מסקנה: שמיעת מוסיקה עם כיליה אחת לא פוגעת בסאונד

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
זה לקח קצת זמן... אבל הבטלה של אוגוסט עשתה את זה וסוף סוף יש לי חדר האזנה יעודי...
את האנטם 225 החליף ear8l6 את חלון הפרגולה שהדהד לי בנשמה החלפתי בחדר מאוזן של 3 על 5 עם גג משופע בזויות כשמאחורי הכורסא שני מטר של אויר . בפינות 4 יחידות של vicoustic בהמלצת מתנוש וערן פוגל ועוד שלוש תמונות בהדפסה אישית בהן דחפתי חומר אקוסטי בסיסי... המעמד זמני, פשוט ועושה את העבודה... למרות שלא בדקתי חלופות מקצועיות ולא ער להשפעתן הפוטנציאלית.
הפוקוס בחדר עוצר נשימה, אני עטוף במוסיקה וחוגג.. חדר 1.jpgחדר.jpg
בכלל התחושה היא כי החדר השפיע על הצליל והחוויה יותר מכל רכיב אחר.
ההמשך הוא כנראה שדרוג המקור כדי לכבד את הוד שקיפותו של המגבר.

ה ear בנוי לעבוד גם רק כפאוור, אז השאיפה לקנות מקור שהוא גם פרה מאוד איכותי. יש מועמד כזה ביד שתיים, אבל לי נותרה אחרי כל השדרגת רק כיליה אחת ולכן מוטב שאמתין.

תמונות מצורפות

• חדר 1.jpg
    חדר 1.jpg
    KB 147.3 · צפיות: 446
  • חדר.jpg
    חדר.jpg
    KB 138 · צפיות: 268

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יפה, נעים לעין ומקווה שגם לאוזן. תהנה!

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אין לי מושג איך זה נשמע, אבל זה יפה ואסטטי מאוד!

לגבי המגבר, ראשית הקודם שלך הועבר אחר כבוד לסלון החדש של אח שלי. שנית, בהכירי טוב מאוד את המגבר החדש שלך, אני ממליץ בחום רב מאוד, רק על מקור אחד, ואל תעיז להתפשר - ear acute . לא זול אבל שווה כל אגורה ועושה ביה"ס להרבה אחרים, גם יקרים משמעותית ממנו. יש לו כפתור גיין, אתה מעביר את המגבר שלך למצב של power ומקבל בתמורה סיגנל קצר ונקי עם סאונד שיעשה לך הרבה עור ברווז.

תתחדש ותהנה. יופי של חדר. (ורד)

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
אין לי מושג איך זה נשמע, אבל זה יפה ואסטטי מאוד!

לגבי המגבר, ראשית הקודם שלך הועבר אחר כבוד לסלון החדש של אח שלי. שנית, בהכירי טוב מאוד את המגבר החדש שלך, אני ממליץ בחום רב מאוד, רק על מקור אחד, ואל תעיז להתפשר - ear acute . לא זול אבל שווה כל אגורה ועושה ביה"ס להרבה אחרים, גם יקרים משמעותית ממנו. יש לו כפתור גיין, אתה מעביר את המגבר שלך למצב של power ומקבל בתמורה סיגנל קצר ונקי עם סאונד שיעשה לך הרבה עור ברווז.

תתחדש ותהנה. יופי של חדר. (ורד)

תודה רבה על הפרגון והעצה...אני יודע שאתה צודק אפילו שטרם שמעתי את המקור האמור.... אני מכוון לשם ומקווה שיתגשם בהקדם... שמח שהאנטם נחת במשפחה.

כל טוב ושנה טובה
טל

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
יפה מאד ! אסטטי ומזמין !
כנראה שרוב הבית יהיה מיותר עכשיו :)

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אני מניח שכך נראה חלום שמתגשם :מלאך:

maikey

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
6
נראה יפה מאוד אני בטוח שגם נשמע מצויין תתחדש!

jecky49

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
היי אם לא תזדרז עם המקור אתה תאחר את המועד!!!!!
ג'קי

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
הרשה לי לשבור קצת שמחות לגבי המקור.
אז כן, התלהבתי ממנו מאד בפאנל הנגנים העיוור.
אבל שמעתי אותו מאז מספר פעמים אצל חבר. הוא חביב, אבל לא מפיל לסתות. כמו כל המוצרים של EAR הוא בריטי מנומס מאד... כל כך מנומס שלי - לפחות - הוא עושה חשק לישון.

על פי החבר, ממיר של כמה אלפי שקלים בודדים בחיבור למחשב איכותי נתן תוצאה משמעותית טובה יותר.

אבל אני מבין שטל מתעסק עדין עם כסופים מסתובבים....

מה אגיד לכם... אני לא הייתי קונה מכשיר כזה. לא בגלל שהוא לא טוב, אלא בגלל שהוא לא מדהים, ויותר חשוב מזה... מי לעזאזל קונה היום נגן דיסקים. זה כמו לקנות לייזר דיסק.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
אבל שמעתי אותו מאז מספר פעמים אצל חבר. הוא חביב, אבל לא מפיל לסתות. כמו כל המוצרים של EAR הוא בריטי מנומס מאד... כל כך מנומס שלי - לפחות - הוא עושה חשק לישון.

על פי החבר, ממיר של כמה אלפי שקלים בודדים בחיבור למחשב איכותי נתן תוצאה משמעותית טובה יותר.

מה אגיד לכם... אני לא הייתי קונה מכשיר כזה. לא בגלל שהוא לא טוב, אלא בגלל שהוא לא מדהים, ויותר חשוב מזה... מי לעזאזל קונה היום נגן דיסקים. זה כמו לקנות לייזר דיסק.

הגיע הזמן שתבוא לשמוע את ההגל 80 עם הפרואקים ............ אבל תביא מחסום כלבים ללסת העדינה שלך ....... :)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
יופי של חדר טל ............ איזה כיף חדר יעודי למוסיקה........... :בעד:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
תתחדש (ורד)
אוהב את האסטטיקה.
יפה מאוד.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

עדיין מחכה לשמוע מחשב מנגן יותר טוב מנגן CD טוב.....

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אם תשב בבית ותחכה, זה לא יקרה.
אני בטוח שלא מצאת את אשתך בדרך דומה :).

אני יכול להגיד לך כזה דבר:
המחשב שהיה לי בשנת 2010-2012 לא מתקרב בביצועי הסאונד שלו למה שיש לי היום. הטכנולוגיה משתפרת. ה- CD המדובר נשאר אותו CD.

אגב, המחשב שלי דאז+ WEISS DAC202 נתן בראש בלי בעיה למרידיאן G08 שביקר אצלי. ואני מדבר איתך על משהו מלפני 3 שנים בערך.

בקיצור, ככל שהחודשים חולפים להם, הטענה הזאת שבקצה של הסקאלה ה- CD נשאר מלך הולכת ומאבדת מהרלוונטיות שלה, לדעתי.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אצלנו בשכונה היו אומרים "זה לא כוחות".
וכוונתי למרידיאן המדובר.

(ולך אין בעיה בכלל. יש לך מחשב שאתה אוהב, תתחיל להשוות אותו לCD שונים).

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
יפה מאד ! אסטטי ומזמין !
כנראה שרוב הבית יהיה מיותר עכשיו :)

אני עובד עכשיו על פתח קטן בתחתית הדלת דרכו יוכלו לדחוף לי שלוש ארוחות ביום...

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18

מתנוש, דווקא לא ... דסקים הם בשוליים אצלי... הרוב פלאקים.... אני באמת לא יודע מה רמתו של הדאק של ear אם הוא ברמה של הסי.די אז זה מאוד מעניין כי הוא גם ישמש כפרה אמפ.. אם הדאק שלו לא מדהים, אז זה לא מעניין.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתה רוצה פרה תיקנה פרה.אתה רוצה דאק מדהים תיקנה דאק מדהים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור