מעונין לרכוש מסך בגודל 47 או 55 תקציב עד 9000

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן
אני חושב שאתה טועה בקשר לטלויזיה של סמסונג ES8000.
באתר האנגלי של סמסונג המושג של לוקאל דימינג מלא
רשום כ-micro dimming ultimate.
זו הטלויזיה שרצית לרכוש באתר dvd center:
אני מעביר לך קישור לאתר האנגלי
http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UE55ES8000UXXU-spec
לעומת זאת בטלויזיה d8000 של השנה שעברה רשום רק micro dimming וזה לדעתי חלקי
כפי שרשם ליאור קורן בהשקת הטלויזיות של סמסונג בשנה שעברה
מתחת לסעיף עיצוב ותמונה.
http://www.dtown.co.il/articles/1750.html

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני לא יודע עם יש לו לוקאל דמניג מלא כמו בטושיבה
אני חושב שזה סוג של שיפור של המקירו דמניג של שנה שעברה ולא מלא אבל אולי תצודק
אני מקווה שהמסך יגע לידיו של לאור רורן או עופר לאור מאתר הכחול המתחרה ויאיר לי קצת אור על המסך הזה כי אני רוצה לקנות אותו אבל מחכה לירדת המחירים ולחסוך עוד כסף..
אבל לפי הביקרות שהביא אנטגרל עומק השחור שלו פשוט נמוך מאוד לעומת עומק השחור של D8000
ונמדד על 0.11 GM
שזה שחור מאוד לא עמוק טו ונקדיות של 1950 ולכן אני חושש לקבל מסך עם עומק שחור ונקדיות נמוכים מה שיקשה על צפייה בתנאי תאורה חשוכים כמו ליליה .אני יחכה לעוד בקרות ויגבש דעה

נערך לאחרונה ב:

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן,

יש מלא אופציות מעניינות עכשיו למסכי היי אנד בגלל כניסת הדגמים החדשים וסיום דגמים קודמים. על כיוון של פלזמות מסדרה 7 ו 8 של סמסונג או VT של פנסוניק חשבת? בדקת את המחירים של הפיליפס 9606 לאחרונה? ה D8000 לד ירד במחיר. אם אתה מחפש להגדיל את המסך ה 651Y נמכר במחירי חיסול בגודל 55 (אומנם לא היי אנד אבל אחלה מסך). יש מלא אופציות ששווה לבדוק חוץ מאשר הסדרות החדשות שתהיינה ממש יקרות בתקופה הקרובה.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני לא מעונין במסך משנת 2011 עם כבר אני משקיע 16-18 אלף שרל אז לקנות תחדש והמעדוכן ביותר אני יודע שזה לא חכם
אבל שקניתי את LG LX6500שהוא מסך מציון התצפשרתי וקניתי מסך משנת 2010 במקום 2011 כי לא היהבאפשרותי להוסיף עוד 1500 שקל וממש התאבסתי.. אז אני מוכן לשמוע המלצות על מסכים משנת 2012 בתקציב 16-18 אלף לא יותר
ועוד משהוא אני לא מתכנן לקנות תמסך בחודשים הקרובים היות ואיןבאפשרותי להשיג תכסף הנדרש לכן אני כבר יקנה שירד המחירים ככה לקראת מרץ הבא ואולי בכלל יחשוב על כיוון של מסכי 2013 פשוט אני כרגע קצר במזומנים עם תמבין..
ויש לי עוד לקנות מחשב חדש ב13 אלף שקל עם מסך ועוד כמה דברים אז בנתאים אני נהנה מהמסך שלי שהוא מציון אז אני לא לחוץ...

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מחשב ב 13K? אתה מתעסק בחקר DNA?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
עם מסך DULL 2711 ומערך כרטיסים מהסדרה GTX680
זה יוצא בערך כ 9-10 אלף למחשב ועוד 3500 למסך או קצת יותר חח ולא אני לא עוסק בחקר חח זה למשחקים..
אני משחק על מסל ברוולציה גבוה מFULL HD ועל כמה מסכים
אני יודע שאתה רום הישראלי למחשבים אז תבטח נתקלתה בעוד כמה " משוגעים" שמוכנים להשקיע המון כסף למחשבים אני אישית קניתי תמחשב שלי ב8.5 אלף שקל עם מסך ב1200 ועכבר ומקלדת ורמקולים לפני שנתים ועכשיו אני רוצה לקנות דש יש לי מחלה כזאותי לקנית מוצרי אלקטרוניקה זה ובעלי חיים זה התחביבים הכי גדדלים שלי חח

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור