מסך טלוויזיה LED 42P11F THOMSON במבחן

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
הבנתי את דבריך עד תום, אולם יש לי שאלה נוספת לדיון: האם מדובר בהטעיה צרכנית כאשר נכתב באתרי אינטרנט שונים ובשלטי פרסומת וחסויות על חברות כגון: SANSUI או AKAI שמדובר בענקי אלקטרוניקה מיפן, זאת בניגוד לעובדות כי שני המותגים הללו נמצאים למעשה בבעלותו של תאגיד היושב בהונג-קונג, והצרכן הממוצע שאינו בקי כל כך בהיסטוריה של המותגים הבינלאומיים תוהה וחושב שמדובר באמת בחברות שיושבות ביפן?...

אם אתה זוכר כמעט בכל משחק כדורגל בערוץ 1 מופיע החסות של חברת "המילטון" תחת הסיסמא: "AKAI ענק האלקטרוניקה מיפן - יבואנית אל סי די, לד, ומוצרי אלקטרוניקה! AKAI מקבוצת המילטון".

בתודה מראש!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
באופן כללי, שימוש בשם של חברה שאינה קיימת עוד כגוף יצרני עצמאי עלול להיות הטעיה, גם סנסוי נכנסת למשוואה הזו.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
מכיוון רבים ממותגי המדביקה מיוצרים במפעלים גנריים הייתי מעוניין לדעת האם את מכיר שמות של חברות כאלה המייצרות עבור גורמים או גופים מסחריים אחרים?

אני אישית מכיר רק מפעל שניים כאלה: VHSTEL שבטורקיה וחברת PROFILO שגם היא מצויה בטורקיה. ושאלתי האחרונה בנשא הנה: האם גם חברת BEKO מייצרת מסכים במפעלים גנריים?

בתודה מראש: MAX!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למטב ידיעתי, גם בקו מייצרים בטורקיה.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
במקרה של אקאי, לא רק שהיבואן מנסה לרכוב על המוניטין של יצרן מפואר מהעבר שאיננו עוד, אלא גם סיסמת הפירסום שלו היא פלגיאט מושלם של סיסמה אשר שימשה את יבואן שארפ בישראל בשנות ה-80.

הבנתי את דבריך עד תום, אולם יש לי שאלה נוספת לדיון: האם מדובר בהטעיה צרכנית כאשר נכתב באתרי אינטרנט שונים ובשלטי פרסומת וחסויות על חברות כגון: SANSUI או AKAI שמדובר בענקי אלקטרוניקה מיפן, זאת בניגוד לעובדות כי שני המותגים הללו נמצאים למעשה בבעלותו של תאגיד היושב בהונג-קונג, והצרכן הממוצע שאינו בקי כל כך בהיסטוריה של המותגים הבינלאומיים תוהה וחושב שמדובר באמת בחברות שיושבות ביפן?...

אם אתה זוכר כמעט בכל משחק כדורגל בערוץ 1 מופיע החסות של חברת "המילטון" תחת הסיסמא: "AKAI ענק האלקטרוניקה מיפן - יבואנית אל סי די, לד, ומוצרי אלקטרוניקה! AKAI מקבוצת המילטון".

בתודה מראש!

א

אורח

אורח
מסכי תומסון מיוצרים ע"י חברה סינית בשם TCL
שיש להם מסך שמאוד דומה לתומסון רק אם TCL בשמו , אם אני לא טועה וראיתי את שני המסכים הם ממש אותו הדבר רק ניראים שונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור