מגבר מעגל השהיה והגנה לרסיבר וינטג'

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
חברי dtown אני צריך עזרה אחרונה עקב פחד נוראי שיקרה משהו לרמקולים שמתי לב שכול פעם שאני מדליק את המגבר יש פופ חזק עכשיו אחרי כמה מאמרים שקראתי הבנתי שאני צריך מעגל השהיה והגנה וראיתי שיש כאלו מוכנים השאלה מה הכי כדאי לרסיבר שלי הדגם הוא AKAI AA-920 רסיבר וינטג'

זה - http://www.aliexpress.com/item/Ampl...n-High-power-soft-start-board/1996833053.html

או זה - http://www.aliexpress.com/item/220V-Sound-power-supply-cushion-soft-start-board/2041714481.html

וניסתי למצוא יותר איכותים באייבי ובעוד כמה אתרים וכולם לרוב מסין אז אני אשמח לדעת אם יש יותר איכותים או אם אחד משני הקישורים יספיקו לי תודה.

או שאני צריך את זה?? -http://www.aliexpress.com/item/1Pcs...oard-Components-Kit-DIY-Best/32236898021.html

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
תגיד זה קורה שאתה שהווליום גבוהה ?

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
לא גם כשהווליום נמוך עד הסוף זה נותן פיק לרמקולים

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
"יש אסכולה בתורת האחזקה שלפיה אל לך להתחיל לטפל במערכת מסובכת, שעליה אינך יודע דבר. עליך להיות בעל הכשרה מתאימה או להשאיר את העבודה למכונאי מומחה.
זוהי אסכולה של עילית מכאנית המשרתת את האינטרסים הפרטיים של חבריה, ואותה הייתי רוצה לראות עוברת מן העולם."
רוברט מ. פירסינג זן ואמנות אחזקת האופנוע.

?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נו, אז אתה ממליץ לו לתקן לבד. ו?...

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
איתי תשאל אם יש לי ידע בהלחמות וקריאת סכמות ואני יענה לך בפשטות בלי ציטוט כן!:אצבע מורמת
אני בסך הכל שואל אם זה עונה לצרכים שלי......?:מבולבל:

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
הסתכלתי בסכימה של המגבר שלך ויש לו כבר מעגל הגנה והשהיה .
אם בכל זאת תרצה לשתול נוסף , אתה צריך לוודא איזה מתחים של AC השנאי של המגבר מוציא

והחיבור מאוד פשוט
מתח AC
לחבר את היציאה לרמקולים ל IN
ולהוציא לרמקולים OUT

עריכה :
אם הסכימה שהסתכלתי עליה נכונה , השנאי שלך מוציא מתחים של 43 38 ו 7.5 ככה שמה שהצעתי לך לא מתאים .

נערך לאחרונה ב:

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בדיוק החיבור פשוט, אבל אם יש לו מעגל השהיה אז מאיפה הפיק לרמקולים מגיע אם אפשר לדעת תודה?

נערך לאחרונה ב:

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
https://drive.google.com/open?id=0B6vjJyIqb073bVEya2VTNEx6RnM&authuser=0 כי גם אם אנחנו מדברים על אותו רסיבר אני לא מאמין שבשנים שהוציאו את המגבר הזה חשבו על מעגלי השהיה אני יודע שזה שזה לא היה קיים בשנות 1973-75
או שכן תקנו אותי אם אני טועה אשמח ללמוד
ראיתי מעגל הגנה אבל לא מעגל השהיה soft start כמו הלוח ששמתי בתחילת השרשור

נערך לאחרונה ב:

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אשמח לתקן אותך:
חשבו גם חשבו על מעגלי הגנה והשהיה לרמקולים, וציוד בכל רחבי שנות ה-70 צוייד במעגלים כאלה.
כולל ה-Receiver שלך.
הוא אמנם מצוייד במגבר שאיננו hi-end, אבל מעגל protection כזה קיים בו.

לפי התיאור שלך יש שם תקלה.

עצתי: במקום לאלתר מעגלים חיצוניים נוספים, כדאי למצוא ולתקן אותה.

מעגלי ההשהיה האלה שאתה מדבר עליהם אינם לרמקולים דווקא... הם מנסים ״לרכך״ את קפיצת מתח הרשת בהדלקת המכשיר (220V), כדי להגן על השנאי וספק הכח.
נדמה לי שלא זה מה שמטריד אותך.

נערך לאחרונה ב:

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אחלה אז אני אפתח אותו מחר ואבדוק ואם נמצא בעייה אעדכן אותכם והקטע של ה-SOFT START זה גם קשור לזה? כי לשם זה פתחתי את שרשור שלי בכל פעם שאני מדליק את המגבר הרמקולים מקבלים אחלה פיק שאפשר לשמוע בכיף גם שהווליום נמוך כאילו מהמכה של המתח זה קורה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
אני ממליץ לך לנתק אותו מהתקע ולקחת אותו לאיש מקצוע שמבין
אבל זה כבר החלטה שלך...

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
"יש אסכולה בתורת הפרקטיקה שלפיה אל לך להתחיל לטפל במערכת מסובכת, שעליה אינך יודע דבר, (בהנחה שאתה מחפש פתרון ולא הרפתקאות). עליך להיות בעל הכשרה מתאימה או להשאיר את העבודה למישהו שכן יודע מה הוא עושה אבל גם אחראי לתוצאות(!).
זוהי אסכולה של הגיון בריא שטוען שאם מפחיד אותך לדברייך לאבד את הרמקולים ואתה רוצה להתרכז בהאזנה המשרתת את האינטרסים הפרטיים של ההנאה, ו/או במקום לבזבז זמן, אז קח אותו לטכנאי.
מנגד, יש אסכולה שאינה לוקחת אחריות במקרה שטעית באחד משלבי התיקון/השבתה כי זה לא עולה לה גרוש,
ואותה הייתי רוצה לראות עוברת מן העולם."
ז. פרלמן - מתוך "זן, נסיון, ותנו לבן אדם לשמוע מוזיקה ולהפסיק לפחד שהמערכת תתפוצץ לו בפנים וכל זה בעלות בדיקה אצל טכנאי שיודע מה הוא עושה ונותן אחריות על עבודתו".

!

:)

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה על העזרה שלכם - https://sites.google.com/site/dudulab/dcfaultprotection כבר דיברתי עם האיש והוא הסביר לי שזה פשוט להרכבה אלך לבחור שכבר הייתי אצלו ואשב איתו ואלמד ממנו משהו שלצערי לא קרה כאן שלשמו נועד פורום זה ולהתקין מעגל כזה http://www.aliexpress.com/item/Ampl...n-High-power-soft-start-board/1996833053.html לא צריך להיות מהנדס באלקטרוניקה.....

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אתה נשמע מאוכזב קמעה ...
אבל נראה לי שזה קצת צרם להבין שיש לך תקלה יחסית פשוטה במגבר, ואתה מבקש "לכסות" עליה עם מעגל נוסף, שמיועד בכלל למטרה אחרת.
עדיין הפורום הזה מלא אנשים שישמחו מאד לעזור.

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בדיוק זה למה רשמתי שאני אוהב ללמוד ולשם זה פתחתי שרשור אבל ישר אומרים ללכת לטכנאי כדי שייקחו כמה מאות או אלפי שקלים על תיקון פשוט

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
עד כמה שהבנתי מהלינק ששמת מעלי אקספרס ,
המעגל הזה הוא רק " SOFT START " ולא מתוכנן להגן על הרמקולים כלל מ DC .

אם יש לך רמקולים שיקרים לליבך הייתי במקומך מנסה לפתור את הבעיה של המעגל הגנה המובנה במגבר שלך
ואם אין באמת כזה , אז לשתול מעגל שהוא גם עם התחלה רכה וגם עם הגנה לרמקולים.

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אז סליחה כנראה שלא הבנתם אותי כשאני מדליק את המגבר נגיד אחרי לילה שהוא כבוי יש בום ברמקולים גם כשהווליום נמוך ואחרי כל מה שקראתי והבנתי שאני צריך את soft start גם לפי המאמר של דודו אז סליחה אם לא הבנתם אותי נכון

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
מהתיאורים שלך אני מסיק ש:
1. מעגל ההשהיה שלך, שמיועד לחבר את הרמקולים כמה שניות אחרי ההדלקה, לא פועל. (ניחוש כמובן).
2. אתה מבקש לחבר מעגל soft start, שמיועד להגן על המגבר מפני נחשול מתח הרשת, ולא להגן על הרמקולים מפני המגבר.

איפה אתה גר?
אני מהנדס אלקטרוניקה חובב אודיו שגר בקריות. אשמח לנסות לשחק ב-receiver שלך. אבל זה אומר לטלטל את המכשיר צפונה.

avi-1989

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
לפי מה שאני יודע אין לי מעגל ואני אשמח לעזרה אני מקרית מוצקין

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור