מקס הזועם – כביש הזעם, ביקורת סרט

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אחרי שטחנתי את המקור אולי עשרות פעמים - הרימייק האחרון נראה מאוד מרשים ומושקע.

בטוח שאצפה בגרסה הזו.

אחלה ביקורת ליאור.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה עופר, איזה סרט מהקודמים הכי אהבת?

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תודה על הביקורת הברורה ליאור :בעד:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
והמקור זכור לדראון עולם כמי שהפך את מל גיבסון למגה סטאר. בלי קשר כמובן להיותו סרט פעולה פנטסטי והדראון הנזכר הוא ברוח הימים האלו והממשלה החדשה שסוף סוף מייצגת נאמנה את העם בכלל ואת מנהיגי הפורום הזה ( לפחות אחד ) בפרט.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נראה לי שאתה משתמש בצורה לא נכונה בביטוי "לדראון עולם" - משמעותו היא "חרפה ניצחית, אות קין". אתה בטוח שזו היתה כוונתך?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
בזמנו אהבתי את סרטי מקס הזועם, לא זוכר שמות,
אבל מאז שמל גיבסון שונא יהודים החלטתי להחרים את השחקן, ואם יש סרט בכבלים שהוא מופיע אני פשוט לא רואה...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גיבסון לא מופיע בסרט החדש.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כן, אני יודע, מזל .. :)

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
נראה לי שאתה משתמש בצורה לא נכונה בביטוי "לדראון עולם" - משמעותו היא "חרפה ניצחית, אות קין". אתה בטוח שזו היתה כוונתך?
בהחלט כך והסיבה לאיזכור אסוציאטיבית, כרגיל אצלי, פשוט עלה לזיכרון אותו סופר דרום אמריקאי שדווקא כתב יופי, אבל עקב מותו זכה כאן בפורום ( לא רק כמובן ) לקיתונות בשל עמדה אנטי ישראלית מובהקת, זו שברגיל פוסלת אנשים מסוגו על קירבו, כרעיו, ונעליו, בלי קשר לכישרון או העדרו וזה לטעמי מצער. ומל גיבסון כזכור נתפס אצל חלקנו ואולי בצדק כאנטישמי שבציקלונו כל מיני התבטאויות לא מחמיאות על יהודים. ומכאן ההקשר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני חושב שהדבר הראוי ביותר הוא להקניט בעלי עמדה אנטי ישראלית/יהודית/אנטישמית (אותו הדבר מבחינתי).
אבל מכיוון שהוחלט שאין פוליטיקה בפורום הזה, אז מה שנותר הוא פשוט לא להזכיר כאלה לטובה מעל דפי הפורום אם כי רק כהקנטה. כשמקניטים אותם, איסור תכנים פוליטים באתר מתבטל אוטומטית.

אם מל גבסון היה משחק בסרט הזה, אין סיכוי שהייתי הולך לצפות בו. עבורי מל גבסון משול לאחרון האנטישמים והחרמתו היא בגדר חובה.

זהו פוליטיקה.

ליאור.
סיקור מעולה - כרגיל.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא פוליטיקה , רק היסטוריה :)

הסיקור מעולה, עושה חשק ללכת לראות :)

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אני חושב שהדבר הראוי ביותר הוא להקניט בעלי עמדה אנטי ישראלית/יהודית/אנטישמית (אותו הדבר מבחינתי).
אבל מכיוון שהוחלט שאין פוליטיקה בפורום הזה, אז מה שנותר הוא פשוט לא להזכיר כאלה לטובה מעל דפי הפורום אם כי רק כהקנטה. כשמקניטים אותם, איסור תכנים פוליטים באתר מתבטל אוטומטית.

אם מל גבסון היה משחק בסרט הזה, אין סיכוי שהייתי הולך לצפות בו. עבורי מל גבסון משול לאחרון האנטישמים והחרמתו היא בגדר חובה.

זהו פוליטיקה.

ליאור.
סיקור מעולה - כרגיל.
דעתי שונה וגם לטעמי לא ענין של פוליטיקה, אבל מסכים שאולי לא כאן המקום ללבן ענינים שכאלו. מכל מקום מל זה שיחק ב"מקס הזועם" הראשון וגם בהמשכו שלזכרוני נקרא "מקס הלוחם בדרכים" וגם בשלישי ששמו התפוגג אצלי משום מה. וכולם ובמיוחד הראשון היו סרטי פעולה מהמעלה הראשונה וגם הזניקו את הגיבורם לדרגת סופר סטאר, כזה שאם היה אודיופיל מושבע, היה כנראה מחליף קופסאות אודיו יקרות להחריד כמו גרביים, וגם בלי יותר מדי התלבטויות ושאלות של סולם עדיפויות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מכיר כאלה שגם יכולים להחליף ציוד כמו גרביים ללא שאלת סדר עדיפויות.
והם, תתפלא, לא אנטישמים.

בכל מקרה. סרט ששווה צפיה במיוחד לאור העובדה שהאנטישמי לא משחק בו.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תודה עופר, איזה סרט מהקודמים הכי אהבת?

לא זוכר כל כך - עברו הרבה שנים.

מעריך שהשני היה יותר בשל ומושלם בתוספת בגרות/משחק עדיף של מל גבסון מאשר הראשון שהיה דל תקציב.
אבל זה ככה בשליפה. צריך לנער טוב את הזיכרון.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דווקא בסרט הראשון היה לו יותר מקום לשחק: נשוי עם משפחה וילד. בסרט השני הוא כבר יותק שתק וזעם רוב הזמן :)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אתה רואה, הזיכרון בגד בי.

הייתה שואל אותי את השאלה הזו לפני 30 שנה הייתה מקבל תשובה ישר בשלוף. :אצבע מורמת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איך שהזמן טס... תראה איך גיבסון נראה היום לעומת פרצוף הילדון שהיה לו אז.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור