מערכת מדיה סנטר מומלצת!

• פותח הנושא B.H
  • פורסם בתאריך

B.H

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב!
אני חדש באתר ויצא לי לעבור על שאלות ותשובות כאן בפורום. אני אשמח להיות חבר קבע באתר שלכם.
נתקלתי במספר אנשים שמחפשים מערכת מדיה סנטר חזקה למשחקים ול- HD... היות ולפני שבועיים סוף סוף רכשתי מערכת מדיה סנטר חזקה ועצבנית אני אשמח לתת המלצה חמה:
מדיה סנטר תוכלו לפנות לבחור מאד נחמד בשם עוז - 052-2502197
http://www.htpc4u.co.il
בהצלחה (Y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום לך וברוך הבא,
האם אתה אדם פרטי או עוסק בתחום?

B.H

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור
אני אדם פרטי שקנה מערכת מדיה סנטר - למרות שהייתי שמח להבין יותר בנושא (אני מקווה שבעזרת הפורום זה גם יקרה :) )

iitzhaki

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי,
שמי ישראל ואני מיצר מדיות סנטר לבתים חכמים ובעיקר לחדרי קולנוע מקצועים.
לדעתי (ואני חושב שיש הרבה בדברי) כרגע עם החומרה שקימת אין דבר כזה מדיה סנטר חזקה שמתאימה גם למשחקים.
ולמה:
לא קיים כרטיס מסך ל ATI וגם ל NVIDIA שיוציא HD audio וברמת תמונה איכותית שיכולה להקרין M2TS באיכות נגן BLU RAY .
מה שכן בלוח פשוט של FOXCONN מדגם H55 עם יציאת HDMI תקבל את התוצאה המושלמת אפילו תחת מדיה סנטר של מיקרוסופט.

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי,
שמי ישראל ואני מיצר מדיות סנטר לבתים חכמים ובעיקר לחדרי קולנוע מקצועים.
לדעתי (ואני חושב שיש הרבה בדברי) כרגע עם החומרה שקימת אין דבר כזה מדיה סנטר חזקה שמתאימה גם למשחקים.
ולמה:
לא קיים כרטיס מסך ל ATI וגם ל NVIDIA שיוציא HD audio וברמת תמונה איכותית שיכולה להקרין M2TS באיכות נגן BLU RAY .
מה שכן בלוח פשוט של FOXCONN מדגם H55 עם יציאת HDMI תקבל את התוצאה המושלמת אפילו תחת מדיה סנטר של מיקרוסופט.
סלח לי מר ישראל אך כל הנכתב מעלה הינו מקבץ של שטויות ללא ביסוס .
נכון להיום אנחנו בעידן שהחומרה מקדימה את התוכנה ולומר משפט כמו "כרגע עם החומרה שקיימת אין דבר כזה מדיה סנטר חזקה שמתאימה גם למשחקים" מעיד על חוסר בקיאות טוטאלי בתחום . הכל שאלה של תקציב ודרישות .

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב!
אני חדש באתר ויצא לי לעבור על שאלות ותשובות כאן בפורום. אני אשמח להיות חבר קבע באתר שלכם.
נתקלתי במספר אנשים שמחפשים מערכת מדיה סנטר חזקה למשחקים ול- HD... היות ולפני שבועיים סוף סוף רכשתי מערכת מדיה סנטר חזקה ועצבנית אני אשמח לתת המלצה חמה:
מדיה סנטר תוכלו לפנות לבחור מאד נחמד בשם עוז - 052-2502197
http://www.htpc4u.co.il
בהצלחה (Y)

נהדר, תתחדש.
אז מה קנית ?

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למה האתר נותן במה לפרסומים פומביים? לא שיש לי משהו נגד הנכתב פה אבל ההודעה של פותח האשכול מריחה כמו של עוסק בתחום ומי זה עוז? למה שאתקשר לנייד של עוז?
גם באתר המדובר אין שום פרט מזהה של האדם העומד מאחורי האתר, פרטים על העסק ומיקומו האמיתי (לא שאני בא ואומר שמדובר בסכאם) אני פשוט אוהב אישית לרכוש באתרים אמינים עם תו אמון המוצגים בזאפ אבל אולי זה רק אני וכל אחד יבחר מה לעשות בכספו, בהצלחה לעסק ותודה על המידע.
------------------------------------
יצחק אתה טועה ומטעה, אני הצלחתי להריץ לא פעם ולא פעמיים משחקים חדשים וכבדים על מחשבים עם כרטיס מסך מובנה בלוח ללא תקלות מיוחדות הכל תלוי בחומרה שבתוך המחשב ולכל HTPC יש פוטנציאל אדיר בתור מחשב גיימרים אם יודעים מאיזה חומרה להרכיב אותו.
ללוח הזה שאתה קורא FOXCONN יש מקומות שקוראים לו זבל, הוא סיני, הוא סיני, והוא סיני וכן שכחתי הוא נוטה להתקלקל הרבה ומהר, אז לרכוש אותו? ממש לא, אצלי רק אינטל/ג'יגהבייט/אסוס לא יותר ולא פחות.

נערך לאחרונה ב:

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כמו שאתה רואה, לשאלה שלי הוא לא הגיב בכלל, אז אני נוטה להסכים אתך שאכן כך הדבר.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כן 3 תגובות באתר והבחור נעלם, שמישהו יעשה מצווה ויצנזר את הכתובת.. בפורומים אחרים לינק זה לא היה נשאר לאורך זמן ואותו משתמש היה זוכה לתואר הנכסף "עוסק בתחום" בפומבי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור