משמר האלמוות - נטפליקס

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: משמר האלמוות - נטפליקס

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
7 מתוך 10? Really?
בקושי 4.. אלילה דלולה וצפויה, טקסטים אלמנטריים,
וסצינה הסופית היא ממש דפוקה שכבר בא לי לבכות.

כמובן, אשה הגיבורה, אשה שחורה גם איך לא? שני הומואים - ממש חובה היום.

אולי זאת קומדיה??

נערך לאחרונה ב:

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
כפי שמאוד ברור מהביקורת שלי, אני ממש לא חושב שזה סרט טוב, והוא אכן מאוד סתמי. אבל הוא לא רע. ואני נהנתי מהצפייה.
4 זה למשל הטורף האחרון, זה באמת היה סבל. אם סרט עשוי טוב והוא כיפי לצפייה, גם אם הוא אינו מחדש וסתמי, 7 זה ציון הגיוני בעיני.
בכל מקרה, הציון הוא רק מספר, את דעתי המלאה הסברתי בביקורת.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תודה על הסקירה הניפלאה אנטון תמיד כייף לקרוא את הסקירות שלך :בעד:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני בעיקר נהניתי כי גם אהבתי לראות את ת'רון על במסך. סרט לא משעמם, אבל צריך לכבות את השכל.

ישנם הרי סרטי אקשן טיפה יותר מאתגרים שכלית

לי את האמת ה-politically correct הזה, חרמים על פייסבוק, סתימת פאות עם BLM מטריפה. אין כמעט סרט אחד בלי בדיחה על טראמפ.

שכחתי לציין שאיש CIA הוא בהכרח שחור.. התבדחתי עם אשתי ששכחו את הטרנסג'ינדרים ונזכרתי ב-JK Rowling שלא משנה מה היא אמרה סה"כ אמרה את דעתה בנושא.

בסרט הזה הפנטזיה היא לא שחברה האלה לא מתים, זה דווקא קורה הרבה בסרטים הוליוודים, אבל כל ה-cast הזה הוא דמיוני.

כפי שמאוד ברור מהביקורת שלי, אני ממש לא חושב שזה סרט טוב, והוא אכן מאוד סתמי. אבל הוא לא רע. ואני נהנתי מהצפייה.
4 זה למשל הטורף האחרון, זה באמת היה סבל. אם סרט עשוי טוב והוא כיפי לצפייה, גם אם הוא אינו מחדש וסתמי, 7 זה ציון הגיוני בעיני.
בכל מקרה, הציון הוא רק מספר, את דעתי המלאה הסברתי בביקורת.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
תודה על הסקירה,אנטון.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
כל פעם שאני רואה סרט מהסוג הזה, אני מוצא עצמי מתפלא מחדש איך זה משקיעים כל כך הרבה כסף בדבר הזה ולא יכולים לגרד עוד כמה לירות בשביל תסריטאי נורמלי שיודע גם לכתוב משהו קצת יותר מענין ובעיקר פחות שבלוני ולעוס. וביתר שאת חוזר הענין הזה אחרי חוויה כמו זו שהיתה לי לפני יומיים כשחזרתי וצפיתי בסרט "דג'אנגו חסר מעצורים' של טרנטינו ( פעם שלישית כבר ), איזה תענוג, פשוט כיף. ורק סרטים של שני במאים עושים לי את זה, טרנטינו הנ"ל וסטנלי קובריק אללה ירחמו.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
תודה על ההמלצה :בעד:
ע"פ הכתוב הסרט עונה על הצורך הקריטי של "מתאים לצפיה זוגית".
כמשך לאקסיומה הזו: "ויש בו את שרליז, שמבחנתי זה מספיק על מנת לכפר על רוב החסרונות שלו.", שווה לצפות ב Atomic Blonde בכיכובה, ולו רק בשל הפסקול שיענג כל מי שחובב ניו-וויב \ דארק אייטיז.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור