מערכת סטריאו היי אנד באולם קונצרטים!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שימו לב.

זו הפעם הראשונה שאני נתקל בזה, אולם קונצרטים ובו יושבים מספר אנשים ומקשיבים למערכת סטריאו מנגנת.

לי לא נראה שזה מתחרה עם הדבר האמיתי אבל הם לפחות נראים מאוד מרוצים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
על מה מדובר נמר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא בטוח מאיזה מדינה הם, אבל זה ממזרח אסיה לפי הפנים.
כמו כן נראה שזה צולם לפני יותר מעשור

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמת לב מה המקור שהם משתמשים בו?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מעניין אם במבחן עיוור {וילון בקידמת הבימה} הם יבדילו בין המערכת
להופעה חייה? :)

מה שבטוח שבהופעה חייה הם לא יהיו מנומנמים כפי שהם מוצגים שם.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הם עושים שם כמה הדגמות
למשל קטע אופרה:

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kCJNo6WHpqk&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kCJNo6WHpqk&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
SALZBURG

נו, ואיך אפשר בלי להביא שתי תמונות מן הבזנדורפר שלי, VC7, באחד מאולמות הקונצרטים המהוללים ביותר: Great Festival Hall of Salzburg.

תמונות מצורפות

• BRO.jpg
    BRO.jpg
    KB 140.4 · צפיות: 447
  • BRODMAN AT.jpg
    BRODMAN AT.jpg
    KB 26.5 · צפיות: 435

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
באמת איך אפשר...;)

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לפי הכיתוב, זה צולם ב 1994.
הרעיון נראה לי די מעפן כי חלק נכבד מהאזנה לקונצרט באולם קונצרטים הוא ההתבוננות בנגנים, בכלים, במנצח...כוונון הכלים וכל שאר הדברים שיוצרים את האווירה. יסלחו לי כולם כאן על הוולגריות (זהירות, קטע וולגרי מגיע) - אבל זה כמו לתנות אהבים עם בובה. לא אכפת לי כמה מתקדמות הבובות היום או כמה מתקדמות יהיו הבובות בעתיד, זה עדיין לא אותו הדבר (lol).

כמובן שהבובה לא תקטר על הכביסה אחר כך, אבל זה כבר משהו אחר...

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לפי הכיתוב, זה צולם ב 1994.
הרעיון נראה לי די מעפן כי חלק נכבד מהאזנה לקונצרט באולם קונצרטים הוא ההתבוננות בנגנים, בכלים, במנצח...כוונון הכלים וכל שאר הדברים שיוצרים את האווירה. יסלחו לי כולם כאן על הוולגריות (זהירות, קטע וולגרי מגיע) - אבל זה כמו לתנות אהבים עם בובה. לא אכפת לי כמה מתקדמות הבובות היום או כמה מתקדמות יהיו הבובות בעתיד, זה עדיין לא אותו הדבר (lol).

כמובן שהבובה לא תקטר על הכביסה אחר כך, אבל זה כבר משהו אחר...

אני חושב שיהיה לך יותר קל אם תשים בצד את צמד המילים "אולם קונצרטים", ותחשוב על חדר האזנה ענק, כמו שהיית רוצה בחלומות הכי מענגים שלך. ולשם, לחדר הזה, אתה מזמין את ידידיך לשמוע בתנאים אולטימטיביים. נשמע אחרת, לא?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
להזמין חברים לשמוע זה בסדר, הדגמה של חברה מסוימת זה בסדר
אבל לשלם לשמוע מוזיקה ממערכת - זה שאלה מעניינת, מי מוכן לכך?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אני חושב שיהיה לך יותר קל אם תשים בצד את צמד המילים "אולם קונצרטים", ותחשוב על חדר האזנה ענק, כמו שהיית רוצה בחלומות הכי מענגים שלך. ולשם, לחדר הזה, אתה מזמין את ידידיך לשמוע בתנאים אולטימטיביים. נשמע אחרת, לא?

אכן, בניסוח שלך זה נשמע אחרת - צודק.
אבל מה התכלית? החוויה נראית לי משעממת, ומפוצלת: האם התכלית היא להתפעם מהיכולת של הציוד או מהמוזיקה? כי אם התכלית היא להתפעם מהציוד, וכולנו כאן יודעים ואוהבים ציוד, אז המוזיקה פתאום מקבלת חשיבות משנית, וזה לא נראה (סליחה...לא נשמע :p) לי נכון. אם התכלית היא להתפעם מהמוזיקה, אז למה לא לשמוע את הנגנים בהופעה חיה בקונצרט?
איכשהו האירוע הזה לא נראה לי כניסיון לגרום לקהל ליהנות מהמוזיקה כמו שהוא נועד לקדם מכירות של ציוד, אז...

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
בקצב הנוכחי, בו תזמורות בקושי מצליחות להתקיים ונגנים (אמיתיים, לא נגני CD) חיים מהיד לפה ומתפרנסים מחתונות, זו נראית כמו אפשרות ריאלית למדי...

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אכן, בניסוח שלך זה נשמע אחרת - צודק.
אבל מה התכלית? החוויה נראית לי משעממת, ומפוצלת: האם התכלית היא להתפעם מהיכולת של הציוד או מהמוזיקה? כי אם התכלית היא להתפעם מהציוד, וכולנו כאן יודעים ואוהבים ציוד, אז המוזיקה פתאום מקבלת חשיבות משנית, וזה לא נראה (סליחה...לא נשמע :p) לי נכון. אם התכלית היא להתפעם מהמוזיקה, אז למה לא לשמוע את הנגנים בהופעה חיה בקונצרט?
איכשהו האירוע הזה לא נראה לי כניסיון לגרום לקהל ליהנות מהמוזיקה כמו שהוא נועד לקדם מכירות של ציוד, אז...

אני מניח שהדברים תלויים במוזיקה שאוהבים.
אם אתה אוהב דברים שנעשים כאן ועכשיו, אז באמת "למה לא לשמוע את הנגנים בהופעה חיה בקונצרט".
אבל אם המוזיקה שלך היא למשל הג'ז של שנות החמישים עד השבעים, מה תעשה בדיוק?
ואם אתה אוהב ביצועי קנטטות של בך מלפני הדור האחרון?
ואם אתה רוצה לשמוע את הורוביץ?

אבל גם אם אתה אוהב דברים שנעשים כאן ועכשיו, מה אם מתחשק לך לשמוע דווקא היום ב-12 בצהריים ולא מחרתיים בשמונה בערב? ומה אם לא מתחשק לך לצאת מהבית? או להשתרך בתור ארוך? והלאה והלאה.

לכן, חומוס, אילו יכולתי להרשות לעצמי חלל האזנה כזה...

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
משה,

לקונצרט טוב היית משלם על כרטיס בחפץ לב.

אבל לאירוע כזה...?:rolleyes:

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יפנים רואים שזה יפנים כי רק הם כל כך נאיבים ללכת "לקונצרט" ללא נגנים מתוך ניסיון ליפנים אפשר למכור הכול! אפילו חול...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מניח שהדברים תלויים במוזיקה שאוהבים.
אם אתה אוהב דברים שנעשים כאן ועכשיו, אז באמת "למה לא לשמוע את הנגנים בהופעה חיה בקונצרט".
אבל אם המוזיקה שלך היא למשל הג'ז של שנות החמישים עד השבעים, מה תעשה בדיוק?
ואם אתה אוהב ביצועי קנטטות של בך מלפני הדור האחרון?
ואם אתה רוצה לשמוע את הורוביץ?

אבל גם אם אתה אוהב דברים שנעשים כאן ועכשיו, מה אם מתחשק לך לשמוע דווקא היום ב-12 בצהריים ולא מחרתיים בשמונה בערב? ומה אם לא מתחשק לך לצאת מהבית? או להשתרך בתור ארוך? והלאה והלאה.

לכן, חומוס, אילו יכולתי להרשות לעצמי חלל האזנה כזה...

מאחל לך חדר כזה אם זהו מבוקשך. הבעיה היא שנסיוני בהגברות הביא אותי לידיעה שמערכת אודיו ביתית לא ממש תצליח לנגן שם.

למקום כזה {אם הולכים על מערכת ביתית} צריך הרבה יותר ממה שיש לנו בבתים.

אולי איזה זוג evolution acoustics mm3

http://evolutionacoustics.com/index.html

שהוא בהחלט החלום הרטוב שלי.:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור