מסך 32 אינץ' - התלבטות בין מספר דגמים

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אורן, אם היית יודע רק קמצוץ ממחירי העלויות של יבואנים/חנויות - בכל תחום שהוא, אני מבטיח
לך שהיית מקבל "חררה" at best, אפילו "מתפחלץ". :D

ltzik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
O.K הבנתי עכשיו,
עדיין מחיר הסוני שצויין קודם, נראה לי נמוך משהו...

האם יצא לך לראות את הפנסוניק 75 (אני ראיתי אותה מחוברת כראוי לממיר יס והיא נראתה מעולה)

אתה מתכוון למחיר שאני ציינתי בקשר ל-P3000? אם כן, אז אני יודע שהמחיר הוא נמוך, אבל אני לי אינטרס לשקר, אני באמת השגתי אותה במחיר כזה עם אחריות רשמית של היבואן.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
Itzik נתפסת כ-"מושתל" עם אינטרסים לשווק את המוצר.
חחח.. סתם 4.5K מחיר סבבה אני בטוח שעם עוד קצת התמקחות אפשר להוציא אותה בפחות מ-4.3K כמו שהוצאתי את הפיליפס.
יאללה אני כבר מת לקנות את הטלוויזיה, כנראה שאני ילך לבדוק רק בפסח, נגמר לי השבוע היחיד שהיה לי פנוי:מה??????????:

עכשיו שאלה לליאור, אחי מזה בילבלת אותי עם המדריך לקניית LCD או פלאזמה. לפי מה שרשמת מתחת ל-13000 שקל אין בכלל על מה לדבר. ל-32 אינטש לשלם מעל 13K זה שחיטה חבל על הזמן, גם מעל 8K זה לא סביר. לפי מה שאמרת כל טלוויזיה במחיר הנמוך מ-8K היא טלוויזיה באיכות מספקת +- ולא יותר מזה. האם טלוויזת הסוני, הפיליפס או ה-TOSHIBA 32C3500 שהוזכרו כאן לא יתנו תוצאה מספיק מרשימה?!?? אני ממש לא בטוח בקשר לזה.....
ד"א לא מדובר פה על גודל כי גם בדגם ה-42 של הפיליפס לדוגמא מחירו עומד על 7000 שקלים.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
א. זה בהחלט רלוונטי לגודל.
ב. המחירים יורדים כל הזמן, הייחוס בכתבות כאלו משתנה מהר מאוד.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רגע מזתומרת יכול להיות אותה חברה ואותו דגם של טלוויזיה מסוימת בשני גדלים שונים שבגודל הקטן לדוגמא התוצאות יהיו הרבה יותר טובות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בשידורי טלוויזיה רגילים למשל, במסכים הקטנים (מדגם זהה) יראו בד"כ טוב יותר, משום שבגודל מסך גדול, הבעיות בשידור בולטות יותר (בצפייה מאותו המרחק).

asher_1981

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי את 32ב3500 טושיבה אחלה של טלויזיה לפי דעתי הטלויזיה הכי טובה יש לי גם מחיר טוב אם אתה רוצה

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חבל להקפיץ שרשור כזה ישן...

אתה מתכוון ל-toshiba 32c3500? קודם כל תתחדש!

דבר שני אפשר לשאול בכמה קנית ועם איזה אחריות?!

אם תוכל לרשום איך רואים בה בחיבור למחשב סרטים באיכות hd ו sd(בגלל שהחיבור הוא vga) ואיך רואים בשידורי טלוויזיה רגילים זה יעזור לי.

אה ועוד משהו מהו מרחק הצפיה שלך מה-LCD?

תודה ויום טוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור