מעשה בקדם מגבר קטן עם שם ארוך

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
לפני כשבוע ביום מטורף כשכולם בדרך הביתה לברוח מהשריפות פסיכי אחד (אני כמובן) היה בדרך ההפוכה............. כשעתיים ורבע נסיעה עד ליעד: אודיו זיפ נס ציונה.

שם ממתין לי פסיכי אחר (זיו כמובן) .......... :) אבל חמוד. לפני מספר שעות התקשר אלי והודיע לי בוא לקחת את החבילות שלך והייתי בטוח שהוא צוחק עלי. לא יכול להיות, הזמנתי רק לפני כמה ימים וזה יצא מארה"ב, WTF ? עובד עלי הממזר.

אבל לא, הוא נשבע שזה הגיע וגם שלח לי תמונות של הקופסאות. אמרתי לאשתי שאני נוסע להביא אותם ומיד צעקות......... תגיד אתה פסיכי ? כל המדינה בוערת וזה מה שמעניין אותך עכשיו ? אמרתי כן ......... :)

אבל ייקח לך שעות ביום כזה לחזור. אמרתי כן .............. :)

בקיצור הקופסאות בידיים שלי אבל החמוד הזה מסרב לשחרר אותי ............. יאללה קפה ......... שמע תקליט .......ועוד תקליט ............ ועוד תקליט ...........

בסוף חלאס די אני קונה תקליט רק תעזוב אותי מחכה לי נסיעה ארוכה. אין לי הוא אומר זה אישי שלי רציתי שתשמע , ראבאק הרגת אותי.

אבל בדיעבד הוא הציל אותי כי בינתיים הפקקים נגמרו וטסתי הביתה בשמחה וששון לבד על הכביש, כולה שעה וחצי כשהקופסות איתי.
IMG-20161124-WA0022.jpeg
IMG-20161124-WA0025.jpeg

בקיצור כמה דקות של פריקה הרכבה הדלקה ואושר אמיתי ממלא את הראש .......... עדיין לא מוסיקה רק התפעלות מהיופי ואיכות הגימור. ניכרת ההשקעה ברמת הגימור, החברה הזו מכבדת את הלקוחות שלה ללא ספק. הקדם מחובר לספק חיצוני תואם ושניהם יחד מדהימים בעיני כמובן.

אז אני מניח שרובכם יודעים כבר על מה מדובר ולמה השם ארוך, כי מדובר בשני מוצרים היוצרים יחד מוצר אחד :

AUDIO ALCHEMY DDP-1 , AUDIO ALCHEMY PS-5 Power Station

אז מה נשאר עכשיו חוץ מלשמוע ? בעיה מאוחר כבר. חוץ מזה יש תקופת ברייק אפילו לא שאלתי פשוט אמרתי לעצמי אחבר אותו ואתן לו לרוץ מספר ימים ואז אתחיל להגביר ולשמוע כמו שצריך .

נראה לכם שעשיתי את זה ? מה פתאום ......... למחרת הדלקתי, סיבבתי הווליום כמו שצריך והתיישבתי לשמוע.

למי שלא מכיר מדובר בקדם מגבר אנלוגי לחלוטין עם פוטנציומטר משובח של ALPS. הקדם מגיע עם יחידת דאק מעולה עם יכולות DSD, MQA ושאר ירקות. יש גם אופציית עדכון המערכת לפי החידושים האחרונים והוספת יכולות לדאק לפי דרישות השוק. הספק החיצוני הנוסף מספק מתח בנפרד לדאק ולקדם האנלוגי וזה אחד היתרונות הגדולים לעומת הספק הפשוט שמגיע עם הקדם.

ישבתי לשמוע קודם כל את יכולות הדאק ומה למעשה השתנה. היו לי מספר דאקים בעבר ושמעתי כבר הרבה אחרים.

שמתי את strunz & farah four winds . שני גיטריסטים מדהימים שאני מאוד אוהב לשמוע. בקטע הספציפי הזה הם יושבים מרוחקים אחד מהשני ויש ביניהם מספר כלים כגון תופים , חליל. צורת הישיבה על הבמה היא בחצי עיגול פחות אותו יותר. כאשר התחלתי לשמוע את הגיטרות מנגנות מיד "ראיתי" את מיקומן בבמה. כשהתופים והחליל מצטרפים נפתחה בפני במה תלת מימדית ועמוקה. יכולתי לראות את מיקומו המדויק של כל נגן. זה היה מדהים.

ככל שהתקדמתי והשמעתי קטעים הבנתי שמדובר במוצר איכותי בהרבה ממה שהיה לי עד היום. אחד הבונוסים בדאק הזה הוא פילטר עם 8 מצבים. בהמשך אבדוק לעומק מה המשמעות שלו ואדווח לכם.

במשך כשבוע שמעתי מספר גדול של תקליטים והיכולות האנלוגיות שלו לא פחות ממרשימות. הפאוור שלי Accuphase p-300 מאוהב בו בדיוק כמוני. אני לא רוצה להכנס יותר מדי לפרטים אבל ללא ספק יש שינויים דרמטיים בבמה, בהפרדת הצלילים. הוא נטרלי לחלוטין וזה מה שחיפשתי.

לא מדובר פה בסקירה ולכן לא אפרט את כל הקטעים ששמעתי כי אין מספיק מקום באחסון האתר אלא חוויה אישית ממוצר מעולה.

תודה לך זיו המדהים על התמיכה הטכנית לפסיכי מצוי ............ (ורד)
IMG-20161124-WA0031.jpeg
IMG-20161124-WA0033.jpeg

תמונות מצורפות

• IMG-20161124-WA0022.jpeg
    IMG-20161124-WA0022.jpeg
    KB 130.7 · צפיות: 742
  • IMG-20161124-WA0025.jpeg
    IMG-20161124-WA0025.jpeg
    KB 79.8 · צפיות: 830
  • IMG-20161124-WA0031.jpeg
    IMG-20161124-WA0031.jpeg
    KB 69.5 · צפיות: 764
  • IMG-20161124-WA0033.jpeg
    IMG-20161124-WA0033.jpeg
    KB 159.3 · צפיות: 770

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אתה לא נח דקה, הא.
: -)

מאברוק.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
היי אפללו
תתחדש
good.png

נראה וכנראה גם נשמע סוף.
אם כבר הגעת לנ"צ,רחובות זה שני רחובות משם
icon_wink.gif

בקרוב אצפין וכנראה נבקר אצל מספר חברים.
תזמין עבורי תור...

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שם ממתין לי פסיכי אחר (זיו כמובן) .......... :) אבל חמוד.

בקיצור הקופסאות בידיים שלי אבל החמוד הזה מסרב לשחרר אותי ............. יאללה קפה ......... שמע תקליט .......ועוד תקליט ............ ועוד תקליט ...........

:אצבע מורמת

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תתחדש.

אפשר להרגיש את החוויה שלך מדרך הכתיבה שלך.

אריה

נערך לאחרונה ב:

yinonsh

חבר משקיען
מעורבות
72
נקודות
28
חברה מצויינת. חשבתי שהם פשטו רגל אי שם בשנות התשעים.
שמח שחזרו עם קו מוצרים עם אסתטיקה דומה לעבר (מארזים קטנים, עיצוב יחודי)
תתחדש!

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תתחדש

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אפי
תתחדש יקירי !

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש,
אני מבין אותך - גם אני מאוד אוהב את ההגברה הזאת

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
תודה לכל המברכים (ורד)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
היי אפללו
תתחדש
good.png

נראה וכנראה גם נשמע סוף.
אם כבר הגעת לנ"צ,רחובות זה שני רחובות משם
icon_wink.gif

בקרוב אצפין וכנראה נבקר אצל מספר חברים.
תזמין עבורי תור...
פנחס עד שאתה תגיע אחליף עוד 17 פעם ...........;):שתוי:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש. חברה מצוינת!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אחת מהחברות עם סאונד ו VFM מהטובים שיש.
מוצר יפיפה שנשמע מצוין .
כל מה שהוא מציע בתוספת הסאונד שלו ,חבלז.
תתחדש .:בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תענוג!

אחלה מוצרים, אחלה פוסט.
למה לא אמרת לי שאתה באיזור חתיכת נקניק???

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
איזה כיף. סט כל כך יפה, שאתה חייב להמשיך את הדיון הזה אחרי הברייק אין.

ובכלל, אתה לא צריך את המגבר הזה שם. אקיופייז אף פעם לא עשו דברים יפים או טובים.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
תענוג!

אחלה מוצרים, אחלה פוסט.
למה לא אמרת לי שאתה באיזור חתיכת נקניק???
חשבתי רק איך אני שורד את הדרך הלוך וחזור עם כל השריפות.
אתה לא מתאר לעצמך מה הלך על כביש 6, עמודי עשן כל כמה קילומטרים
בטח הרחתי כמו נקניק מעושן ............ במחשבה שניה באמת זיו ניסה לתת לי ביס ולא הבנתי ........ :שתוי:

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
איזה כיף. סט כל כך יפה, שאתה חייב להמשיך את הדיון הזה אחרי הברייק אין.

ובכלל, אתה לא צריך את המגבר הזה שם. אקיופייז אף פעם לא עשו דברים יפים או טובים.
אתה בטוח שאתה רוצה להסתבך עם רונן ? חבל .......... ;)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
ברכות לקונה !!! הגברה נהדרת, שמאד הצתיינה בתערוכה אחרונה בשילוב עם marten form floor. כל הכבוד ל זיו על השרות המצויין כהרגלו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור