משתתף בצערו של - ערן שוקרון

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
במות עליו אחיו, (מוטי) לאחר מחלה קשה,
ערן (בשבילי) לא רק חבר הפורום,
הוא קרוב משפחה (בן של גיסתי),
אשר משפחותינו גידלו את ילדיהם בצוותא,
באירועים,טיולים ובשמחות,
לכן אתמול כשהבשורה המרה הגיעה,
קשה לעכל אותה.
ערן היקר,אני יודע ומבין את התחושות,
רוצה לומר לך,לאבד אח שקטן ממך
זו אבדה נוראית לך למשפחה ולכל המכרים שלך,
אני תקווה שתיהיה חזק בשבילך ובשביל האמא היקרה שלך,
שלא תדעו צער,
יהי זכרו ברוך

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
אוי ואבוי, מצער כל כך.
ערן יקר, איתך באבלך.
עומר.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
כואב מאוד לשמוע
משתתף בצערכם ובצער המשפחה (ורד נבול)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
כואב ממש, משתתף בצערך ערן

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
משתתף בצערך ערן היקר (ורד נבול)

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
משתתף בצערך ערן.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
שלא תדעו עוד צער :לב-שבור:

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
משתתף בצערך ערן
זכיתי להכיר את אחיך מוטי
כואב במיוחד שדווקא הוא בעל הלב והנשמה הטהורים שהכרתי נלקח בטרם עת.

יהי זכרו ברוך

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
משתתף בצערך.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
משתתף בצערך ערן.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
שלא תדעו עוד צער ערן.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
עכשיו ראיתי...ריגשתם אותי. כן, אחי מוטי ( מרדכי) היה אח מיוחד במינו. קטן ממני בשנה וחודש. נלקחו עימו המון זכרונות שמשותפים רק לשנינו.
היה מכבד אב ואם, עין טובה, לב רגיש, מעולם לא קינא בממונו ואו ברכושו של איש ואו נהג להלך רכיל - היה שמח בחלקו ולא נטל חלק במרוץ החומריות. יהודי פשוט וחם שמכבד את המסורת, פטריוט ואוהב עמו וארצו.
היה כימאי, ואיש מחשבים, והכי חשוב עבורי- אח שכיף להיות בחברתו ושנמצא שם כשאני צריך אותו. גם היה אבא מסור לילדיו, ודוד למופת לילדינו וחבר נאמן למכריו הרבים.
נלקח בעיתו, רק שזה היה בטרם עת עבורינו. מקווה שטוב לו עכשיו ואני בטוח שעוד ניפגש בסיבוב הבא, ב"ה :לב-שבור:(ורד)
IMG-20230211-WA0000.jpg

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
עכשיו ראיתי...ריגשתם אותי. כן, אחי מוטי ( מרדכי) היה אח מיוחד במינו. קטן ממני בשנה וחודש. נלקחו עימו המון זכרונות שמשותפים רק לשנינו.
היה מכבד אב ואם, עין טובה, לב רגיש, מעולם לא קינא בממונו ואו ברכושו של איש ואו נהג להלך רכיל - היה שמח בחלקו ולא נטל חלק במרוץ החומריות. יהודי פשוט וחם שמכבד את המסורת, פטריוט ואוהב עמו וארצו.
היה כימאי, ואיש מחשבים, והכי חשוב עבורי- אח שכיף להיות בחברתו ושנמצא שם כשאני צריך אותו. גם היה אבא מסור לילדיו, ודוד למופת לילדינו וחבר נאמן למכריו הרבים.
נלקח בעיתו, רק שזה היה בטרם עת עבורינו. מקווה שטוב לו עכשיו ואני בטוח שעוד ניפגש בסיבוב הבא, ב"ה :לב-שבור:(ורד)צפה בקובץ המצורף 62010
אנקדוטה שחוויתי עימו, שקשורה גם לעניין הפורום, גרתי בבית, בערך בן 23 , תחילת ההתעסקות האמיתית באודיו כקניין , והנה אני בודק אינטרקונקטים ומבקש ממנו שאינו אודיופיל ( למרות שנגן גיטרה חובב וכמוני המוזיקה היא תחביב מרכזי ונמצאת בכל רגע כמעט) מוטי בכלל לא בקטע, אפילו קצת צחק עליי , " מה אתה מבזבז כסף על הדברים האלה...תהנה מהמוזיקה בלי חארטות.." והנה " מוטי תרים רגע את הקומפקט...אני רוצה להחליף משהו...( נדמה לי ששמעתי עם מגבר מנורות היטקית ישן והפתח של האינטרקונקטים היה תחתון לשאסי..לא נח ברמה פלילית אזרחית ).." ואני מחליף את האינטרקונקט, ושם פליי.. ואחי פותח עיניים ושואל" ערן, שומעים אחרת נכון? החלפת משהו..? " ואני בפנים מנצחות ויהירות " אמרתי לך שיש הבדלים...". ופעם ראשונה ששמנו הגברת מנורות בחדר עם רמקולים איווה ממערכת מידי שקנינו דרך דוד ציון @zariel מתעשייה אווירית באמצע - סוף שנות השמונים אחי פשוט עף על הקטע, זה היה שמוליק קראוס אחרי 20 שנה... " ערן המיתר כאן יותר חי, נכון? והזמר מרגש יותר..נכון? ".... נכון...נכון.... היה אמיתי חף מפוזה.

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
(ורד נבול)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
יהי זכרו ברוך!
משתתף בצערך ובצער המשפחה ערן יקר

yaniv.L

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
משתתף בצערך ערן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור