מרשם קטן להצלחה ,ומניעת כאבי ראש.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לפני שיתנפלו כאן כל החכמים,ויסבירו כמה אני טועה,רציתי לתת כאן מרשם קטן לקבלת סאונד טוב
ללא הרבה כאבי ראש,משהו כעין דרך המלך למרות שאולי יש דרכים קצרות יותר בלי שנדע כמה מהמורות ניתקל בדרך,מדובר כמובן בציוד לא יקר במיוחד. רמקולים-בעלי צליל גדול ורך,ורצוי קלים להנעה-כדוגמת "ליוינג וויס" "הרבט " ועוד אנגליים כאלו.
כבלים - נחושת בלבד,כמעט לכל החברות יש שכאלו כדוגמת אנליסיס פלוס ,קונדו, ועוד המון.
מגברים-שפורפרות,רצוי 4 לצד כדי שיהיה קצת דרייב,למה שפורפרות,בגלל האוזניים.
קדם מגבר- שפורפרות,רצוי מאותה חברה של המגבר,גם זה מאותה סיבה.
נגן דיסקים-כאלו שמנגנים גדול ורך,כמו אלקטרוקומפניינט,לקטור(וכל מיני כאלו "אנלוגים")
שנאים מבדילים-לא משנה אפילו איזה ,יוציאו קצת דרק מהחשמל,(ניתן למצוא בכל ג"נקיה)או ביפו אצל יצרנים קטנים.
רום קורקשיין- לא ידעתי באם להוסיף,אבל עושה נפלאות בחדר לא מטופל אקוסטית,קצת יקר.
ועכשיו מרכיב קסדה ,כי ככה זה כאן באתר-קדימה shoot .

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
נשמה, למה קסדה?
אתה בטח קצת חדש בעסק ועוד לא למדת שבעניין הזה לכל אחד הטעם והנרבוזות שלו. אחד אוהב שפופרות ואחד טרנזיסטורי. ככה זה איתנו. מג'נונים. לא אוהבים אותו הדבר.
אחד אוהב צליל מלטף ואחד צליל חד ומהייר.
המרשם שנתת יכול להיות יופי, למי שאוהב את הסוג הזה של הצליל. מכיר כל פירמה שרשמת ובאמת נשמעים יופי.
אבל לאחרים, זה לחלוטין לא רלבנטי וישמע משעמם.
דווקא נחמד הפוסט. יש עוד הרבה זמן עד לחצי הגמר, ובמילא ברזיל בחוץ, אז נתקענו עם כדורגל אירופאי. יכול להיות יופי קצת אקשן בפורום.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
וזה מה שלמדת אחרי כ"כ הרבה שנים(shocked)
בעצם היית צריך לקרוא להודעה שלך :
כל מה שרצית לדעת על איך להשתעמם ממוסיקה

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
זה באמת נשמע קצת כמו מתכון בטוח לשיעמום מוחץ

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
על פי "מרשם קטן לקבלת סאונד טוב" אני צריך 8 מגברי מנורות?
זה מצריך חתיכת שנאי אז

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יורשה לי לתת מרשם שונה ?
מגבר מנורות חזק מאוד או טרנזיסטורי , רמקול עם אלמנטים קרמיים , פרה רק מנורות , עדיף הכי נייטרלי שיש , אחרי זה כול הדברים האחרים

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
על פי "מרשם קטן לקבלת סאונד טוב" אני צריך 8 מגברי מנורות?
זה מצריך חתיכת שנאי אז

נראה לי שהוא התכוון לארבע שפורפרות לצד ולא לארבע מגברים מיכאל.

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לפני שיתנפלו כאן כל החכמים,ויסבירו כמה אני טועה,רציתי לתת כאן מרשם קטן לקבלת סאונד טוב
ללא הרבה כאבי ראש,משהו כעין דרך המלך למרות שאולי יש דרכים קצרות יותר בלי שנדע כמה מהמורות ניתקל בדרך,מדובר כמובן בציוד לא יקר במיוחד. רמקולים-בעלי צליל גדול ורך,ורצוי קלים להנעה-כדוגמת "ליוינג וויס" "הרבט " ועוד אנגליים כאלו.
כבלים - נחושת בלבד,כמעט לכל החברות יש שכאלו כדוגמת אנליסיס פלוס ,קונדו, ועוד המון.
מגברים-שפורפרות,רצוי 4 לצד כדי שיהיה קצת דרייב,למה שפורפרות,בגלל האוזניים.
קדם מגבר- שפורפרות,רצוי מאותה חברה של המגבר,גם זה מאותה סיבה.
נגן דיסקים-כאלו שמנגנים גדול ורך,כמו אלקטרוקומפניינט,לקטור(וכל מיני כאלו "אנלוגים")
שנאים מבדילים-לא משנה אפילו איזה ,יוציאו קצת דרק מהחשמל,(ניתן למצוא בכל ג"נקיה)או ביפו אצל יצרנים קטנים.
רום קורקשיין- לא ידעתי באם להוסיף,אבל עושה נפלאות בחדר לא מטופל אקוסטית,קצת יקר.
ועכשיו מרכיב קסדה ,כי ככה זה כאן באתר-קדימה shoot .
(great)

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לטעמי ודעתי!בתור בעלים של ליוינג וויס,OBX-RW

וזה מה שלמדת אחרי כ"כ הרבה שנים(shocked)
בעצם היית צריך לקרוא להודעה שלך :
כל מה שרצית לדעת על איך להשתעמם ממוסיקה
לפחות בקונפיגורציה שלי ,זאת ממש לא מערכת משעממת!אבל כנראה לך יש נסיון ודעה אחרים

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מה קורה איתכם?

ליוינג וויס רחוקים מלהיות משעממים.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מבין לליבו של ידידי שניצלון בזמן שהוא כותב את ההגיגים הללו.
אכן
הַדֶּרֶך קָשָׁה עַד מְאֹד - אָמַר הָעֶלֶם.
הַדֶּרֶך אָרְכָה עַד מְאֹד - אָמַר הַגֶּבֶר.
יָשַׁב הַזָּקֵן לָנוּחַ בְּצַד הַדֶּרֶך-עם הליוונג וויס ויתר ההמלצות.

עוד יסופר בדברי ימי ההסטוריה על ההזמנה העיוורת של זוג המקררים שהגיעו לארץ הקודש והונפו במנוף לתוך הדירה.
או אז התגלה שלמרות גודלם ומחירם- באס לא היה בכלל (כנראה נשאר במכס).
אבל זה קטן על שניצלון שצילצל וכתב לאותו אדון וון שוויקר –שהוא מצידו עשה כאילו לא מבין ויודע
ומאז החליט שניצלון שהבחור לא נחמד ואפילו אנטישמי.
אבל גם העובדה שמישהו צריך לראות כל יום מול עינייו יצירה של אנטישמי וגם הנסיונות למכור את זה בדרך פרסומת מאוד יחודית לחברי ,אשר משמיצה את הרמקול ואת המתכנן -לא הפריעו לו להמשיך ולחקור את היכולת של ההלחמה בבדיל מיוחד ואת הצורך להוסיף סאב וופרים כבלים, מקורות, הגברות ועוד ועוד ועוד.
החתירה הזו לתקן את מה שלא טוב , בכל מחיר , מעוררת כבוד רב.
שניצלון ידידי, אתה הגדול מכולם כאן בפורום (אם מורך המהולל אילן ס. היה כאן- אז הייתה מקום שני)

הבהרה- אין לי שום דיעה לא לכאן ולא לשם על כל סוג ציוד שהוזכר כאן

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
המרשם שלי למניעת כאב ראש כולל אשה וילדה בנופש היכנשהו, והמרשם להצלחה כולל את Goodbye yellow brick road. יש משהו בתקליט הזה.

avi 1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מבין לליבו של ידידי שניצלון בזמן שהוא כותב את ההגיגים הללו.
אכן
הַדֶּרֶך קָשָׁה עַד מְאֹד - אָמַר הָעֶלֶם.
הַדֶּרֶך אָרְכָה עַד מְאֹד - אָמַר הַגֶּבֶר.
יָשַׁב הַזָּקֵן לָנוּחַ בְּצַד הַדֶּרֶך-עם הליוונג וויס ויתר ההמלצות.

עוד יסופר בדברי ימי ההסטוריה על ההזמנה העיוורת של זוג המקררים שהגיעו לארץ הקודש והונפו במנוף לתוך הדירה.
או אז התגלה שלמרות גודלם ומחירם- באס לא היה בכלל (כנראה נשאר במכס).
אבל זה קטן על שניצלון שצילצל וכתב לאותו אדון וון שוויקר –שהוא מצידו עשה כאילו לא מבין ויודע
ומאז החליט שניצלון שהבחור לא נחמד ואפילו אנטישמי.
אבל גם העובדה שמישהו צריך לראות כל יום מול עינייו יצירה של אנטישמי וגם הנסיונות למכור את זה בדרך פרסומת מאוד יחודית לחברי ,אשר משמיצה את הרמקול ואת המתכנן -לא הפריעו לו להמשיך ולחקור את היכולת של ההלחמה בבדיל מיוחד ואת הצורך להוסיף סאב וופרים כבלים, מקורות, הגברות ועוד ועוד ועוד.
החתירה הזו לתקן את מה שלא טוב , בכל מחיר , מעוררת כבוד רב.
שניצלון ידידי, אתה הגדול מכולם כאן בפורום (אם מורך המהולל אילן ס. היה כאן- אז הייתה מקום שני)

הבהרה- אין לי שום דיעה לא לכאן ולא לשם על כל סוג ציוד שהוזכר כאן
אופס....

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לפחות בקונפיגורציה שלי ,זאת ממש לא מערכת משעממת!אבל כנראה לך יש נסיון ודעה אחרים
WTF, מישהו דיבר על ליוינג וויס או על מגברי מנורות או על נגני לקטור...?
הרכיבים אחלה, המתכון משעמם.

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
צר לי,אך הפוסט הזה הוא שטויות במיץ עגבניות

מה אתה בעצם אומר?
בוא נלך על הבינוניות. הסאונד שתקבל הוא בסדר לאודיופיל המתחיל.לא יותר.

למה הדבר משול? קנה טויוטה קורולה ,אין בעיות,המיזוג עובד טוב,לא צריך מוסך,תגיע לכל יעד בארץ.

אבל קח לנסיעה מרצדס AMG ...

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שטויות במיץ חביבי.
אז אתה תקח לנסיעה ....
רק עניים לוקחים לנסיעה, עשירים קונים כי יש/אין לחבר, ככה זה.
גם אם נניח שיש לך את הכסף, תוציא ארנק רק במקרה שהנסיעה עצמה היא לא הפרמטר היחידי שמעניין אותך, ושוק הHIGH END מתמקד באלו השחקנים.
לדעתי, השרשור מנסה לדבר על אספקט הדרישות להנאת הנסיעה מעיני הכותב, שנתקל כבר גם בAMG.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אפרופו AMG כך סאאב 9-5 ותקבל חוויה מאוד דומה .בסכום הרבה הרבה יותר קטן וגם יהיה מקום למשפחה לנסוע בכיף ובבטיחות .

לכן אני מסכים מאוד עם פותח השירשור לגבי בניית מערכת טובה ואיכותית ,מעבר לזה התמורה להשקעה היא פוחתת והולכת ביחס הפוך לסכום ההשקעה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הנה חזרנו לקורס מאקרו כלכלה 101.
בסוף נצא פה עם תואר ראשון במאקרו כלכלה ועם מערכת סטראו מיקרו.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אבל קח לנסיעה מרצדס AMG ...

די, די ,די , לקרוא לAMG מכונית ספורט , זה כמו להשתיל מנוע חזק לגולף ולחשוב שאתה על פרארי עם סטראידים:D

מה יש חסרות מכוניות על במחיר הזה שאתה צריך AMG ?
למה שלא תשוןה אותה לאלפה קומפטיציונה למשל ? (ד"א האחרונה סקסית להדהים :D )

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אפרופו AMG כך סאאב 9-5 ותקבל חוויה מאוד דומה .בסכום הרבה הרבה יותר קטן וגם יהיה מקום למשפחה לנסוע בכיף ובבטיחות .

לכן אני מסכים מאוד עם פותח השירשור לגבי בניית מערכת טובה ואיכותית ,מעבר לזה התמורה להשקעה היא פוחתת והולכת ביחס הפוך לסכום ההשקעה.
יצאת מדעתך או מה ? כיף ובטיחות ?!!!! WTF ?!! כיף ובטיחות באותו משפט ?!!!!!
הסאאב שלך היא מכונית בטיחותית , אבל כייפית?!!!!!!

ועוד להשוות אותה למכונית שלפחות ניראת כמו פסל על גלגלים (זה שהיא לא נותנת זה כבר סיפור אחר :D )?
מי לכול הרוחות והשדים קונה סאאב ?!!! זה כמו שהוא היה ממליץ על רוטל מיצ'י בתור מגבר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור