מעבד תמלילים בעברית לאייפד 2 , יש ??

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שוקל לרכוש אייפד 2 כמתנה לבת הגדולה ליום הולדתה במשולב עם סיום התואר הראשון. מגיע לה פינוק לא כן?!

הבת ממשיכה ללמוד גם תואר שני. יש לה מחשב לפטופ (בן שלוש) שאיתו היא הולכת ללימודים ומחשב אישי נייח בבית.

היא לא ממש עובדת באמצעות הלפטופ, היא לא גיימרית כבדה וכו'. למעשה עיקר השימוש בלפטופ הוא גלישה ברשת, אי מיילים וקצת עיבוד תמלילים בעיקר הקלדה במהלך השיעורים באוניברסיטה וכו'.

האייפד 2 מיועד להחליף את הלפטופ אך החשש שלי שאין אפשרות לעיבוד תמלילים בעברית שיספק את צורכי הבת כסטודנטית במהלך ההרצאות והשיעורים...

ממה שקראתי ברשת לא הצלחתי לגבש לעצמי דיעה ברורה לגבי אפשרות/ נוחות עיבוד התמלילים באייפד 2 ואודה לעזרתכם.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נ.ב.

התשובה קצת דחופה לי כי ביום 31/05/2011 מתקיים טקס הענקת תעודות התואר הראשון וזהו גם יום ההולדת של הבת ואני רוצה להפתיע אותה עם המתנה ביום הזה. כלאמר כבר ביום ראשון לרכוש לה אחד בהנחה שאכן החשש בעניין עיבוד התמלילים יתבדה.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
להקלדה מאסיבית צריך מקלדת פיזית, ובזאת התבטל היתרון של האייפד.
בלי קשר לזה שאין תוכנת כתיבה ביהודית, ואין לרכישה מיידית, חוץ מהדגמים היקרים,
עם ה GPS והטונה זכרון.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שווה לבדוק את זה: אסוס טרנספורמר גם טאבלט וגם מחשב נייד עם מקלדת מלאה כשצריך: Asus Transformer

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בדיוק חיפשתי את הביקורת :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור