מצלמת צינור TiOC 2.0 של Dahua עם בינה מלאכותית במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/tioc-dahua

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
סקירה מצויינת והגיעה לי בדיוק בזמן
אני בדיוק מחפש להחליף מצלמות ישנות
מה העלות של מצלמה
ואיזה NVR מומלץ?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי אבנר,
אני שמח שהסקירה יושבת לך בול על הצורך. אני שילבתי בין המצלמה שבסקירה עם מכשיר הקלטה סדרה 5 עם סיומת EI. אצלי זה NVR מסוג NVR5208-EI, שכולל 8 ערוצי הקלטה. היבואן ביקש שלא לציין מחירים מדויקים, אבל בחיפוש מהיר בגוגל תמצא קנה מידה.
אוטוטו יעלו סקירות של מצלמות דגל נוספות של Dahua. שווה שתמתין אם אתה מתלבט בדגמים.
בהצלחה!

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
שמח שהסקירה יושבת לך בול על הצורך. אני שילבתי בין המצלמה שבסקירה עם מכשיר הקלטה סדרה 5 עם סיומת EI. אצלי זה NVR מסוג NVR5208-
תודה,
אין לחץ אני אמתין יש מספיק מה לשדרג בבית :)

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כתוב שזה משתמש בקודק מיוחד,
מנסיון, מומלץ להתרחק ממצלמות שמשתמשות בקודקים לא סטנדטיים.
היה לי מצלמת אבטחה שהיה לה קודק מיוחד.
לאחר כמה שנים והחלפת מחשבים התברר לי שאין אפשרות לנגן את ההקלטה (הקלטה חשובה ששמרתי).

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
כתוב שזה משתמש בקודק מיוחד,
מנסיון, מומלץ להתרחק ממצלמות שמשתמשות בקודקים לא סטנדטיים.
היה לי מצלמת אבטחה שהיה לה קודק מיוחד.
לאחר כמה שנים והחלפת מחשבים התברר לי שאין אפשרות לנגן את ההקלטה (הקלטה חשובה ששמרתי).
הי arix,
תשומת ליבך לקודק. זה בתקן h.265, ומכאן שלא אמורה להיות איתו בעיה שאתה מתאר.

codec.jpg
תוכל לשתף איזה דגם מצלמת אבטחה היתה לך, עימה חווית את התופעה הזו?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הי arix,
תשומת ליבך לקודק. זה בתקן h.265, ומכאן שלא אמורה להיות איתו בעיה שאתה מתאר.
תוכל לשתף איזה דגם מצלמת אבטחה היתה לך, עימה חווית את התופעה הזו?
כתוב בכתבה שלך: "גם הקודק של מצלמה זו ייחודי, בהשוואה למצלמות של חברות מתחרות...."
יכול להיות שזה H265 עם תוספות.
תנסה לנגן קובץ מהמצלמה במחשב אחר ללא תוכנות מיוחדות...
המצלמה שלי מלפני הרבה שנים (16 שנים בערך), בזמנו המצלמות היו רגילות (ללא דחיסה במצלמה) והקודקים (דחיסה ופריסה) וזיהו תנועה היו רק בתוכנות אבטחה.
השתמשתי בזמנו בתוכנת אבטחה (שקניתי בתשלום) מחברה שלא קיימת יותר( Accordiva ) והתכנה נקראה SecuExpress ולאחר מכן התכנה נקראה SecureRanger
הקודק נקרא בזמנו SW01 שזה וארייציה יחודית של חברת האבטחה שהיה מבוסס על פורמט AVI הסטנדרטי שהיה למיקרוסופט.
שמנסים לנגן את הקובץ (יש לי הרבה קבצים) מקבלים הודעה מנגנים שונים כמו VLC או נגן של מיקרוסופט שאין להם את הקודק SW01
למזלי היה לי את תכנת ההתקנה והיתקנתי את התכנה במחשב XP וירטואלי (virtualbox ), התכנה מתקינה את הקודק לנגן של מיקרוסופט הרגיל ואז אפשר לצפות בקבצים

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור