ניגון FULL 3D - מה אני מפספס?

moshik008

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי HTPC עם לוח אם P8Z68-VLE של אסוס עם כרטיס מסך מובנה של אינטל HD2000 מעבד 2500 I5 סנדי ברידג', שעד כמה שהבנתי מחיפושים באינטרנט שהשילוב הזה אמור לדעת לנגן תלת מימד מלא כמו שצריך.

אני מנסה לנגן ISO של AVATAR בשילוב של Virtual Clone Drive ו Stereoscopic Player.
הטלויזיה היא LG 60PZ550.
ניסיתי לעבור כל כל השיטות של ה 3D שקיימות ב Stereoscopic Player, יש לי כפתור 3D לטלויזיה שכשאני לוחץ עליו הוא נותן לי את שיטות התלת מימד הזמינות לו, ואני מקבל SBS' TAB ' והמרה של דו לתלת, שתיי האייקונים של הCheckerboard וה Sequential לא זמינים, שלא לדבר על מעבר אוטומטי ל 3D.
הכבל הוא 1.4, החיבור הוא ישירות לטלויזיה.

זה כל מה שמותקן ככה שאם יש משהו שהוא אפילו הכי מובן מאליו כמו תוכנה, קודק, דרייבר שצריך עוד להתקין בשביל לראות FULL 3D אני אשמח לשמוע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק וידוא קטן: זו גרסת 3D של אווטאר? שלא יקרה שאתה מנסה לנגן גרסת 2D... לפי מה שאתה מתאר, המסך לא מקבל תלת מימד מלא.

moshik008

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זאת אכן גרסת התלת יש בפנים ספריה SSIF עם קובץ SSIF בגודל של כמעט 30 ג'יגה, בכל מקרה ניסיתי עוד לפחות 3 סרטים, ואכן המסך לא מקבל תלת מימד מלא.
על גבול התסכול, עזרה תהיה מבורכת

moshik008

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי עדכון, אם אני מנגן את הISO כבלוריי עם PowerDVD זה מצליח להעביר לי FULL3D למסך.
אבל שאני מנגן את קובץ ה SSIF דרך הStereoscopic Player זה לא מעביר FULL3D.
רעיונות?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור