סטרימר - מתלבט איזה לקנות?

OFER_P

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מתלבט אני בין שלושה סטרימרים שאחד יעשה לי את העבודה.
האקסטרימר,
ה-WD TV LIVE
והפופקורן A 110

קראתי באתר על הביקורות [חוץ מפופקורן כיוון שלא היה]
ובכל אחד יש חסרון כמובן. היתי רוצה לדעת מי מריץ הכי טוב כתוביות עברית?
ראיתי כי בכתבה שיש בווינט על הסטרימרים, פשוט מעיפים לצד את הפופקורן ומציגים את החדש, והמתקדם שאותו אני לא רוצה.

הWD נראה כאילו הוא הכי טוב אבל צריך תוכנה הממירה את הכתוביות לSUB להריץ את הכתוביות על בטוח, מה שבאקסטרימר עושה בעיות עם כל סימנים ויורד שורות.

http://www.serethd.com/

בקרוב אקנה על פי העצות שינתנו לי כאן, תודה (Y)

נערך לאחרונה ב:

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי שום סימנים או בעיה עם שורות ואני עובד עם גרסת קושחה אחרונה באקסטרימר.
אני יודע איפה קראת את הסיקור הזה - שים לב לתאריך בו הסיקור נעשה והקושחה שעליה רץ הסיקור.
מאז עברו הרבה מים בנהר.... היום במחיר לריצפה אתה קונה את האקסטרימר החדש עם צלעות קירור מולבשות מבעוד מועד (קירור פאסיבי בלי מאוורר) וצ'יפ חדש שלאחר עדכון גירסה יתן לך להנות מפורמטי הסאונד המתקדמים לפי היצרן.

WD צר לי אך הוא בדיחה אני אפילו לא מתייחס אליו.. רק להתעסק עם התרגום מעצבן אותי אישית מולו.

פופקורן נחמד, אבל ויש אבל העברית הפוכה מהרשת בעיה ידועה ועתיקה שלא נפתרה, התוכנה נתקעת מדי פעם, אין אלחוטי ואם רוצים צריך לרכוש מתאם נפרד.. הקיצר לא הכי טוב והמערכת NMT לטעמי סתם מסבכת את המצב לא מת על ה-GUI שלה...

הכי טוב קרא סיקורים ברשת מחו"ל לא מהארץ, וחפש בתצוגה בחנויות בארץ כדי לבחון תמוצרים או דרך חברים אחרי שתנעל על החלטתך תוכל לרכוש בלב שלם בלי התחרטויות...

בהצלחה.
אגב תעיף את הלינק שהבאת
האתר הזה לא תומך בהפרת זכויות יוצרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור