סגירת מעגל - Luxman 900 Pre/Power

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לדעתי הפעם רוברט שאל שאלה לגיטימית מבחינה טכנית, רק שהחישוב הכלכלי היה מיותר. השאלה היא מכיוון שמדובר בקלס A וכל הזמן יש זרם בסטנד ביי האם צריך לכבות את המגבר כשלא משתמשים?

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
המגבר מוגדר כמגבר AB
הוא מספק 12W ראשונים בClass A
ואין צורך להשאיר אותו דולק.
הסטנד ביי שלו ״ירוק״ וצורך רק 1.2W שזו צריכה זניחה.

גיא תתחדש ותהנה :כל-הכבוד::שתוי:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא באמת שאין מילים יותר מתאימות מ"סגירת מעגל". עכשיו הגיע זמן לנוח על זריי דפנה ולהתמסר לצלילים הקסומים של מערכת על,שהצלחת לבנות בפרק זמן כל-כך קצר. :מאזין::אצבע מורמת:כל-הכבוד: נ.ב. המהלך היה די צפוי, ובסוף הלכת על סוס בלגי.:phttp://www.dtown.co.il/forum/threads/חשמל-כבלים-ומחשבות-חרטה.52514/page-3#post-366671

נח ומתמוגג מהסאונד, מזל שהיום שבתון ויש אפשרות להנות מכל הטוב הזה.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
יש!!!
אין לך מושג, כמה אני שמח בשבילך!
עבדת קשה מאוד בכדי להגיע לרגע הזה.
מאחל לך מכל ה:לב: הנאה צרופה מהסט-אפ המדהים הזה!!!
:כל-הכבוד::שתוי:(ורד)

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לדעתי הפעם רוברט שאל שאלה לגיטימית מבחינה טכנית, רק שהחישוב הכלכלי היה מיותר. השאלה היא מכיוון שמדובר בקלס A וכל הזמן יש זרם בסטנד ביי האם צריך לכבות את המגבר כשלא משתמשים?
מתחבר לרציו, באמת לא מובנת לי ההתנפלות ולא רק בפן הטכני, אבל כבר התרגלנו שבכל הנוגע לעלויות, הס מלהזכיר הרי זו חדירה לרשות הפרט, התנפלות של פרולטרים מורעבים, סטלין ולנין כמו שגלנט אביר הימין שלנו אמר בטעם רב והתנצל. בקיצור מעשה מגונה. ובאמת ובתמים מברך את החבר חובב האודיו והזמן היקר ( לאחרון גם אצלי שמורה פינה חמה ואפילו היה אוסף לא רע של כל מיני וינטג'ים יקרים שנגנב לצערי ברובו ) על הרכישות האחרונות שגם אם הן עולות ככה וככה ( בלי מספרים כזכור ), הכי חשוב שהוא גם יכול לממן וגם יכול להנות וללא רגשות אשם. מברוק אח שלי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מתחבר לרציו, באמת לא מובנת לי ההתנפלות ולא רק בפן הטכני, אבל כבר התרגלנו שבכל הנוגע לעלויות, הס מלהזכיר הרי זו חדירה לרשות הפרט, התנפלות של פרולטרים מורעבים, סטלין ולנין כמו שגלנט אביר הימין שלנו אמר בטעם רב והתנצל. בקיצור מעשה מגונה. ובאמת ובתמים מברך את החבר חובב האודיו והזמן היקר ( לאחרון גם אצלי שמורה פינה חמה ואפילו היה אוסף לא רע של כל מיני וינטג'ים יקרים שנגנב לצערי ברובו ) על הרכישות האחרונות שגם אם הן עולות ככה וככה ( בלי מספרים כזכור ), הכי חשוב שהוא גם יכול לממן וגם יכול להנות וללא רגשות אשם. מברוק אח שלי.

ראשית תודה על האיחולים.
שנית, כמו שלא שואלים בעלים של מרצדס אם יש ביכולתו לתדלק את הרכב אני לא רואה טעם להיכנס ליכולתי לשלם את חשבון החשמל, אל דאגה משולם בזמן ביחד עם דמי המזונות המועברים לגרושתי שתחיה.

גם לחוסר טאקט ישראלי צריך גבולות, אין לי שום בעיה עם שאלות כגון; האם אני מכבה ציוד או שומר על הציוד מופעל (אני לא), אבל להיכנס לכיסו של אחר - חוסר נימוס אלמנטרי.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,463
נקודות
113
נמר גרר אותך להציב שלטי בחירות בצמתים בין ראשון לנס ציונה ?

אשתי ובנותיי היקרות "גררו" אותי לסיבוב סביב אזור המרכז (לא מעט תחנות):)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שתסיים ברק אין אשמח לשמוע את הקסם שלך

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שתסיים ברק אין אשמח לשמוע את הקסם שלך

בשמחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור