מעונין לרכוש מסך בגודל 47 או 55 תקציב עד 9000

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רוצה שיהיה בה 3D ושיהיה הרבה זוגות משקפים לילדיםושתהיה מהנה מערכת קולנוע ביתי הולך להתחבר אליה ומחשב HTPC

תודה לעוזרים

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
קובי מה המרחק צפייה?
התקציב הוא די מכוכבד אבל 55 אנטיש עם תלת מימיד לא תוכל להשיג כאן תצתרך לקפוץ ל12-13 אלף...
עם התקציב הוא ל47 היתי ממליץ לבחון את סמסונג D6400 גודל 47 עולה 5700 שקל יביוא פרללי ן6400 יביוא רישמי ותנאר עם עודף בכיס
יש לך גם את LG LW570Y שהיא גם מעולה ויש לך את פליפיס 7606 שפחות אהבתי וגם הביקרות היו לא טובות בחול
אבל הרבה מאוד אנשים ומרים שהיא מעולה אז שווה לבדוק את זה בהצלחה

kobika24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה מתן תגיד ה-LG איזה גודל ואמרת פעם שב-3D אני לא מקבל 1080 לא? וכמה זוגות אני מקבל של משקפים

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
בטלוזיה של LG תמקבל תלת מימיד פאסיבי מה שאומר שזה חצי רוולציה.
אני לא יודע כמה משקפים מקבלים תשאל תחנות עם תרוצה עוד עזרה תפנה עלי לסקייפ ושמח לדבר איתך או שתדבר איתי בטלפון שאתן לך.

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תנסה לבדוק את אחד הדגמים החדשים של LGמשנת 2012 שמצויים כבר באתר היבואן ח.י.
דגם 47LM620Y שהוא בהרבה יותר טוב מהדגם משנת 2011 שהוצע לך.
מפרט טכני באתר היבואן:http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=125&subcatid=467&prodid=1188&keySearch=
הטלויזיה הזו מופיעה באתרי מכירות ישראליים באינטרנט מורשי היבואן.
המחירים בין 9000 ל10000 ש"ח.יותר יקר אבל כניראה שווה את המחיר.
ההבדלים העיקריים לעומת 2011:
מעבד הוידאו של הטלויזיה השתדרג ל-TRIPLE XD לעומת XD
השחורים בהרבה יותר טובים לעומת 2011 ,וזאת בהתאם לביקורת הארופית של אותה סידרה 620 ומעלה.
הוספת תמיכה לפס קול DTS שמצוי ברוב סרטי MKV אין צורך יותר בהמרה.
הבקורות הראשונות בחו"ל לסידרה 660 ו670 משנת 2012 ממש מעולות
הנה קישור לאחת מהן:
http://www.trustedreviews.com/lg-55lm660t_TV_review

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
נראה מענין אבל היות ואני לא מכיר תדגם אישית אני לא חושב שאפשרר להמליץ עליו.
האם ראיתה אותו?
שאתה ממליץ עליו?
או שזה רק מקירא ביקרות?
נראה מסך מענין אבל 9-10 אלף שקל לגודל 47 נראה לי מגוזם מדי..
צריך לבדוק האם הפרש שווה את הכסף מהדגם של שנה שעברה שעומד על 3 אלף

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן שלום.
אכן, את הנתונים שהצגתי פה זה רק מקריאת בקורות מאתרים מקצועיים.
לא הצגתי עוד בקורת מאתר מקצועי אנגלי שגם נותן בקורת טובה מאוד על הדגם הזה.
לפי הנתונים של הטלויזיה המופיעים באתר היבואן ח.י. הם יותר טובים מכל טלויזיה
תלת מימד אחרת המופיעה באתר היבואן.
לא הוספתי נתון נוסף על הטלויזיה הזו שמנגנון החלקת התמונה הוא מהיר יותר
לעומת הטלויזיות של שנת 2011 .400hz בדגם שנת 2012.
בוא נדייק לא המלצתי על הטלויזיה הזו אלא אמרתי תנסהלבדוק את הטלויזיה שנת 2012.
ובטח לא הייתי ממליץ לרכוש טלויזיה על עיוור.
לגבי המחיר גם באירופה וגם בארה"ב באתר אמזון המחיר לא זול לעכשיו. 1400 דולר
לדגם האמריקאי 47lm6200.
אתה בטח יודע שאתה יכול להמליץ לי על טלויזיה מסוימת שראית וכשאני
אראה אותה התמונה לא כל כך תמצא חן בעיני.
למשל ,בשנה שעברה הייתי בתערוכה בארץ וראיתי את דגם העל של סמסונג d9000
והופתעתי לראות שהתמונה בזמן תזוזה נמרחת מפתיע לרעה.
לבסוף, משידוע לי שהיבואן בארץ אמור להשיק את את הטלויזיות של lg שנת 2012 בשבוע זה .
ובעוד שבוע שבועיים יגיע לחנויות המתמחות בארץ.
,

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אוקי תודה על התשובות ועל התיחסות לשאלה שלי
אני עשיתי חיפוש קצר ולא ראיתי בZAP את הטלוזיה למכירה ואכן המחיר של הטלוזיה יקר מאוד ואני לא בטוח שהפרש שןוה את זה אבל לומר במאה אחוז שהטלוזיה לא יותר שווה לא יכול לומר על סמך ביקרות אחת או שתים אבל זה נראה טלוזיה מעולה ברמה גבוה לפי נותנים טכניים אני מציע לקובי לחכות גם לסדרה ES של סמסונג כנראה לסדרת הבנונית שלהם כי סדרה עלית תעלה גם בהתאם לכן אני ממליץ שיסים לב כמוך על סדרה של LG ושל סמסטונג ועם הוא יחכה כמה חודשים אני מאמין שהמחירים ירדו ל 6-7 אלף שקל וזה היה יותר כדי אבל שוב זאת רק השערה שהיה לך המשך שבוע טוב ולקובי עם תצריך אותי אני בסקייפ

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני בכלל לא בטוח שה 620 טובה יותר מהדגמים של 2011.

ל 651Y היה MCI של 850. ל 570 היה MCI של 600. השקולה ל 651 זו ה 7600 פחות או יותר שאין כרגע בארץ. השקולה ל 570 זו ה 670 כנראה וגם אותה אין בארץ. מעניין מה אומרת הירידה מה 670 ל 620. הייתי מחכה לביקורת ספציפית.

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן
אני מעביר לך קישור לאתר lg uk ,שם תראה את כל הליין החדש של
lg מסדרת lm שם תראה שדגם lm620 ממוקם בדרג הבינוני נמוך
ולא הגבוה:
http://www.lg.com/uk/tv-audio-video/televisions/3d-tv.jsp
בנוסף מצאתי באתר זאפ את ה-55lm620 והמחיר של הטלויזיה גבוה.
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=819202

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני בכלל לא בטוח שה 620 טובה יותר מהדגמים של 2011.

ל 651Y היה MCI של 850. ל 570 היה MCI של 600. השקולה ל 651 זו ה 7600 פחות או יותר שאין כרגע בארץ. השקולה ל 570 זו ה 670 כנראה וגם אותה אין בארץ. מעניין מה אומרת הירידה מה 670 ל 620. הייתי מחכה לביקורת ספציפית.

נכון,באתר lg האנגלי אכן כתוב שבטלויזיות שציינת אכן mci גבוה יותר מדגם lm620
אבל אני הסתמכתי בנתונים שלי על אתר היבואן הישראלי
ששם רשום true motion 200hz וכלל לא כתוב על mci850hz
תקן אותי אם אני טועה.
http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=125&subcatid=411&prodid=1094&keySearch=
לאחר בדיקה קצרה מסתבר שהדגם האירופי מסידרת lw שגם מצויה בארץ שונה מהדגם האסיתי
המיובא לארץ.בדגם האירופי רשום שדגם lw650t עובד בכלל על טכנולוגיה מתקדמת יותר מהדגם
שנמצא בארץ טכנולוגית led plus.

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אנטגאל אני כמעת בטוח שיש שיפורמדגמי 2011 לדגמי 2012 אבל נצתרך לראות עד כמה השיפור גדול עם אין שיפור מו שתאומר זו תהיה אכזבה גדולה מאוד מצידי...
במחיר של ה55 אנטיש יש את ES8000 ב17 אלף עצל DVD סנטר ולפי מה שקראתי אין מה להשוות..
אני אישית מתכנן לחסוך ואז לקנות טלוזיה חדשה בתקוה לקנות את ES8000 ועם לא יתאפשר לי השנה לקנות אז נקנה את דגמי 2013 אבל אני מאוד מקווה שמבחנית תקציבית וכספית אני יכול לרכוש את הטלוזיה המדהימה הזאות בגודל 55 אנטיש לחדר שינה שלי במרחק שני מטר וחצי עכשיו אני צופה במטר וחצי מ47 אזז שהיה לי ת55 אני ירחק תמיטה ויצפה ממרחק 2.6 מטר רק בHD מקווה שאני ינהנה כרגע אני נהנה ולקובי אניח מציע שתך לצפות בטלוזיזיות דגמי 2012 לעומת 2011 ותראה עם זה שווה תהפרש..

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן
אני מקווה שאתה יודע שהיבואן dvd center הוא יבואן מקביל
ליבואן הרשמי של סמסונג,כך שאיני יודע איך התמיכה שלו במקרה של תקלה.
למרות שגם על היבואן הרשמי סמליין אני לא כל כך סומך לפי מה שאני קורא
בפורומים השונים.
היבוא של dvd center מגיע מאירופה ,כך שאין בכלל תמיכה בשפה העברית,
וזה כולל את תפריטי הטלויזיה שלי אישית זה לא מפריע,וכמו כן אם אתה רוצה
לגלוש באינטרנט דרך הדפדפן המובנה לא תהיה לך תמיכה בעברית.
גם בלוח השידורים העבריים של ה-DTT לא תהיה תמיכה בעברית.

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נכון,באתר lg האנגלי אכן כתוב שבטלויזיות שציינת אכן mci גבוה יותר מדגם lm620
אבל אני הסתמכתי בנתונים שלי על אתר היבואן הישראלי
ששם רשום true motion 200hz וכלל לא כתוב על mci850hz
תקן אותי אם אני טועה.
http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=125&subcatid=411&prodid=1094&keySearch=
לאחר בדיקה קצרה מסתבר שהדגם האירופי מסידרת lw שגם מצויה בארץ שונה מהדגם האסיתי
המיובא לארץ.בדגם האירופי רשום שדגם lw650t עובד בכלל על טכנולוגיה מתקדמת יותר מהדגם
שנמצא בארץ טכנולוגית led plus.

אני לא יודע מאיפה אתה מביא את השטויות האלו.

MCI זה המדד הפנימי של LG. כל סדרה 6 של 2011 (חוץ מגודל 65") הייתה MCI850 לא משנה אם זה LW6500, 650T, 650S, 651Y ושאר ירקות. אין שום הבדל בעניין זה בין האירופי, לגרוזיני ולצ'רקסי. כולם LED PLUS למרות מה שכתוב באתר היבואן.

בדגמים החדשים סדרה 7 היא MCI800 וסדרה 6 היא MCI400.

TRUMOTION הוא רק חלק מהשקלול של ה MCI.

לגבי איכות התמונה - קשה לי להגיד כי לא צפיתי בהן אבל קרא את הפוסט הבא:

Well I just want to say I just sent back my 55lw6500 for the 55lm6700 and all I can say is "I WANT MY LW6500 BACK" the picture quality is better on the low and the 3d is better. You cannot adj the true motion at all can u access the thx settings in the service menu. I have tried everything but I just cannot get the PQ near as good looking. Yea this is a beautiful TV but the 3d and pq IMO just ain't as good.
Edit: OK I need to add to this I made the lm6700 sound horrable, its really not that bad it does have a very good picture its just not as good as the lw6500to me and not being able to adj the thx modes and true motion kinda was a buzz kill. All and all the lm6700 is very beautiful and it does have a really nice picture I just liked the picture of the lw a little more I have only had it for 4 days so maybe I haven't gotten use to it yet I had trouble with the lw at first too till I got it dialed in so if you have the lm in mind don't let me scare u I plan on keeping it but if you already have the lw6500 I say keep it.

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1321920&page=76

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לאנטגגרל אני לא יודע כמה אנחנו יכולים להסתמך על חוות דעת של אדם אחד...
אני לא יודע עד כמה הבן אדם הזה מקצועי אבל האם באמת כמו שתאומר אין שניום לטובת הסדרה החדשה זאת תהיה אכזבה גדולה מאוד מצד LG היה להם שנה שלמה לשפר את איכות התמונה ובמקום זאות הם שיפרו תעיצוב שזה דבר שולי ותמיכה בדפדפ]ן איטרנט ואפלקציות..
בקשר לקניה שלי אני סומך על DVD סנטר הם נשמעים חברה נחמדים מאוד ואני חושב שכול הביקרות השליליות על י ללא אחריות או בעיות זה קשור עם נפלתה טוב או פשוט נפלתה על חפארים ואני מכיר הרבה אנשים שקנו מDVD סנטר ומרוצים.. אחד מהם הוא דור מאתר של עופר לאור ויש עוד כמה.. אני קניתי את LG LX6500 גודל 47 ב 5850 שקל יביאון רישמי חי 3 שנים ועם היו אומרים לי תשלם עוד 3 אלף עם לא לא תהיה אחריות רישימית לא היתי מהסס ולוקחתזול יותר.
קיוצר קצת סטיניו מנושא האשכול וקובי בכלל לא שאול שאלות אז אני חושב שמציניו.

נערך לאחרונה ב:

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאנטגגרל אני לא יודע כמה אנחנו יכולים להסתמך על חוות דעת של אדם אחד...
אני לא יודע עד כמה הבן אדם הזה מקצועי אבל האם באמת כמו שתאומר אין שניום לטובת הסדרה החדשה זאת תהיה אכזבה גדולה מאוד מצד LG היה להם שנה שלמה לשפר את איכות התמונה ובמקום זאות הם שיפרו תעיצוב שזה דבר שולי ותמיכה בדפדפ]ן איטרנט ואפלקציות..
בקשר לקניה שלי אני סומך על DVD סנטר הם נשמעים חברה נחמדים מאוד ואני חושב שכול הביקרות השליליות על י ללא אחריות או בעיות זה קשור עם נפלתה טוב או פשוט נפלתה על חפארים ואני מכיר הרבה אנשים שקנו מDVD סנטר ומרוצים.. אחד מהם הוא דור מאתר של עופר לאור ויש עוד כמה.. אני קניתי את LG LX6500 גודל 47 ב 5850 שקל יביאון רישמי חי 3 שנים ועם היו אומרים לי תשלם עוד 3 אלף עם לא לא תהיה אחריות רישימית לא היתי מהסס ולוקחתזול יותר.
קיוצר קצת סטיניו מנושא האשכול וקובי בכלל לא שאול שאלות אז אני חושב שמציניו.
חבל מאוד שאנו גולשים לעניין אישי מי מהחברים פה מקצועי או לא מקצועי
בלי קשר לזה אני תמיד מתיחס לנתונים שכתובים באתר היבואן הישראלי ,אחרת למי אני יכול להאמין לגבי נתונים
של טלויזיה מסוימת,אני לא יכול להתיחס לנתון זה או אחר לטלויזיה משנה שעברה שזה לא רשום באתר עצמו.
משזכור לי וגם ישנו באתר היבואן התכונה שנקראת mci היא נתון חדש שלא היה קיים בדגמי 2011.

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הנתון תמיד היה קיים, רק שלא כולם מפרסמים אותו (כנראה כי לא כולם בכלל היו מודעים אליו).

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הנתון תמיד היה קיים, רק שלא כולם מפרסמים אותו (כנראה כי לא כולם בכלל היו מודעים אליו).

integral
אני מכיר ומוקיר את הידע שלך בנושא באתר המתחרה.
אני מסיק מדברך שליבואן ח.י יש לקבל את נתוני המפרט הטכני בערבון מוגבל
ויותר לסמוך על אתרי lg בחו"ל.

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא ראיתי שום אתר בחו"ל של הדגם הזה שהוא לא LED PLUS חוץ מה 65" וגם אצלו אפשר להפעיל את הלוקאל דימינג דרך ה SERVICE MENU. בנוסף, הלוקאל דימינג אצלי עובד.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לאנטגרל..
אני חושב שהדיון הזה חסר תכלית שיגע המסכים לארץ ונוכל לראות אותם או שהם כבר הגיעו כול אחד יחלט עם המסך טוב יותר מדגמי 2011 לפי ביקרות שקראתי אין תשובה חד משמעית רק מצינים שLG LM6700 יש תמונה מצתיוניות ב3D
דיוק צבעים מציון עיצוב מרשים תמיכה מעולה בדפפדפן ואפלקציות רבות ועיצוב מרשחם אבל לדעתי ES8000 יותר יפה ווכמובן שאין לו לוקאל דמניג מלא כמו בדגם העלית LH LM9600
שזה חבל אפילו בדגם ES8000 שאין לוקאל דמניג מלא וזה אכזבה גדולה בתור אחד רוצה לרכוש תמסך
..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור