מצלמת פוקט איכותית

inbarkatz21

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מעוניינת לקנות מצלמת פוקט לקראת טיול ארוך של חודשיים-שלושה.

התלבטתי הרבה זמן אם לקנות פוקט או לא, אבל אני מעדיפה שלא להיסחב עם מצלמה יותר מדי גדולה, אני פוחדת מגנבות וכו'.

מה שכן, אני מעדיפה לא להתפשר על איכות ולקנות מצלמה באיכות גבוהה. חשוב לי בעיקר איכות צילומי נופים, גם תקריב, איכות טובה יחסית באור חלש/חושך, בטריה שתחזיק מעמד, בתקציב של עד 2500 ש"ח פחות או יותר.

תודה מראש!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
OK, כעת אני מבולבל
בעבר הצעתי לך מספר מצלמות ולא קיבלת ממך כיוון - איזו מהן נראת לך יותר
בשירשור הזה:
http://www.dtown.co.il/forum/27519-התלבטות-בין-מצלמות.html

אלו דברים את לא מוכנה להתפשר ואל איזה דברים את כן מוכנה להתפשר.

לדוגמה זום - זום גדול מוריד את איכות התמונה ומצלמות דמויות DSLR לדעתי כדוגמת ה SX30 במחיר זול יותר ניתן לרכוש את ה SX260 עם זום רק כפול 20 (שזה המון!!!) עם איכות תמונה לא פחות טובה (לדעתי אפילו טובה יותר) בגוף קטן יותר ואיכות בנייה לא פחות טובה.
אם יורדים קצת בזום ה SX230 שזולה אפילו עוד יותר עם זום כפול 14 שלדעתי מספק מעל ומעבר וגם מספק תמונה טובה מאוד.

כמובן שאני חושב שהקנון S100 (שלמרות שנראת מצלמה פשוטה) מספק איכות תמונה טובה יותר המצלמות לעיל, אבל עם זום כפול 5 בלבד.

כמובן שיש את הכיון של מצלמות ללא מראה עם איכות תמונה טובה יותר, אבל עם עדשות שצריך להחליף - אני שוב לא יודע אם זה הכיוון שלך.

אני צריך קצת כיוון ממך כדי למקד את העזרה שלי עבורך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור