נגיף הקורונה והשפעתו בעולם...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
בוודאי וכניראה 2 החברים האחרונים שישארו יהיו AK1 ואנוכי.....ובסוף אחרי כמה ימים נוספים לבד פה בפורום בטח נחנוק אחד את השני למוות ;)
ראיתי שאתה רוצה לחנוק אותי.
אני לא מופתע, אבל הרצון הזה אינו הדדי.

דרך אגב -- @roberts -- כשמזכירים מישהו שלא משתתף בשירשור באופן פעיל יש לשים @ לפני שמו, כדי שיקבל הודעה על כך.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
עם ישראל מעל הטבע
למה אדוני מתכוון ?

גם לפני מלחמת ששת הימים חפרו קברי אחים כי היו בטוחים שיהיו עשרות אלפי אזרחים הרוגים

איך אנלוגיה בין מחלה מדבקת וקטלנית ,שכרגע אין לנו חיסון או תרופה מוכחת להרפא ממנה (ברור שזה עניין של זמן...) רלוונטית למהלכים צבאיים מוצלחים שלנו שניצלו את הזחיחות של מנהיגי ערב טרום מלחמת ששת הימים ?
אם זאת "הוכחה" אז אני מסכים שזבוב בלי רגליים הוא חירש....
ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תבחין. הוא מבקש להניח תפילין רק ליהודים.

למה ?
לא אכפת לי שיש דוכן ומי שחפץ ניגש ומניח תפילין.
באיזו זכות אני נדרש :
1. להגיב בנימוס להצעה (לדחות או לקבל)
או
2. להתעלם בחוסר נימוס

מבחינתי זה פשוט מטרד.
רואים את השולחן, רואים את התפילין, אף אחד לא עיוור ש"צריך" להעיר את עיניו....
עצם הפנייה אלי כאשר רואים שאינני מעוניין מביאה אותי לידי קונפליקט - להתעלם בחוסר נימוס או לדחות את ההצעה בנימוס שהמציע לא ראוי לה.

בכלל הקונספט הזה של לשדל הנחת תפילין של אנשים זרים הוא פסול בעיני אבל בהחלט מייצג את מה שרע בדת - כולם מתבקשים לשתף פעולה עם האמונה שלנו.
במקום שאמונה יהיה עניין פרטי זה הפך להיות העסק של העסקנים....
ארז

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
לפי נבואת הזוועה של אשתך או שלך מדובר בכ 10% תמותה מהמחלה הזו, מה שכמובן לא מאושש ע"י הנתונים עד כה. העסק הזה מפחיד ורציני דיו מבלי לזרוק דברים כאלו חסרי ביסוס, כאן או במקומות אחרים.

יחס מתים למחלימים הוא 6 ל 94 אחוז. יחס חולים קריטיים לחולים קלים הוא 14 ל 86 אחוז. לפחות כמחצית מהחולים הקשים ימותו, מה שמביא את אחוז התמונה המשוער קרוב ל ל 9%. אוכלסיית המדינה היא 8.5 מליון היום. הקורונה כאן להשאר למשך שנה וחצי מהיום במקרה הטוב. משפעת החזירים מתו בארץ 90 איש בשנה הראשונה. וירוס הקורונה לא רק קטלני פי 30, גם מידבק פי 50.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
דרך אגב -- @roberts -- כשמזכירים מישהו שלא משתתף בשירשור באופן פעיל יש לשים @ לפני שמו, כדי שיקבל הודעה על כך.

צודק בהחלט, מצטער לא ידעתי, אתה רואה, יש גם דברים טובים שאפשר ללמוד ממך ;)(ורד)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
י. משפעת החזירים מתו בארץ 90 איש בשנה הראשונה. וירוס הקורונה לא רק קטלני פי 30, גם מידבק פי 50.

אם אתה צודק ויש לצפות ל-פי 1,500 תמותה מהקורונה יחסית לשפעת (30x50=1,500 ) אזי אני חוזר בתשובה מיד, מישהו מכיר איזה רב טוב?.......לא יעזור בטוח לא יזיק.

לדבריך צפויים למות בשנה כ- 1,500x90= 135,000 איש.....זה יוצא כ-370 חולים ביום......לא כיף בכלל .

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
יחס מתים למחלימים הוא 6 ל 94 אחוז. יחס חולים קריטיים לחולים קלים הוא 14 ל 86 אחוז. לפחות כמחצית מהחולים הקשים ימותו, מה שמביא את אחוז התמונה המשוער קרוב ל ל 9%. אוכלסיית המדינה היא 8.5 מליון היום. הקורונה כאן להשאר למשך שנה וחצי מהיום במקרה הטוב. משפעת החזירים מתו בארץ 90 איש בשנה הראשונה. וירוס הקורונה לא רק קטלני פי 30, גם מידבק פי 50.

טוב, אתה הרי מהנדס, מה זה הנתונים האלה?
https://www.bbc.com/news/health-51674743
פה אומרים בין אחוז לשניים, אני ראיתי באזור חצי אחוז על בסיס דרום קוריאה. תלוי בטיב מערכת הבריאות.

ולגבי סין.. בסין חיים 1400 מיליון איש. 3000 מתים זה 0.0002% בלבד

נערך לאחרונה ב:

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
טוב, אתה הרי מהנדס, מה זה הנתונים האלה?
https://www.bbc.com/news/health-51674743
פה אומרים בין אחוז לשניים, אני ראיתי באזור חצי אחוז על בסיס דרום קוריאה. תלוי בטיב מערכת הבריאות.

ולגבי סין.. בסין חיים 1400 מיליון איש. 3000 מתים זה 0.0002% בלבד

זה כי מתעלמים ואלו במצב קשה. רובם לא ישרדו, או לפחות 50% מהם. מי שפיתח דלקת ריאות יהיה לו קשה מאד לצאת מזה. גם אלו שעדיין חולים נמצאים בסכנה. בארץ יש 39 חולים מאומתים מזה חודשיים ורק 3 החלימו. מי שלא החלים תוך 14 יום, כנראה כבר לא יחלים וימות בסוף.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
זה כי מתעלמים ואלו במצב קשה. רובם לא ישרדו, או לפחות 50% מהם. מי שפיתח דלקת ריאות יהיה לו קשה מאד לצאת מזה. גם אלו שעדיין חולים נמצאים בסכנה. בארץ יש 39 חולים מאומתים מזה חודשיים ורק 3 החלימו. מי שלא החלים תוך 14 יום, כנראה כבר לא יחלים וימות בסוף.

בסוף כולנו נמות. אנשים חיים היום עם אידס וסרטן ומחלות אחרות

קראתי אתמול על גבר סיני בן 100 עם מחלות לב ואחרות שהחלים - קיבל טיפול אנטיויראלי ופלזמה

לפי מה שאני רואה, החלמה לוקחת בין שבועיים לחודש

על סמך מה תאוריות אפוקליפסה שלך אני לא יודע, אני לא מוזן מ-ynet או walla

כמה חברות פארמה עכשיו בשלבים מתקדמים להוציא תרופה אולי לקראת הקיץ עבור מטופילים קשים (אלה עם דלקת ראות)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
EB1000, יש לך טיפים להישרדות מעבר למה שנאמר בתקשורת?....פרט, פרט למען יאריכון ימינו בפורום.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
למה אדוני מתכוון ?

איך אנלוגיה בין מחלה מדבקת וקטלנית ,שכרגע אין לנו חיסון או תרופה מוכחת להרפא ממנה (ברור שזה עניין של זמן...) רלוונטית למהלכים צבאיים מוצלחים שלנו שניצלו את הזחיחות של מנהיגי ערב טרום מלחמת ששת הימים ?
ארז
מעל הטבע פשוטו כמשמעו
מאחל לך מכל הלב שיפתחו לך העיניים
פורים שמח

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
למה אדוני מתכוון ?

ארז
אתה כנראה צעיר
הפחד שהיה כאן לפני מלחמת ששת הימים זה פי מליון מהפחד שיש היום מהקורונה
היה פחד קיומי אמיתי ולא היתה לנו תמיכה של ארה"ב
אנשים התכנסו וקראו תהילים
המלחמה הזו היתה נס גלוי

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אתה כנראה צעיר
הפחד שהיה כאן לפני מלחמת ששת הימים זה פי מליון מהפחד שיש היום מהקורונה
היה פחד קיומי אמיתי ולא היתה לנו תמיכה של ארה"ב
אנשים התכנסו וקראו תהילים
המלחמה הזו היתה נס גלוי
אני לא צעיר וסורי, לא נס ולא נעליים! בא לך להאמין-תבורך ולבריאות אבל יש מי שלא מאמין, לא חושב שקרו אי פעם ניסים והוא לא צודק פחות ממך.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
הסקאד נעצר סנטימטר מספר תורה ולא התפוצץ, איזה נס. גם בשניידר יש ניסים , גם במוסדות סיעודיים יש ניסים .

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
הסקאד נעצר סנטימטר מספר תורה ולא התפוצץ, איזה נס. גם בשניידר יש ניסים , גם במוסדות סיעודיים יש ניסים .
שלא לדבר על כל ה״ניסים״ שקרו לעם היהודי לאורך ההיסטוריה...

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני לא צעיר וסורי, לא נס ולא נעליים! בא לך להאמין-תבורך ולבריאות אבל יש מי שלא מאמין, לא חושב שקרו אי פעם ניסים והוא לא צודק פחות ממך.
סבבה
לא מתכוון להתווכח עם אף אחד על אמונה
רק הסברתי את התגובה הקודמת שלי
לא ביקשתי שתאשר אותה

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
EB1000, יש לך טיפים להישרדות מעבר למה שנאמר בתקשורת?....פרט, פרט למען יאריכון ימינו בפורום.

בהחלט! הוכח כבר שהגברת CLASS D מעלה תוחלת חיים ומונעת הדבקות בוירוס קורונה.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
למה רק העם היהודי? למה להיות אגואיסטיים ולחשוב שיש למגדירים עצמם "יהודים" איזשהו יתרון או פריבילגיה ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור