רמקולים סאב 12

אייל כהן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מחפש המלצה לסאב 12 חזק מאוד למוסיקה לסלון תקציב 4-5 K סלון סטנדרתי בבניין תודה לעוזרים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ישנם כמה וכמה סאבים שיכולים להתאים לך. אבל על מנת שנוכל לעשות זאת, שלח לנו תמונה של המקום בו ימוקם הסאב. ישנם סאבים בעלי יחידה פרונטלית/צידית/תחתונה/כפולי יחידות, ישנם סאבים סגורים ופתוחים. בקיצור, מלא סוגים שלכל אחד יתרונות חסרונות ודרישות חלל והעמדה שונים.

אייל כהן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
סליחה אני לא הכי מבין בתחום הוא חזק יותר מקליפש SPL120

אייל כהן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ומה ההבדל בין סאב פתוח וסאב סגור בבקשה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ומה ההבדל בין סאב פתוח וסאב סגור בבקשה
סאב סגור מדוייק יותר.

אייל כהן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כן המליצו לי עליו השאלה אם הוא חזק אני שם אותם רק 2 קידמיים ואני אובה לשמוע חזק בצירוף הסאב שאמרת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לרמקול צמוד קיר גדול יהיה יתרון במוסיקה לעומת רמקול סטלייט.

אייל כהן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ומה לגבי רמקולים און וול לדוגמה של קנטון GLE417 מה יהיה לי הכי טוב למוזיקה
איזה רמקולים אתה יכול להמליץ לי למוזיקה שיהיו הכי חזקים תקציב באיזור 4 K רק לתליה כדורים או און וול יש לי את הבעייה המוכרת עים האישה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איזה רמקולים אתה יכול להמליץ לי למוזיקה שיהיו הכי חזקים תקציב באיזור 4 K רק לתליה כדורים או און וול יש לי את הבעייה המוכרת עים האישה

תגדיר למה אתה מתכוון חוזק.
במידה ואתה מכוון לבאס עוצמתי שירעיד אותך, אז הSP3 לא הכיוון. תצטרך לעבור לרמקולים ריצפתי של קליפש דגם R-820F

אייל כהן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תגדיר למה אתה מתכוון חוזק.
במידה ואתה מכוון לבאס עוצמתי שירעיד אותך, אז הSP3 לא הכיוון. תצטרך לעבור לרמקולים ריצפתי של קליפש דגם R-820F
ה sp 3 הם פצצה בעיצוב והמימדים השאלה עים אני משדך סאב 12 טוב הם יתנו תוצאה טובה למוזיקה אני מדבר רק על זוג קדימה והאים במימדים האלה או טיפה יותר גדולים כמו און וול שטוחים האם יש משהו יותר איכותי שיהיה עמיד לשמיעה חזקה בתוספת סאב טוב כמובן

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אייל,
אתה משתמש בכל הודעה שלך במילה "חזק"/"חזקה"...
למה אתה צריך לשמוע "חזק" ומה הכוונה ל- "חזק"?
יש לך קשיי שמיעה?
אתה בסביבה רועשת?
אתה מודע ששמיעה "חזקה" בסביבה של מגורים עלולה ליצור רעש לסביבה?

אם אתה מצפה לשמוע בסלון ביתך מוסיקה כמו בדיסקוטק (לא הייתי כ-40 שנה) אז אתה לא בכיוון בכלל......לזה תצטרך רמקולים גדולים (אפשר לתלות עם 2-3 ג'מבו :D ) והגברה תואמת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור