נפלה עטרת ראשנו - חברינו אריה גור הלך לעולמו!

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
ממש לא יאומן
לא מזמן התכתבתי איתו בפייסבוק
היה אדם מאד נחמד עם שפה יפה - ואודיופיל במשך שנים .
יהי זכרו ברוך .

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
עצוב מאוד שמישהו נעלם כך פתאום.
תמיד שמר על נימוס ודרך ארץ.
באמת כואב הלב.
שלא תדעו צער.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
שלום לכולם
היום בקרתי במשפחתו של אריה גור ז"ל בחיפה
מאד מאד התרגשו מהמחווה שהעלנו את זכרו של אריה כאן בפורום בהודעה הדרמטית שפתחה את היום שלי.
ובכלל לא הייתי בטוח כי אוכל להגיע אך האוטו ממש יצא מהמוסך ומיד החלטתי לנסוע לחיפה לביתו של אריה .

קיבלו אותי 3 האחיותו של אריה אשתו והילדים שלו בעיקר אמיר . שבכלל הוא ומשפחתו לא היו בנושא האודיו ....תחום מסתבר לא העמיד את אהבתו למוסיקה ואודיו לפני כולם אלה משפחתו בראש ובראשונה .
שכל כך קרוב לליבו וניים אודיו בפרט.
בכניסה קיבל אותי מיד כלב שלקחו אותו מצער בעלי חיים ממש לפני שבועים .
גם העצבות נראתה אצל הכלב והמשפחה כי מי שמבין כלבים מיד הבחנתי בעצב הסורר בבית .

טלויזיה ענקית הקרינה תמונות מחיי המשפחה של אריה .

האספקט העיקרי שנראה לעין הוא אריה היה איש משפחת מעל לכל ...
לי היו הרבה שיחות והתתכתבויות עם אריה עזבתו את משפחתו ואותנו הוא אבידה ענקית ובילתי ניתנת
למילוי ..
גיליתי אספקטים כמו הצילום..ואלבום תמונות שצילם שהפך ל-3 ספרים על אנגליה ועוד ועוד הספריה התקליטים וכוכ.
שהיה קרוב לליבו עם מצלמה של סוני .

גילתי שוב את אהבתו לאדם לחיים
ונסתר מאיתנו כי אריה לפחות לי היה סובל ממחלה ממארת כבר 10 שנים .

אהב לצלם לחיות עם בני משפחתו ואת אהבתו למוסיקה - אהב כל דבר שהסב לו נחת ושמחה
ונודע לי דרך בנו כי עד תחילת שבוע הזה היה איך שהוא וסביר נכנס לתרדמה ארוכה וכעבור יום יומים כבר לא היה בן החיים ...
אולם סיפור מדהים עד שביתו הגרה באילת לא הגיע להפרד ממנו אריה סירב להפרד ממשפחתו ומעולם .
נוח על משכבתך חבר יקר ושמור עלינו מלמעלה במיוחד בימים אלו .
(ורד נבול)(ורד נבול)(ורד נבול)

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
יהי זכרו ברוך (ורד נבול)

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
איך ככה!
אווט אוף דה בלו.

מישהו מהחברים בקשר עם המשפחה
ויכול לברר את שם אמו ??
זה יעזור לי.
תודה.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
עצוב וכואב
יהי זכרו ברוך

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
כל כך מצטער לשמוע, מפתיע ועצוב.
אריה אדם נעים הליכות, חביב, מעניין. אהבתי לקרוא מה שכתב והזדהתי עם גישתו השפויה לתחום. התעניינתי בדעותיו כשרכשתי מוצרים של ניים אודיו. אני זוכר את ההומור שלו בנושא של מי שתוקף את ניים. היו לנו כמה דברים דומים מבחינת ציוד. הגברה של ניים, פטיפון Lp12 של לין עם קדם מגבר של ניים שמורכב בתוכו. אז התייעצתי איתו פעמים רבות בהודעות בפורום, הודעות פרטיות וגם בטלפון. הזמין אותי לבוא לבקר ולשמוע את המערכת שלו. ואני הזמנתי אותו. לצערי לא זכיתי לכך.
תנחומי למשפחה,
יהי זכרו ברוך (ורד נבול)

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
למי שלא יודע, אריה היה משתמש פעיל בפורום של ניים אודיו בתחילת המאה, וכשמשתמשים רבים עברו לפורום של pinkfishmedia , אף הוא עבר. גם שם אריה הפך מיד לבן בית, בין כל הבריטים שחיבבו את הישירות והחום שקרן ממנו. ביחוד זכורים לי ויכוחים פוליטיים מרים כשאריה ואנוכי, שמאלנים מוצהרים, מגינים על ביבי וממשלות ימין מול לא מעט בריטים עם אג'נדה אנטי ישראלית ברורה to say the least.

מצרף למטה קישור לשירשור בו החברים מגיבים לידיעה הנוראה מהבוקר, אפשר לראות שאריה שבה את ליבם של אנשים רבים לא רק בישראל.

https://pinkfishmedia.net/forum/threads/rip-arye-gur.242402/

עומר

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
לא יצא לי להכיר אותו אישית אבל תמיד כתב בנועם ובחכמה , יהיה חסר כאן בפורום

ממש עצוב , יהי זכרו ברוך

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני בטוח ששם למעלה סידרו לו את המערכת הכי טובה של ניים, והוא יושב שם למעלה, מסתכל עלינו ומאזין להנאתו

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
:( יהי זכרו ברוך, ידע לשמור על תרבות דיון. מהמעט שהגבתי והוא השיב, ניכר שהיה איש עקרונות בדרכו הנעימה.... תהא נשמתו צרורה בצרור החיים, אמן.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113

yinonsh

חבר משקיען
מעורבות
72
נקודות
28
עצוב מאוד (ורד נבול) לא הכרתי את אריה אישית אבל אהבתי לקרא את תגובותיו לנושאים שונים בפורום. היה אינטיליגנטי, רהוט, מנומס ותמיד עם הערות מחכימות.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
בצער רב וביגון קודר, חברינו היקר, האודיופיל הבלתי נלאה הלך לעולמו.

אריה היה חבר אמת, אדם של חסד ואהבת הזולת. יחד עם זאת אריה היה חובב אודיו מושבע, איש מוסיקה אנין טעם.
לי ולאריה יצא להיפגש לפני כמה חודשים בביתי, קל היה להבחין ביכולות ההאזנה המרשימות שלו, בניתוח צליל ובבחירת מוסיקה טובה ואיכותית.

אריה היה חברי לתחביב ויחד עם זאת בפייסבוק היה החבר הטוב שלי מהצד הפוליטי המנוגד. הוא היה האדם הנכון ״לריב איתו״. בפומבי רבים, בפרטי ובטלפון צוחקים ומדברים על כל מה שטוב.

אריה היה חברינו היקר, הוא ילווה אותנו בזכרון לעולמי עד. נתגעגע אליו כולנו. :(:לב-שבור:(ורד נבול)

צפה בקובץ המצורף 49779

נוח על משכבך בשלום חבר יקר. אנחנו כאן נזכור אותך לטוב. (ורד נבול)
אולי כדאי להשים את ההודעה הזאת ראשונה תמיד לתקופה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור