מתג אודיופילי משנה, זו לא שאלה, זו הצהרה!

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
חיברתי מלקו לכרטיס הרנדרר (סטרימר) בדאק של ה- MSB
התעלפתי מהתוצאה. נקיון, הפרדה, זרימה, חלקות, אימג׳ינג יותר טוב, יותר אנרגיה בצליל, ריאליזם וכל הסופרלטיבים האחרים.
אבל עזבו אתכם, המשיכו לחבר סטרימר לראוטר של ספק האינטרנט, אלה הרי אותם הביטים :אצבע מורמת

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
התעלפתי מהתוצאה. נקיון, הפרדה, זרימה, חלקות, אימג׳ינג יותר טוב, יותר אנרגיה בצליל, ריאליזם וכל הסופרלטיבים האחרים.
אבל עזבו אתכם, המשיכו לחבר סטרימר לראוטר של ספק האינטרנט, אלה הרי אותם הביטים :אצבע מורמת

מי שלא מנסה לא יכול לדעת וימשיך להיות שבוי בקונספציה.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לפי התיאור שלך החלפת רמקולים של מחשב במערכת של 100000 דולר
פרופורציות

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
לל-לנד ה כאן.
תתחדש ותהנה.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
היי גיא,

תתחדש ובשעה טובה (ורד)
אשמח לדעת מאיפה רכשת/פרופורציות מחיר. שוקל לקנות גם כן.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי גיא,

תתחדש ובשעה טובה (ורד)
אשמח לדעת מאיפה רכשת/פרופורציות מחיר. שוקל לקנות גם כן.

ניתן לרכוש ישירות באתר של SOtM הם שולחים לארץ, כמו כן ניתן למצוא ב ebay חנות בבריטניה שמוכרת ושולחת (אני בחרתי באופציה הזו היות ותוך 3 ימים המוצר היה אצלי ביד, רק שהמחיר יקר יותר, פאונד מול דולר) אחרון חביב, יש חנויות באירופה (הולנד וצרפת) מהם גם ניתן לבצע הזמנה.
אם יש סבלנות, תזמין ישירות מהיצרן, לי פשוט לא היתה סבלנות להמתין שבוע.

תודה על הברכות(ורד)

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תשמע בנאדם. כל הכבוד שאתה משקיע ככה במערכת.

הלכתי לחקור קצת על הסוויצ׳ הזה, חוץ מכמה קבלים ודיודות ופילטרים שלא רלוונטים לתחומי התדרים של הדבר הזה אין שם כלום.

המקום היחיד שאמור להיות בו פילטר יחסית הוא בכניסה ויציאה של המכשירים השונים וגם שם זה זניח לגמריי בתחום הזה.

כמות הדאטא שעובר בשביל אודיו היא זניחה ביותר.

אם ירד לך סדין מהמערכת זה אומר שיש לך בעיה רצינית במערכת ולא בראוטר. האם אותו סדין נמצא בנגינה מפטיפון? מcd?
או שרק מהרשת?

אגב גם ככה את כל הסיפור מנהל לך הראטור והסוויץ הוא כולה מפצל. האם הראוטר אודיופילי?

אם חיברת את אותם 3 מכשירים לראוטא ישירות לא קיבלת סדין?

אגב לפי מבנה לוח האם שלהם אין שום קשר אם חיברת חיבור אחד לכל רביעיה.

בקיצור, כמה אלפי אירו בשביל זה אחי, באמת, עדיף לקנות 100 תקליטים באמת.

אגב אותם סותם (איזה מצחיק שהשם שלהם זה סותם בעברית) כבר נפגשתי עם כבל שלהם בעבר, לא שלי, שעשה למישהו בעיות כי הוא לא עמד בשום תקינה...

בקיצור, כל סוויץ׳ טוב של חברה טובה, סיסקו, נטגיר, וכו, יעשה את עבודה וכנראה גם טוב יותר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תשמע בנאדם. כל הכבוד שאתה משקיע ככה במערכת.

הלכתי לחקור קצת על הסוויצ׳ הזה, חוץ מכמה קבלים ודיודות ופילטרים שלא רלוונטים לתחומי התדרים של הדבר הזה אין שם כלום.

המקום היחיד שאמור להיות בו פילטר יחסית הוא בכניסה ויציאה של המכשירים השונים וגם שם זה זניח לגמריי בתחום הזה.

כמות הדאטא שעובר בשביל אודיו היא זניחה ביותר.

אם ירד לך סדין מהמערכת זה אומר שיש לך בעיה רצינית במערכת ולא בראוטר. האם אותו סדין נמצא בנגינה מפטיפון? מcd?
או שרק מהרשת?

אגב גם ככה את כל הסיפור מנהל לך הראטור והסוויץ הוא כולה מפצל. האם הראוטר אודיופילי?

אם חיברת את אותם 3 מכשירים לראוטא ישירות לא קיבלת סדין?

אגב לפי מבנה לוח האם שלהם אין שום קשר אם חיברת חיבור אחד לכל רביעיה.

בקיצור, כמה אלפי אירו בשביל זה אחי, באמת, עדיף לקנות 100 תקליטים באמת.

אגב אותם סותם (איזה מצחיק שהשם שלהם זה סותם בעברית) כבר נפגשתי עם כבל שלהם בעבר, לא שלי, שעשה למישהו בעיות כי הוא לא עמד בשום תקינה...

בקיצור, כל סוויץ׳ טוב של חברה טובה, סיסקו, נטגיר, וכו, יעשה את עבודה וכנראה גם טוב יותר.

בחנת, שמעת או שכמו הרוב כאן אתה מנחש....
נאמר שהניסיון שלי עם ציוד מיחשוב ורשת עולה על 25 שנים.
עכשיו, מה שמו בפנוכו, בין אם שווה דולר, או פחות לא מעניין אותי כמו התוצאה הסופית, וזו משופרת לעומת מתג שהיה לפני כן.
לא רשמתי שהורם סדין, שמיכה או קרש גיהוץ, רשמתי לנמר שהדבר דומה למי שמרכיב משקפים במספר חצי, לא שהוא לא ראה הכל עד עכשיו, רק שעכשיו הוא רואה חד יותר וברור יותר.

אגב, ב BT ה sotm ניצח גם את המתג של סיסקו, יש מבחן רשת בנושא.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

זה לא יפה.

עדיף ליצור הפרדה של סגמנט אודיו משאר הירוקות בבית - אצלי אפילו כל מכשירי מטבח מחוברים ל-wi fi, הזעקה, מצלמות, כל ה- access points (יש לי 3)

ליצור רשת נכונה זה משהו אחר

כמו חשמל - לעשות פאזה נפרדת, לא שזה בהכרח יעשה איזה אפקט שמיע, אבל יותר טוב ככה

אצלי ספציפית הראוטר עושה את בדיוק את מה שהוא צריך לעשות - לחבר את רשת מקומית של הבית עם עולם החיצון.

למערכת יש לי סוויטצ' קטן

והוא מחובר לסוויטצ' דירתי - - שמנקז את כל החדרים

משם לראוטר - שחבוי באנטרסול למעלה ליד אחד המזגנים

משם לממיר של פייבר והחוצה..

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
תואר כתב מחייב.
אתה ממעיט בערכם של נושאי התואר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תואר כתב מחייב.
אתה ממעיט בערכם של נושאי התואר.
וואוו, ממש נעלבתי.
אתה רוצה להיות כתב, בוא, אנחנו מעולם לא פסלנו איש.
@נמר יש קנדידט חדש!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה לא יפה.

עדיף ליצור הפרדה של סגמנט אודיו משאר הירוקות בבית - אצלי אפילו כל מכשירי מטבח מחוברים ל-wi fi, הזעקה, מצלמות, כל ה- access points (יש לי 3)

ליצור רשת נכונה זה משהו אחר

כמו חשמל - לעשות פאזה נפרדת, לא שזה בהכרח יעשה איזה אפקט שמיע, אבל יותר טוב ככה

אצלי ספציפית הראוטר עושה את בדיוק את מה שהוא צריך לעשות - לחבר את רשת מקומית של הבית עם עולם החיצון.

למערכת יש לי סוויטצ' קטן

והוא מחובר לסוויטצ' דירתי - - שמנקז את כל החדרים

משם לראוטר - שחבוי באנטרסול למעלה ליד אחד המזגנים

משם לממיר של פייבר והחוצה..

אז גם לי יש ניסיון של 25 שנה עם ציוד רשתות מכל סוג שתנחש, כולל ציודי רשתות שעובדים ב 130 מעלות, כולל מקרי קצה וכולל וכולל.

ועדיין.

אגב, bt זה הגיוני כי bt הוא חיה שונה לגמריי ובכלל להכניס אותו לדיון הוא פשוט להשוות תפוזים לאבני רצפה מרובעות. בקיצור אין בינהם קשר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אז גם לי יש ניסיון של 25 שנה עם ציוד רשתות מכל סוג שתנחש, כולל ציודי רשתות שעובדים ב 130 מעלות, כולל מקרי קצה וכולל וכולל.

ועדיין.

אגב, bt זה הגיוני כי bt הוא חיה שונה לגמריי ובכלל להכניס אותו לדיון הוא פשוט להשוות תפוזים לאבני רצפה מרובעות. בקיצור אין בינהם קשר.

כוונה פה נראה לי ל-blind test,
גיא שלח קישור למפגש של איזה חבורה הולנדית שבדקו כמה מתגים. אבל הם לא הצליחו לחזור על אותו דירוג שנתנו למכשיר מסוים, וגם כל אחד נתן דירוג שונה. כל מכשיר נמדד פעם אחת או פעמיים גג (אני חושב), וחוכמולוגים עשו ממוצע:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
קצב הטעות היום במכשור מודרני עולה על 10 בחזקת 16 ביטים ל 1 תקול. וזה עם crc פשוט.
כמו כן מחוזות התדר של ethernet מתחילים ב 1Mhz לcat1 שלא קיים באמת היום ובcat7 מדובר על אזור ה 600MHz שלא נדבר כמובן על השימוש באופטי שהוא בכלל משהו אחר ולא מושפע מרעשים.

מכיוון שהסוויץ לא אמור לגעת פיזית בשום אות אנלוגי והאות הדיגיטלי שהוא מעביר שהוא בעצם קופסאות שעוטפות את הדאטא ועוד מקבלות אישור שהכל הגיע (אשכרה יותר בטוח מאמזון) ואנחנו מדברים על ציוד שאפילו לא עובד בreal time!

וזה בלי לדבר על כך שמה שמנהל את כל הסיפור ואומר למי ללכת לאן זה הראוטר בעצם, אז תבינו לבד...

ואם לא הבנתם, העשרתם מישהו אחר, גם להעביר כסף בין אנשים זה טוב.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כוונה פה נראה לי ל-blind test,
גיא שלח קישור למפגש של איזה חבורה הולנדית שבדקו כמה מתגים. אבל הם לא הצליחו לחזור על אותו דירוג שנתנו למכשיר מסוים, וגם כל אחד נתן דירוג שונה. כל מכשיר נמדד פעם אחת או פעמיים גג (אני חושב), וחוכמולוגים עשו ממוצע:)

צודק, נראה לי שזה לא רק מבחן עיוור אלא גם חרש.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

ועדיין.

אורי, BT = Blind Test ולא "שן כחולה" או Bluethouth כפי שהבנת.
אז אני מניח שחבורת הולנדים שכל היום עסוקים בבחינות BT= Blind Test אולי לא אומרים לך כלום, לכן ממליץ לך לשמוע בעצמך, גש לאחד היבואנים והשאל מתג אודיופילי, מקסימום לא תשמע הבדל

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קצב הטעות היום במכשור מודרני עולה על 10 בחזקת 16 ביטים ל 1 תקול. וזה עם crc פשוט.
כמו כן מחוזות התדר של ethernet מתחילים ב 1Mhz לcat1 שלא קיים באמת היום ובcat7 מדובר על אזור ה 600MHz שלא נדבר כמובן על השימוש באופטי שהוא בכלל משהו אחר ולא מושפע מרעשים.

מכיוון שהסוויץ לא אמור לגעת פיזית בשום אות אנלוגי והאות הדיגיטלי שהוא מעביר שהוא בעצם קופסאות שעוטפות את הדאטא ועוד מקבלות אישור שהכל הגיע (אשכרה יותר בטוח מאמזון) ואנחנו מדברים על ציוד שאפילו לא עובד בreal time!

וזה בלי לדבר על כך שמה שמנהל את כל הסיפור ואומר למי ללכת לאן זה הראוטר בעצם, אז תבינו לבד...

אם כך איך זה שלא כל הטרנספורטים נשמעים זהה, הרי כל מה שהם צריכים לעשות זה לקרוא ביטים ולהעביר הלאה.
תאוריות לחוד ומציאות לחוד.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63

נפתח את האמירה הזו שלך: אם מישהו יושב על מחראה בהוסטל בהודו, קולט סיגנל וייפיי בדרך נס ומתחבר לבנק שלו בקנזס סיטי, הסיסמה שאתה מקליד עוברת מהוייפיי בהוסטל, דרך לוויין (לפעמי), כבל תת ימי (בד"כ), המון נתבים, כל הרשת של הבנק ו"איכשהו" מגיעה תמיד בצורה מושלמת. אם הוא לא נכנס לחשבון זה כי הוא טעה: במקום לכתוב abc123 הוא כתב abb123 טעות בביט אחד. אבל אם הוא לא טעה, אז הוא מצליח להיכנס תמיד, כי תקשורת אמינה היא.. אמינה.
משום מה, הגם שלאיש אין ספק שלהתחבר מהסלולר מהודו למאצ'ו פיצ'ו זה דבר שעובד תמיד ללא טעות, איכשהו בציוד אודיו זה נכשל במרחק של 10 מטרים של כבל רשת.
נו, מזל שיש מהנדסי על שמייצרים סויצ'ים אודיופילים להציל את אוזנינו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אם כך איך זה שלא כל הטרנספורטים נשמעים זהה, הרי כל מה שהם צריכים לעשות זה לקרוא ביטים ולהעביר הלאה.
תאוריות לחוד ומציאות לחוד.
זו או דמגוגיה או פשוט חוסר הבנה.

טרנספורטים נשמעים שונה בגלל שמדובר ביצור פיזי שמעביר סיגנל דיגיטלי בתווך אנלוגי מאוד ישן ומנוון.
רק להשוות עכבות בין המוצרים האלו יכול לשנות הכל.

בethernet אין את הבעיה הזו. זה פשוט לא קיים כי יש תקן ברור מאוד.

אתה לא יכול להשוות מוצר שסיימו להמציא אותו בשנת 1980 לבין מוצר שעוד היום מתחדש כל הזמן.

שוב אתה משווה מוצר שעובד עם מנוע וקרן לייזר שקוראת את המידע ממוצר מצו׳קמוק שנקרא cd צריכה לעשות 9000 תיקונים כל הזמן, צריכה מנגנון שליטה סופר מדוייק לסיבוב הדיסק, ועוד.
ואז את כל הח*א הזה היא מוציאה דרך חיבור שקשור 1 ל 1 לאדמה של המכשיר ועוד מכניס רעשים.
ואז יש עולם של כבל, עולם של אופטי, תלוי מה אתה קונה ולוקח.

בקיצור, אני יכול לכתוב מגילה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור