מפצל, תקע וכבילה WireWorld

• פותח הנושא dupo
  • פורסם בתאריך

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
שלום לכולם,

מתעניין במפצל EU Matrix2. אשמח אם מי שיש לנו ניסיון עם המוצר יכל לחוות את דעתו.
בנוסף, מתעניין באופן כללי לגבי תקעים וכבילה של החברה ברמת כניסה עד בינונית, גם כאן לא מצאתי ממש מידע ואשמח לשמוע רשמים שלכם.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אז מה ניתפסתה עליהם ?!
לא שמעתה אותם
הכבילה כמו שאמרתי לך היא מפלטרת ! הפלוס והמינוס מלופפים על האדמה , יוצר כיבוליות ונותן לדעתי סאונד סתום .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
היה לי כבל USB אדום שלהם לפני 10 שנים. חביב מינוס. יותר טוב מכבל מדפסת. התקלקל אחרי כמה חודשים. שווה $100? בלחץ. רלוונטי אליך? כנראה שלא מאד. אם כך קבל התנצלות כנה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
היה לי כבל USB אדום שלהם לפני 10 שנים. חביב מינוס. יותר טוב מכבל מדפסת. התקלקל אחרי כמה חודשים. שווה $100? בלחץ. רלוונטי אליך? כנראה שלא מאד. אם כך קבל התנצלות כנה.
יש להם את כבלי ה USB מהטובים שיש.
לפחות מבדיקה על המערכת שלי. ובדקתי לא מעט כבלי USB.
מה שמאוד מעניין, מבדיקתי, לכבל USB יש אפקט והשפעה מהגדולים ביותר מבין כל שאר סוגי הכבלים.
החשמל שלהם כנראה יכול להישמע קצת עייף בהרבה מערכות. אבל יתאים מאוד למערכות "עליזות" מידי.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
תודה על התשובות חברים. מבין שהכבילה שנויה במחלקות, אם ככה נשים כרגע בצד..
צחי, קצת נתפסתי על המפצל כרגע כי מעטים (מאוד) המפצלים בארץ ללא פילטרים ועם שקעים אירופיים שאותם אני נוטה להעדיף ומעטים יותר המפצלים האירופיים במחיר שהוא מוצע. אם למישהו יש מושג לגבי הטיב של המפצל אשמח לדעת, אם יש אלטרנטיבות דומות אשמח שתספרו עליהם.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
צחי, קצת נתפסתי על המפצל כרגע כי מעטים (מאוד) המפצלים בארץ ללא פילטרים ועם שקעים אירופיים שאותם אני נוטה להעדיף ומעטים יותר המפצלים האירופיים במחיר שהוא מוצע. אם למישהו יש מושג לגבי הטיב של המפצל אשמח לדעת, אם יש אלטרנטיבות דומות אשמח שתספרו עליהם.
אחת החברות הטובות בעולם, עם יחדת מחקר ופיתוח מהמשמעותיות בתחום.
כמו בכל דבר, גם באודיופיליה יש אופנות. עכשיו הם קצת פחות באופנה אצל כמה עשרות אודיופילים ישראלים.
אני שמעתי על הסט-אפ שלי הרבה כבלים ומאוד מאוד אהבתי את התצאה של כבלים של wireworld וכמעט כל החשמל שלי הוא שלהם.
כבלי כסף מעולים, ממש לא סתומים, לפחות אצלי זה בדיוק ההיפך, הכסף היה על גבול החושפני מדי והעברתי אותו למכשירים היותר מתונים.
בכל כבל יש השפעה על הצליל, כבלים מסויימים בעלי צליל רזה, אחרים שמנמנים, אחרים מדגישים גבוהים, זה הכל פילטור, לא משנה אם אוהבים או לא את המילה, אפשר גם מילה אחרת. עושים פיין טיונינג לסט-אפ ככה
. אין כזה דבר נייטרלי, או שקוף, הדגשת צלילים מסויימים יותר מאחרים היא פילטור
בקיצור בוחרים לפי ההתאמה לסט-אפ, לא חשוב השם תבדוק על הסט אפ שלך אין קיצורי דרך.
לפאואר שלי היה נשמע הכי טוב כבל ב 300 שח אז עם זה הוא מחובר

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28

https://www.rlaudio.co.il/blog/אביזר-חשמל/tsakiridis-hercules-plus/

מפצל ארופאי עם/בלי פילטר במחיר נגיש בהחלט, אני מבסוט ממנו, יכול להיות שייתן לך להתנסות לפני הרכישה.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
שי
שים קישור למפצל המדובר !

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בגדול החברה משתמשת באותה טכנולוגיה של ליפוף הפלוס והמינוס על האדמה. ההבדלים ברמות זה סוג החומר.
ליפוף מהסוג הזה יוצר קיבוליות שמפלטרת וביחד עם זה קצת חותחת בקצוות.
מה שכן לדעתי גם קצת חונקת הסאונד.
הכבלים שלהם זה סוג של תרופה לרמקול צווחני אבל עם תופעות לוואי.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בגדול החברה משתמשת באותה טכנולוגיה של ליפוף הפלוס והמינוס על האדמה. ההבדלים ברמות זה סוג החומר.
ליפוף מהסוג הזה יוצר קיבוליות שמפלטרת וביחד עם זה קצת חותחת בקצוות.
מה שכן לדעתי גם קצת חונקת הסאונד.
הכבלים שלהם זה סוג של תרופה לרמקול צווחני אבל עם תופעות לוואי.

סליחה צחי, אבל עם כל הכבוד, אני חושש שאתה מטעה כאן אנשים
לא מלפפים את הפלוס והמינוס על האדמה, הם מלופפים על גיד שטוח שאינו מוליך שעובר במרכז הכבל.
האדמה עוברת במקום אחר בכבל בכלל מחוץ למעטפת הפולימרית שהפלוס והמינוס נתונים בה בנפרד. זה בכל הכבלים השטוחים שלהם כולל הכסף, הנחושת והדגם כניסה הכחול.
https://www.wireworldcable.com/images/effpath_power.jpg?crc=139366429
הכבלים שלהם בנויים באופן שהם בנויים כולל הליפוף כולל המעטפות הפנימיות וכולי כדי לספוג רעשים חיצוניים ולחסום הפרעות חיצוניות כגון תדרי rf השראות חשמליות וכולי והם אכן עושים זאת, בתלות באורך הכבל ובתנאים נוספים.
כל חברות הכבלים הרציניות מתכננות את הכבלים כדי לחסום ולסנן רעשים רעשים חיצוניים באמצעות חומרי הכבל והארכיטקטורה שלו.
חוץ מזה יש להם את האופי שלהם כמו לכל כבל, או שמתאים לסט-אפ שלך או שלא. לא חותכים שום קצוות. כבלי כסף שלהם מפחידים בפירוט.
חוץ מזה הכל אחלה

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
שלום לכולם,

מתעניין במפצל EU Matrix2. אשמח אם מי שיש לנו ניסיון עם המוצר יכל לחוות את דעתו.
בנוסף, מתעניין באופן כללי לגבי תקעים וכבילה של החברה ברמת כניסה עד בינונית, גם כאן לא מצאתי ממש מידע ואשמח לשמוע רשמים שלכם.
בכבלים חשמל וכולי, אין כל-כך משמעות להתרשמות של מישהו אחר. צריך לחבר לסט-אפ שלך ולבדוק איך נשמע.
מוצרים חדשים אין טעם לקנות בלי לבדוק קודם אצלך, אם זה יד שניה אז ניחא, תשמע כמה ימים מקסימום תמכור הלאה, לא תפסיד הרבה או בכלל לא, אם קנית במחיר הוגן.
אם אתה רוצה תו תקן של איכות, אז זו ללא ספק אחת החברות הכי טובות בתחום שמציעה מוצרים בטווח נרחב של מחירים ומקפידה על רמת בנייה גבוהה מאוד מדגמי הביניים ומעלה.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
סליחה צחי, אבל עם כל הכבוד, אני חושש שאתה מטעה כאן אנשים
לא מלפפים את הפלוס והמינוס על האדמה, הם מלופפים על גיד שטוח שאינו מוליך שעובר במרכז הכבל.
האדמה עוברת במקום אחר בכבל בכלל מחוץ למעטפת הפולימרית שהפלוס והמינוס נתונים בה בנפרד. זה בכל הכבלים השטוחים שלהם כולל הכסף, הנחושת והדגם כניסה הכחול.
https://www.wireworldcable.com/images/effpath_power.jpg?crc=139366429
הכבלים שלהם בנויים באופן שהם בנויים כולל הליפוף כולל המעטפות הפנימיות וכולי כדי לספוג רעשים חיצוניים ולחסום הפרעות חיצוניות כגון תדרי rf השראות חשמליות וכולי והם אכן עושים זאת, בתלות באורך הכבל ובתנאים נוספים.
כל חברות הכבלים הרציניות מתכננות את הכבלים כדי לחסום ולסנן רעשים רעשים חיצוניים באמצעות חומרי הכבל והארכיטקטורה שלו.
חוץ מזה יש להם את האופי שלהם כמו לכל כבל, או שמתאים לסט-אפ שלך או שלא. לא חותכים שום קצוות. כבלי כסף שלהם מפחידים בפירוט.
חוץ מזה הכל אחלה
אוקי סבבה אז טעיתי באופן שהם מלפפים מקבל .
כל חברה משתמשת באיזשהו סוג של ליפוף או צמה להגנה מrf וכדומה.
התוצאה שקיבלתי מהמוצרים שלהם זה סאונד קצת חנוק.
זה הנסיון שלי . יכול להיות שלאחרים זה מתקבל אחרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור