מצלמה חדשה

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
לא מבין ככ במצלמות לכן אודה על עזרתכם בבחירת מצלמה.
המצלמה תשמש בעיקר לצילומי משפחה (תינוק וילדים קטנים - אירועים משפחתיים, טיולים, מסיבות סיום וכד) לכן חשוב זום, סרטונים באיכות גבוהה, תמונות חדות.
מחפש מצלמה נוחה וקלה לתפעול
טווח 2000-2500 שח
תודה על העזרה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה אומר זום חשוס זה אומר שאתה רוצה הרבה מאוד זום - זו בעיה, אין מצלמות טובות שמגיעות עם טווח זום גדול.

יש מצלמות דמיות SLR שהם מספקות איכות תמונה בנונית (טווח זום גדול פוגם באיכות והן באות עם חיישן מאוד קטן) ולא אני לא ממליץ על הדגמים האלו כלל.

אם אתה חייב את הזום הגדול (לדעתי זה ממש לא נדרש), אתה יכול ללכת על קנון SX730 (חיישן קטן בגדול 1/2.3 אינצ) לא גדולה, עם טווח זום כפול 40, איכות תמונה טובה ותפעול נוח - ולדעתי גם המחיר נוח
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=943833

אם טווח זום כפול 10 מספק אותך (ולדעתי הוא יכול לספק אותך) אז פנסוניק TZ100 (חיישן בגדול 1 אינצ - כן לגדול החיישן יש משמעות גדולה לאיכות התמונה), לא גדולה וכאמור עם זום כפול 10
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=921763

אם אתה יכול לחיות עם טווח זום כפול 5, אז קנון G1 X II עם חיישן גדול בגדול 1.5 אניצ ובהתאם איכות תמונה מוצלחת יכול להיות פתרון מוצלח.

יש מצלמות נוספות עם חיישן גם יותר גדול אבל עם טווח זום קטן יותר - האם זה יכול להתאים לך ?

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום כרמי,
תודה על המענה המהיר.
לצערי אני פחות מבין בפאן המקצועי.
אני אנסה לחדד - מחפש מצלמה קלה לתפעול, תמונות איכותיות ( היות ויש לי ילדים קטנים אז חשוב גם מקרוב וגם רחוק). אחרי שקראתי את תשובתך, אני מחפש זום סביר (חשוב יותר איכות התמונה) ואיכות סרטים גבוהה.
ובטווח מחירים שציינתי.
האם ה fz100 הכי מתאימה?
חבר המליץ על dmc fz300
תודה על תשובתך

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה FZ300 מצלמה עם חיישן קטן מאוד, ועדשה בעלת טווח זום ענק - לא שילוב שאני אוהב היות והיא תספק איכות תמונה סבירה בלבד, אבל כאמור רוב האנשים מחפשים מצלמה שנראה גדול ועם טווח זום ענק.

אם טווח זום לא ממש חשוב לך - TZ100 יכולה להיות פתרון מוצלח

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה כרמי על כל העזרה והמידע, מעריך זאת

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום כרמי
סוף סוף יש לי פיניתי זמן לקנייה
אתה המלצת לי על ה tz100
בחלק מהמקומות שהפנית בזאפ מציעים tz110
יש הבדל בינהם או עדיפות לאחד מהם?
תודה ושנה טובה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מדובר בגדול על אותה מצלמה באזורי שיווק מקור שונים (כך אתה יכול להבין מאיפה החנות רכשה את המצלמה)
TZ100 - UK version

ZS100 - US version

TZ110 - Listed in Panasonics AU/NZ/SG sites - Asia/Pacific version

TZ101 - German (European) version

TX1 - Japanese domestic version -which surprisingly appears to have English as a language option

יכול להיות שיהיה הבדל בוידאו בקצב הצילום ובסוג הוידאו - לא ממש חשוב, אבל לך עדיפה מצלמה ארופית, אבל יותר חשוב להבין מי מספק את האחריות.

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה כרמי
גמר חתימה טובה

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי כרמי
בדקתי וכולם מחזיקים פה את ה tz 110 שמיוצר בסין. אחריות יבואן 3 שנים. יש בעיה עם זה?
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא צריכה להיות בעיה עם המצלמה, אבל לא בטוח שאני מבין מה זה אחריות יבואן, מי היבואן:
מצד אחד היבואן הרשמי היה יורוקום ושהיה יבואן מאוד מוצלח, אבל כעת המצב של החברה לא ברור כלל והם בטח לא הביאו מוצר של השוק הסיני.
אני לא בטוח שהמצלמה מיוצרת הסין או לא - זה מוצר שמשווק בסין (לא בטוח שמיוצר בסין, יכול להיות שכן ויכול להיות שלא), לדעתי מפעל היצור זהה גם למצלמות שנמכרות באירופה.

מצד שני כל חנות יכולה להיותר יבואן - אז לא ברור לי מה זה אומר אחריות יבואן (מי היבואן?) ואני לא יודע איפה בדקת, אבל יש חנויות שנחשבות אמינות ויש כאלו שפחות.

אני מכיר וממליץ על: רואים עולם, קמרה מיה, סטדיו לנד, ארליך, יוגנד, 2CLIK, פוטו שוורץ, פוטו נגבה

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום כרמי
אני אברר ואבדוק איתך (כבר עשינו כברת דרך אז עוד קצת ברשותך)
צום קל אם אתה צם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בכיף - חתימה טובה גם לך

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי כרמי
חג שמח
שוחחתי עם mdk, יש 3 שנות אחריות של יוגנד

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יוגנד מקום רציני ומומלץ - מעניין כמה היא עולה ביוגנד ? :)

Dedush

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בדקתי, הם לא מוכרים לפרטיים רק לחנויות והם רק היבואן

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה, טוב לדעת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור