מפצל חשמל (שוקולד?)

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
היי

האם יש בארץ מפצל חשמל אירופאי עם כניסה ראשית שקע ישראלי?
האם בעייתי להשתמש בכבל אירופאי בארץ?

תודה לעונים

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
יש אחד של פורוטק מעולה לטעמי ולא צריך משכנתא.
יש לו כניסה נקבה כמו למכשירי אודיו ואתה בוחר איזה כבל חשמל לחבר לו

יש עוד חברות isol8 נניח, תחפור ב futureshop
אצלי כל החשמל למערכת ארופאי, אין עם זה בעיה
זה מגיע ציק צאק כמה ימים דרך dhl, יקחו לך כמה מאות שקלים עמלה (200-300 לא זוכר), מצד שני את המע״מ האנגלי אתה לא משלם.
יש גם מפצלים עם פילטרים, הייתי מוותר ולוקח את הפשוט. המוצר מסיבי.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83

זה מגיע ציק צאק כמה ימים דרך dhl, יקחו לך כמה מאות שקלים עמלה (200-300 לא זוכר), מצד שני את המע״מ האנגלי אתה לא משלם.
יש גם מפצלים עם פילטרים, הייתי מוותר ולוקח את הפשוט. המוצר מסיבי.
תודה
אני עדייו בח״ל ויזמין מכאן
לא יהיה זמן מאנגליה ומצאתי אחד קרוב

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43

יש גם מפצלים עם פילטרים, הייתי מוותר ולוקח את הפשוט.
אתה מכיר את המוצר משימוש עצמי?
מה יש לך לספר מלבד מעולה?
אני מתעניין בפורוטק או אוידה. וכמובן אשמח לשמוע אם מישהו השווה בינהם (שוקו כמובן, ונחושת או זהב).

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
יש לי את המוצר כן
מה אני יכול לספר עליו מלבד מעולה? המון.
אתה מכניס את התקעים והם נכנסים אחלה. המרווחים בין השקעים גם אחלה. המוצר בנוי ממתכת יעני ל rfi ומסיבי יותר ממפצל הום סנטר. הוא סוחב עד 16 אמפר אם לא טועה.
איזה מידע בדיוק אתה מחפש? כולה מפצל.
תקרא באתר של פורוטק הם אלופים בלהגיד משפטים באנגלית שאין להם שום משמעות. אם תבין אשמח להסברים
לא השוואתי עם אוידה. איך אשווה? שוטאוט של מפצלים? לכבות ולהדליק את המערכת עם אותו השיר בלופ כדי למדוד את האויר בין הכלים?
הרגת אותי בן אדם

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
יש לי את המוצר כן
אתה מכניס את התקעים והם נכנסים אחלה. המרווחים בין השקעים גם אחלה. המוצר בנוי ממתכת יעני ל rfi ומסיבי יותר ממפצל הום סנטר. הוא סוחב עד 16 אמפר אם לא טועה.
תקרא באתר של פורוטק הם אלופים בלהגיד משפטים באנגלית שאין להם שום משמעות. אם תבין אשמח להסברים
לא השוואתי עם אוידה. איך אשווה? שוטאוט של מפצלים? לכבות ולהדליק את המערכת עם אותו השיר בלופ כדי למדוד את האויר בין הכלים?
הרגת אותי בן אדם
נו באמת?
מה השתנה בן הפורוטק. ל"כולה מפצל" פלסטיק רגיל שנמכר בחנויות

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
שאם אתה מחבר אליו תקע שוקו, אין לך הארקה מובנית. ולא אמליץ לבן אדם לבנות פין הארקה בעצמו.
תקרא את השאלה שהבן אדם שאל, תקרא שוב את התשובה שלי, ורק אחר כך תקפוץ.
בא לך הום סנטר עם תקעי שוקו, לך על זה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עם שוקו יש כל הזמן בעיות של פאסות הפוכות , בעיני זה נורא !הם אפילו לא מסמנים .

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
לגבי שוקו אתה צודק, אבל ... אולי, רק אולי, זה אומר משהו ....

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
שאם אתה מחבר אליו תקע שוקו, אין לך הארקה מובנית. ולא אמליץ לבן אדם לבנות פין הארקה בעצמו.
תקרא את השאלה שהבן אדם שאל, תקרא שוב את התשובה שלי, ורק אחר כך תקפוץ.
בא לך הום סנטר עם תקעי שוקו, לך על זה.
או שאני לא קולט אותך או הפוך
אני רק שואל מה השיפור שהרגשת? זה שמצד אחד רשמת מעולה, ומצד שני רשמת שבאתר פורוטק יש משפטים שאין להם משמעות

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי

האם יש בארץ מפצל חשמל אירופאי עם כניסה ראשית שקע ישראלי?
האם בעייתי להשתמש בכבל אירופאי בארץ?

תודה לעונים
יש ל Nordost ול Cardas
לגבי השאלה השנייה, למרות שניתן להכניס תקע אירופאי בשקעים ישראלים, ממליץ להחליף את השקע לאירופאי ותהנה גם המארכה.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עם שוקו יש כל הזמן בעיות של פאסות הפוכות , בעיני זה נורא !הם אפילו לא מסמנים .
מה הבעיה לבדוק פעם אחת עם בודק סדר פאזות?

כל פעם שאני רואה חיבור של כבלים אמריקאים, לי זה מזכיר ענף בדרך להתנתק מהגבעול הראשי - וזה טרם נכנסנו לענייני ביטוח ובטיחות.

נערך לאחרונה ב:

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
יש ל Nordost ול Cardas
לגבי השאלה השנייה, למרות שניתן לנעות תקע אירופאי בשקעים ישראלים, ממליץ להחליף את השקע לאירופאי ותהנה גם המארכה.
תודה

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
לגבי הפאזות, L זה הפאזה N זה האפס
ניתן לבדוק עם טסטר פשוט

תמונות מצורפות

• 53356236-5DBC-4F5C-9BFF-901C97F0A8A6.jpeg
    53356236-5DBC-4F5C-9BFF-901C97F0A8A6.jpeg
    KB 48.5 · צפיות: 68

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש ל Nordost ול Cardas
לגבי השאלה השנייה, למרות שניתן להכניס תקע אירופאי בשקעים ישראלים, ממליץ להחליף את השקע לאירופאי ותהנה גם המארכה.

היי
איזה שקעי קיר היית ממליץ להחליף לאירופאי?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יש לי את המוצר כן
הרגת אותי בן אדם
הוא שואל שאלה לגיטימית כי נראה לי שהוא יותר מתכוון לצליל.
שקעי שוקו אוחזים יותר טוב בתקע מאלה האמריקאים ומאריקים אותו לפני שפיני המתח יוצרים מגע, לגבי השקע בקיר שמזין את המפצל החוק בארץ מחייב תקן ישראלי, נו שויין. לכמה חברות אודיופיליות יש שקע שוקו בודד להתקנה בתוך הקיר עם מכסה אלומיניום דקורטיבי.
יש אנשים בארץ שמשקיעים טונה של כסף בכבילה ואז מחברים את המפצל שוקו המפונפן שלהם לשקע gewiss בקיר ומוסיפים פין הארקה, טכנית זה בסדר אך מבחינה סונית זה להכניס צלם להיכל, שקעי גוויס הם רוצחי צליל אבל בצורה איטית שלא שמים לב, נשמעים טוב בהתחלה אבל כשהרושם חולף שמים לב לרעש העצמי, ניפוח הבאס והיובש הכללי.
אין הרבה שקעי שוקו אודיופילים כי רוב השוק הוא אמריקאי ויפני ששם משתמשים בשקע זהה, מהמעט שיש וניסיתי אויאידה מלא צבע, קארדאס קצת עמום, פורוטק קצת משעמם, sine טובים קצת "רכים" וג'יגהוואט קצת מנורתי אבל הכי נייטרלי וזה אותו דבר כמו בשקעים האמריקאים ששם הצליל נקבע ברובו ע"י הציפויים המיותרים, מתישהו יש לקוות התעשיה תבין שיש שוק לשוקו... ותייצר ממתכות איכותיות ללא ציפוי כמו נחושת בריליום.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הוא שואל שאלה לגיטימית כי נראה לי שהוא יותר מתכוון לצליל.
שקעי שוקו אוחזים יותר טוב בתקע מאלה האמריקאים ומאריקים אותו לפני שפיני המתח יוצרים מגע, לגבי השקע בקיר שמזין את המפצל החוק בארץ מחייב תקן ישראלי, נו שויין. לכמה חברות אודיופיליות יש שקע שוקו בודד להתקנה בתוך הקיר עם מכסה אלומיניום דקורטיבי.
יש אנשים בארץ שמשקיעים טונה של כסף בכבילה ואז מחברים את המפצל שוקו המפונפן שלהם לשקע gewiss בקיר ומוסיפים פין הארקה, טכנית זה בסדר אך מבחינה סונית זה להכניס צלם להיכל, שקעי גוויס הם רוצחי צליל אבל בצורה איטית שלא שמים לב, נשמעים טוב בהתחלה אבל כשהרושם חולף שמים לב לרעש העצמי, ניפוח הבאס והיובש הכללי.
אין הרבה שקעי שוקו אודיופילים כי רוב השוק הוא אמריקאי ויפני ששם משתמשים בשקע זהה, מהמעט שיש וניסיתי אויאידה מלא צבע, קארדאס קצת עמום, פורוטק קצת משעמם, sine טובים קצת "רכים" וג'יגהוואט קצת מנורתי אבל הכי נייטרלי וזה אותו דבר כמו בשקעים האמריקאים ששם הצליל נקבע ברובו ע"י הציפויים המיותרים, מתישהו יש לקוות התעשיה תבין שיש שוק לשוקו... ותייצר ממתכות איכותיות ללא ציפוי כמו נחושת בריליום.
גדי,

מאיזה חומר לניסיונך ודעתך עדיף שהמגעים בשקע יהיו: זהב, רודיום, נחושת ?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני חושב שהתשובה נמצאת בפוסט הקודם שלי. זה עניין של טעם. אני תמיד אעדיף נחושת ללא ציפוי אך לא ידוע לי על שקע שוקו כזה פרט לג’יגהוואט 044 שהוא מפליז שגם לחומר זה יש חתימת צליל לא הכי נעימה.
באמריקאים יש את האויאידה R0 שהוא נחושת בריליום ללא ציפוי וגם סינרג’טיק ריסרץ’ טוענים שהם ללא ציפוי.

נערך לאחרונה ב:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
גדי,

מאיזה חומר לניסיונך ודעתך עדיף שהמגעים בשקע יהיו: זהב, רודיום, נחושת ?
זהב יתן במה רחבה, בס מנופח יותר וגוון חם.
רודיום יתן יותר ניקיון, בס טייטי, במה עמוקה יותר וגוון ניטרלי יותר.
נחושת סאונד יותר רך, מפורט פחות צלול מרודיום וגוון נוטה לחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור