מתלבט- XZ1.G12.230

ROTEMR

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
למיטב הבנתי אילו הקומפקטיות הטובות ביותר.התקציב שלי עד5000 ש"ח כך שאם יש טובות יותר אשמח לקבל אינפורמציה.למעשה אני מחפש מצלמה לצלם את הילדים בעיקר וטיולים משפחתיים .חשוב לי :תמונה טובה בתנאי תאורה נמוכה.מהירות צילום- שאוכל לתעד אירועים בגן בהם ילדי ולא גבם ואיכות צילום וידאו.<איני חובב צילום אבל החלפנו בשנים האחרונות כמה מצלמות קומפקטיות זולות יותר או פחות שלא סיפקו את הסחורה במובן של צילום בבית .מהירות הצילום ובכלל, איכות תמונה סבירה מינוס.אני מודע לכך שמצלמה כמו 550d או 60d תספק את הסחורה אבל ממש לא בא לי הגודל הזה.אאשמח לקבל עצה טובה.אגב,gps-אני ממש לא צריך וזה אינו שיקול כלל, קראתי שיש לקנון מצלמה נוספת (חדשה) s100-אם משהו יודע או מכיר.תודה

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
האם מצלמה בסגנון הזה http://www.dtown.co.il/articles/1678.html
יכולה גם לבוא בחשבון?
היא תספק לך איכות תמונה טובה יותר ממצלמות קומפקטיות (נכון שהיא קצת יותר גדולה מהן), ולא בגדול של מצלמת DSLR

זה לא שאני פוסל את ה XZ1 שהיא מצלמה מאוד מוצלחת לדעתי, אבל אני רוצה לחדד מה הכיוון שאתה מחפש,
ה SX230 גם לא מצלמה רעה, אבל עם חיישן קטן יותר מזה שיש ב G12 וב XZ1 וגדול החישן משפיע על איכות התמונה.

ROTEMR

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי, קודם כל תודה .אני מבין שמבין השלוש אני צריך לקנות את הxz1 או g12.מה בכל זאת מומלץ? מי טובה יותר בווידאו?.הסוני נראה לי גדולה מדי.האם כדאי לחכות לcanon s100 ? אני מעונין במצלמה קומפקטית ואני מבין את הפשרה באיכות הצילום אבל רוצה את הקומפקטית שאיתה הפשרה תהיה הקטנה ביותר מבחינת איכות הסטילס (איכות התמונה,צילום בבית )והוידאו (אין ברשותי מצלמת וידאו ועל כן חשיבות רבה לענין זה) .סגור לי את הפינה.תודה מראש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ל S95 היום יש את אותו חיישן ויכולות כמו ל G12 והיא קטנה ומוצלחת - חברים שלי שרכשו אותה מאוד מרוצים ה G12 מולה יותר גדולה ויקרה עם יכולות שליטה נוחות יותר

אם יכולות שליטה פחות חשובות לך ה S95 בהחלט אפשרות מוצלחת, כמובן שכעת כאשר ה S100 יוצאת ותחלחף אותה יש אפשרות אולי לרכוש את ה S95 קצת ביותר זול או להמתין ל S100 שסביר שתיהיה בחודש הראשן קצת יותר יקרה.

אם יש לך את הסבלנות וכעקרון ה S95 מתאימה לך - הייתי ממתין באמת ל S100 ואז להחליט.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור