מתלבט בין כמה דגמים וצריך את עזרת המומחים....

yo_ssi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום למומחים ואו לחובבנים המבינים, אני מתלבט בין 3 דגמים באותו טווח מחירים ואשמח לקבל את עזרתכם:

1 . Canon EOS 60D
2 . Nikon D90
Olympus .3 Pen EP3
לא ממש מצאתי ביקורות על הדג השלישי אך יש שאומרים שהיתרונות שלה אל מול השתים החרות הן בגודל ובמשקל וברמה הטכנולוגית מבחינת איכות התמונה היא לא נופלת מהאחרות.

תודה מראש לכל העונים ומי שעונה אשמח גם לפירוט קצר אם אפשר.

יוסי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שלום למומחים ואו לחובבנים המבינים, אני מתלבט בין 3 דגמים באותו טווח מחירים ואשמח לקבל את עזרתכם:

1 . Canon EOS 60D
2 . Nikon D90
Olympus .3 Pen EP3
לא ממש מצאתי ביקורות על הדג השלישי אך יש שאומרים שהיתרונות שלה אל מול השתים החרות הן בגודל ובמשקל וברמה הטכנולוגית מבחינת איכות התמונה היא לא נופלת מהאחרות.

תודה מראש לכל העונים ומי שעונה אשמח גם לפירוט קצר אם אפשר.

יוסי

יש כאן בחירה מענניונת של מצלמות ה D90 מצלמה מוצלחת, אם כי דגם מיושן קצת - הדגמים החדשים של ניקון (D700 ו D5100) באים עם חיישן מוצלח יותר אך עם גוף קטן יותר ופחות נוח לשימוש - כמו כן בדגמים החדשים של ניקון יש יכולת וידאו מוצלחת עם אוטופוקוס (אומנם לא ממש חלק) ב D90 אין מה לדבר על כך.
http://www.dtown.co.il/articles/1684.html

ה 60D היא מצלמה מוצלחת של קנון וגם כתבו עליה ביקרות וכן על האחות הקטנה שלה 600D שזהה ליכולות צילום שלה, אבל קצת יותר קטנה ולא עמידה לאבץ ומיים כמו ה D60. יש שאומרים שיכולת החיישן של מצלמות קנון אלו פחות מוצלחת מהחישן במצלמות D5100 ו D7000 בתחום הדינמי ותמונות ב ISO גבוהה. למצלמות אלו גם כן יכולת וידאו מוצלחת אבל ללא מנגנון מנגנון האוטופוקס בוידאו שאפשר לדבר עליו.
http://www.dtown.co.il/articles/1766.html

ה EP3 היא דגם יחיסית חדש לאולמפוס עבור מצלמוצ ללא מראה שעם עדשת הפנקיק היא באמת קטנה יחיסית למצלמות הכניסה של ה DSLR, איכות הטמונה היא טובה, אך עדיין לא ברמה של DSLR וסובלת יוצר הרעש ב ISO גבוהה למצלמה זו יכולת וידאו טובה (ראה ביקרות האנגלית)
http://www.dpreview.com/reviews/olympusep3

מאוד מוזרה לי במחירה שלך במצלמות אם אתה מחפש גוף קטן אז תבדוק את ה D5100 של ניקון, 600D של קנון ומצד שני את הסדרת הללא מראה של פנסוניק ושל סוני - מצד שני גוף גדול יותר זה גם יתרון ביכולת תפעול נוחה יותר בדרך כלל.

אבל אני לא ממש יודע מה השימוש שיהיה למצלמה ומה הנקודות החשובות לך כך קשה לתת תשובה

yo_ssi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על תגובתך המהירה והמפורטת,
אני חובב מתחיל ולא ממוקד על השימוש העקרי, פשוט משיחות שערכתי עם כמה חברים שמבינים קצת בנושא נאמר לי שבגלל הגודל והמשקל של מצלמות ה- SLR הרבה פעמים הם פשוט לא מוציאים אותה מהבית.
אך אכן הדגמים שרשמת יכולים להיות משהו טוב באמצע (בגודל ובמשקל).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חבר שלי חובב צילום - לא מוכן לרכוש DSLR בגלל הגודל הפיזי וגם בהתלבטות בנושא של מצלמות ללא מראה.
אבל כאשר אתה קוצה לקבל תמונה אכותית לפעמיים יש צורך לעדשות נוספות ולא רק בעדשת הפנקיק ואז היתרון הגוגל קצת פוחת.

אני ממליץ לך לחהחזיק ביד את המצלמות המתאימות לך היות והבחירה היא לא רק מה קל לי לקחת - צריך גם לראות עם מה נוח לך לצלם :)

דרך אגב החבר חושב לרכוש מצלמה קומפקטית בסופו של דבר כמו קנון S100

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
תלוי למה אתה צריך, ה EP3 זה מצלמת חובבים מוגבלת, יש לה עינית אלקטרונית שצריך לקנות, והפלט שלה רחוק מלהיות ברמה של שתי האחרות. מצלמת כיס משודרגת ויקרה יחסית.
שתי הרפלקס דומות, אבל הניקון 7000 עדיפה על ה 90.
הן גדולות יותר מהללא מראה, זה לא לכל אחד,
יותר לחובבי צילום מתקדמים יותר שמוכנים לסחוב ציוד כדי לצלם בנוחות, לעומת לא לסחוב ציוד ולצלם בפחות נוחות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור