במקרה למקור טוב יותר) ולטעמי הוא נשמע מצויין. הרבה יותר טוב ממה שהוא נשמע אצל אבי יפה כשהוא חובר למקור והגברה של KRELL. חיברתי אותו גם לרוקסן קנדי ולא שמעתי שיפור אבל אני מאלה שמייחסים פחות חשיבות להגברה (כל עוד היא "סוחבת" את הרמקול) ומקור אז אולי אתה לא צריך להסתמך על דעתי :)

חדר אקוסטי עושה טוב לכל רמקול, זה נכון. השאלה היא אם רמקול צריך להישפט על פי איך שהוא נשמע בחדר שלא מטופל בכלל, מטופל חלקית או מטופל לגמרי. בכל אחד מהחדרים הוא ישמע שונה.
למרות שלא בחנתי זאת בעצמי אני בספק גדול אם הרמקולים הללו ישמעו טוב יותר בחדר לא מטופל מאשר במטופל גם אם תחבר להם מקור והגברה סופר יקרים.

רמקולים שהם על הצד הבהיר כמו הפוקאל יכולים להיות מעיקים בחדר לא מטופל, בחדר מטופל לא בטוח שרוב האנשים יקראו להם בהירים (ובו החשמלית למשל תשמע כמו חשמלית :) ).
יש לי בחדר שינה את הטריאנגל טיטוס ES עם משולב דנון PMA700. בחדר שינה אני לא מעלה מעל ווליום מסויים כי זה מתחיל להעיק (למזלי אני גם לא מרגיש את הצורך). בחדר המטופל הם לא מעיקים גם בווליום גבוה (ונשמעים אחרת לגמרי כמובן).

אני עם טעמך לא אתווכח, אבל מניסיוני רסיבר כמו ה- 2807 לא ממצה את ה- 926.

EyalR

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ומניסיוני חדר לא מטופל ממצה עוד פחות ;)

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
לי יש את האלקטרה 926 עם הגברה של Cyrus.

אני מאד מרוצה.
אינני מבין מדוע אנשים לא מחבבים את ה 926 ואת פשר ירידת המחיר לגביהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור