מקרן קול/סאונדבר טוב למוזיקה

עינב דניאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן,

אני מחפש פתרון טוב למערכת שמע בלי כבלים (או כמה שפחות) .
אין לי מקום לreciver בסלון.
ישמש בעיקר למוזיקה, משחקים (PS5) וסדרות.

מקרן קול נשמע כמו הפתרון האידיאלי, ועכשיו השאלה:
איזה מקרן קול יהיה טוב (מאוד) למוזיקה? פחות קריטי לי סראונד אמיתי (לא מתכוון לשים רמקולים אחוריים כרגע)
שמעתי ביקורות טובות על sonos ARC או bose

בנוסף, יש חנות/אולם תצוגה שבו אפשר לשמוע דגמים שונים?

* טווח מחירים עד 6K
* פתוח גם לפתרונות אחרים

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
כתבתי לך תגובה מפורטת בשרשור השני שפתחת. ההמלצה שלי NAIM AUDIO MU-SO 2 (הדגם הגדול עולה קצת יותר מ-6000 ₪). גם הדגם הקטן בסדרה NAIM AUDIO MU-SO QB2 מוצלח מאוד והוא נכנס בהחלט בתקציב שלך. לפני כמה חודשים ראיתי את שני הדגמים באולם התצוגה של היבואן של NAIM-AUDIO , ״ט.ר אלקטרו סטריאו״ ברחוב יד חרוצים 13 בתל אביב. צלצל אליהם ושאל אותם מתי תוכל לשמוע אותם.

6733891

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
מקרן קול בין המומלצים ביותר הינו Samsung HWQ990B . נשמע מעולה גם במוסיקה וגם בסרטים.
חיברתי אצלי לטלוויזיה LG עם כבל hdmi Audioquest vodka לשקע EARC ונשמע מדהים ממש הופעה חיה במוסיקה וחוויה קולנוע בסרטים.

6733891

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8

עינב דניאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
כתבתי לך תגובה מפורטת בשרשור השני שפתחת. ההמלצה שלי NAIM AUDIO MU-SO 2 (הדגם הגדול עולה קצת יותר מ-6000 ₪). גם הדגם הקטן בסדרה NAIM AUDIO MU-SO QB2 מוצלח מאוד והוא נכנס בהחלט בתקציב שלך. לפני כמה חודשים ראיתי את שני הדגמים באולם התצוגה של היבואן של NAIM-AUDIO , ״ט.ר אלקטרו סטריאו״ ברחוב יד חרוצים 13 בתל אביב. צלצל אליהם ושאל אותם מתי תוכל לשמוע אותם.
תודה רבה על התגובה!
בפועל הלכתי עוד באותו יום ל"ט.ר אלקטרו סטריאו" ושמעתי מגוון רמקולים, ובמקרה היה להם אתה SONOS Arc להדגמה.
אז הבנתי שבאמת מה שחיפשתי זה מערכת סטריאו, וממש לא מקרן קול..

השירות שם מצויין!
בסוף רכשתי אתה Audio Pro A38, התאים לי בול

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
תתחדש ותיהנה. אודיו פרו חברה שמייצרת רמקולי הזרמה אקטיביים משובחים במחירים נוחים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור