מספר קליקים במצלמה

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
האם כדאי לקנות מצלמה יד שנייה (כמובן כולל אחריות עדיין ) שעשתה 30931 קליקים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש הרבה מאוד נתונים נוספים פרט למספק קליקים שקובעים את ערך המצלמה ביד שנייה
כמו: איזה מוצלמה זו, באיזה מחיר מדובר, המצב הפיזי שלה ...

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
D5300 של ניקון עדיין יש אחריות עליה של 3 שנים המחיר כולל עדשה 18-250 של סיגמא כולל 3 סוללות ומטען ב 2500

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא ממליץ על העדשה כך שהיא לא סיבה טובה לרכוש מצלמה שעולה כחדשה 1750 ש"ח בכזה מחיר
ולמה צריך 3 סוללות למצלמה כזו שמסוגלת לצלם הרבה מאוד תמונות עם סוללה אחת - לא נשמע לי דיל טוב עבורך.

בכמה אפשר להשיג רק את המצלמה?

לדעתי לא רוכשים מצלמה בגלל שיש מבצע או דיל טוב רוכשים את מה שרוצים

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אפשר לדעת מה היא הסיבה שאתה לט ממליץ על העדשה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאשר רוכשים מצלמת dslr רוצים לקבל איכות תמונה טובה, אחרת אין שום הגיון לקחת איתנו מצלמה גדולה וכבדה.

כדי שנוכל לקבל איכות תמונה טובה אנחנו צריכים עדשות טובות אופטית, אחרת התמונה שתגיעה למצלמה לא תיהיה טובה וגם מצלמה הכי טובה לא תוכל לספק תמונות טובות.

רבים רוצים מצלמת dslr ניות והם חושבים שרכישה של גוף כזה תספק לכם תמונות איכותיות, אבל ללא עדשה טובה לא נצליח לקבלת תמונה איכותית. רבים גם רוצים טווח זום גדול ואז בטח יהיו יצרניות של עדשות יספקו עדשות כאלו אבל קשה ויקר לספק עדשות עם אופטיקה טובה וטווח זום גדול. כך שרוב העדשות עם הטווח זום הגדול לא ממש מומלצות. יש כמה כאלו שהן מאוד יקרות ומאוד כבדות. העדשה המדוברת היא לא אחת מהן רק מבםקת טווח זום גדול עם איכות אופטית לא מוצלחת במיוחד וחבל לחבר אותה למצלמה כל כך טובה.
זה כמו לנסות לחבר צינור גינה לברז כיבוי אש לכבות שרפה

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הבנתי אז באופן כללי לא מומלץ... רצוי להתחיל עם 18-140 ? או של סיגמא 17-50?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הניקון 18-140 היא שילוב מוצלח של מחיר סביר, איכות אופטית טובה, טווח זום מוצלח - כך שהיא בחירה טובה מאוד
היתרון הגדול של הסיגמא (או טמרון) 17-50 עם צמצם F2.8 שזה צמצם גדול שחובבי צילום מתקדמים אוהבים (אני למשל מאוד אוהב צמצם גדול).

כלומר אני הייתי לוקח את הסיגמא, אבל עבורך אני חושב שה 18-140 תתאים יותר

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שאלה נוספת שצצה לאחר שהסיגמא ירדה מהפרק..
ההתלבטות היא בין הניקון 18-140 לבין סיגמא 17-70/sigma 17-50?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שאלה נוספת שצצה לאחר שהסיגמא ירדה מהפרק..
ההתלבטות היא בין הניקון 18-140 לבין סיגמא 17-70/sigma 17-50?

לא הבנתי את מורידה את הסיגמא מפרק ולאחר מכן שוב מזכירה את אותה עדשה סיגמא 17-50 :)
עדשת סיגמא 17-70 זו עדשה מעניינת מצד אחד בתחום ברחב שלה יש לה צמצם גדול שזה מאוד נחמד, אבל בתחום הצר (שעושים זום) אין לה את היכולת של צמצם רחב, היא מספקת טווח זום קצת יותר גדול מה 17-50 היא הגיעה עם 70 ולא רק עד 50 בנוסף לכל היא גם עדשה שטובה לצילום מאקרו. אבל היא עולה כ 1800 ש"ח

עדיין לדעתי לצרכים שלך עדשה עם טווח זום גדול יותר תיהיה יותר אפקטיבית ולכן ה 18-140 - היא ההמצלמה שלך עבורך

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
התכוונתי לסיגמא 18-250

liora luz

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מצאתי ביד 2 את ה 17-70 ב790 לכן אני שואלת ...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאמור עדשה מאוד מעניינת ונראה מחיר טוב, צריך לראות שהיא עבור ניקון - היות ויש גם גרסאות עבור קנון שלא יתאימו אם את רוכשת מצלמת ניקון.

מצד שני אני לא בטוח שהיא תספק לך את טווח הזום שאת רוצה - כמו כן חשוב לבדוק שהעדשה תקינה, צריך לחבר אותה למצלמה לראות שאת יכולה לצלם איתה שהיא לא תקולה או משהו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור