מסך טלוויזיה סמסונג שהתקלקל מיד לאחר האספקה

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם, קודם כל רציתי לציין שהאתר הזה פשוט מצויין וכל הכבוד על שיצרתם פה בית חם לחובבי הקולנוע הביתי.

רבות התלבטתי לפני שבחרתי במסך לרכישה, שנים שפינטזתי על היום הגדול.
בסופו של דבר (ובהתאם למצב העו"ש) התמקדתי בשתי אופציות של יצרני מסכים, LG או SAMSUNG.
כל מוכר דאג להכפיש את היצרן השני, אחד אמר ש-LG מרובים בתקלות, שני אמר בדיוק את אותו הדבר על SAMSUNG (מן הסתם זה תמיד היה בקורלציה להיותו נציג של אותו מותג)
בסופו של דבר ולאחר שקראתי באינטרנט שסמסונג פתחו מפעל משותף עם סוני הגדולה החלטתי ללכת על סמסונג, דגם: LA37A550, זהו מסך 37' בעל יכולת FULL HD, והמחיר... כמו שרפי גינת היה אומר- ללא תחרות!!!!
(5700 ש"ח כולל הובלה)
המסך הגיע ואח"כ בא טכנאי של רטפון שגם חיבר אותו ואפילו הצליח למכור לי מגן ברקים ומייצב מתח על הדרך (גזר את הקופון שלו).
יומיים או שלושה לאחר קבלת המסך, לאחר שהמסך עבד במשך כמה שעות, פתאום החשיך המסך, כלומר הפך לשחור מוחלט, הסאונד עדיין בקע מהרמקולים והמסך עדיין עבד, אולם תמונה לא הייתה. ניסיתי להחליף מקור אינפוט בשלט או להכנס לתפריט, אבל שום דבר לא עזר. רק לאחר שכיביתי את המסך והדלקתי מחדש התמונה חזרה.
מה לדעתכם זה אומר? התקלה חזרה פעמיים כבר (שוב לאחר שהמסך עבד כמה שעות)
חיפשתי באינטרנט וראיתי שאנשים חוו תקלה דומה במסך מדגם שונה של סמסונג לאחר כשנה או שנתיים של שימוש. (הדגם הזה יחסית חדש, אז אני מניח שתקלות כאלה יופיעו באינטרנט רק בעתיד). התקשרתי לחברת השירות של סם ליין- רטפון, הם ישלחו טכנאי ביום שישי, אבל אני חושש שהתקלה לא תופיע בדיוק בזמן שהוא יגיע ואני לא מוכן לשלוח לתיקון מעבדה מסך חדש בן כמה ימים, אני רוצה חדש חליפי או זיכוי מלא.
מה דעתכם?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קודם כל תתחדש,

לדעתי, זה קצת מוקדם לנקיטת צעד כלשהוא: תן לטכנאי לבדוק ולטפל בענין.
תשאיר את הטלויזיה דלוקה מספר שעות לפני הגעתו.

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור, תודה על הברכה, הזדמנות מצויינת לברך גם אותך על האתר המשובח.
:)
האם שמעת על בעייה דומה בעבר, ואם כן כיצד זאת נפתרה?
איזה "כיף" להיות שפן ניסוי עבור קונים עתידיים, בסך הכל רציתי לראות HD ולחזור הביתה בשלום...
:(

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה, שמח שאתה נהנה כאן :)

לענין הבעיה, זה יכול לקרות בכל דגם ובכל פירמה, למרות שזה תמיד מעצבן כשזה נופל עליך.
ואגב, המסך הזה כבר מיוצר מספר חודשים לפחות, כך שאתה לאו דווקא "שפן הניסוי" הראשון.

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הסתכלתי בחוברת ההפעלה ובטבלת ה-TROUBLESHOOTING
מצויינת תופעה בה המסך הופך שחור ונורית החיבור לחשמל האדומה מהבהבת.
ההסבר שניתן הוא "THE TV IS USING ITS POWER MANAGEMENT SYSTEM"
למרות שזה לא בדיוק מה שקרה לי, אצלי התמונה החשיכה, הסאונד המשיך ונורית החיבור האדומה לא הבהבה.
האם יש אופציה שלאחר כמה שעות עבודה המסך נכנס לסוג של כיבוי (כמו שומר מסך במחשב)
ורק הסאונד ממשיך?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
א.אפשרי. חפש את הפיתרון בחוברת הטרבלשוטינג ואולי חפש בתפריטים אפשרות של ביטולה.
ב.כל מכשיר אלקטרוני יכול להתקלקל. אין שום קשר ליצרן/פירמה/זמן וכו... . אין מה לעשות. לכן יש אחריות.
ג.כדי שהטכנאי לא יבוא ויגיד שאתה מבלבל את השכל, החזק לידך מצלמה דיגיטלית , וצלם את המצב, עדיף בווידיאו עם סאונד בזמן שזה קורה.
כך תהיה לך הוכחה ניצחת.

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ב.כל מכשיר אלקטרוני יכול להתקלקל. אין שום קשר ליצרן/פירמה/זמן וכו... . אין מה לעשות. לכן יש אחריות.
ג.כדי שהטכנאי לא יבוא ויגיד שאתה מבלבל את השכל, החזק לידך מצלמה דיגיטלית , וצלם את המצב, עדיף בווידיאו עם סאונד בזמן שזה קורה.
כך תהיה לך הוכחה ניצחת.

א. הסתכלתי בחוברת ובתפריטים, אין אופציה שכזאת.
ב. לעומת זאת באתרים בחו"ל אנשים מדווחים על אותה תקלה, אבל כאמור לאחר שנה של שימוש ויותר.
למשל באתר הזה.
מישהו יודע מה השמות השונים שניתנו לדגם הספציפי שלי בעולם?
אולי זה יאפשר לי לחפש ולמצוא יותר מידע.
ובינתיים אמתין לטכנאי ונראה מה תהיה דעתו.

נערך לאחרונה ב:

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כדי שהטכנאי לא יבוא ויגיד שאתה מבלבל את השכל, החזק לידך מצלמה דיגיטלית , וצלם את המצב, עדיף בווידיאו עם סאונד בזמן שזה קורה.
כך תהיה לך הוכחה ניצחת.

הבעיה חזרה גם היום לאחר שהמסך היה דלוק כ-10 שעות, צילמתי והעלתי ליוטיוב:

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מקורי... תראה את הסרטון לטכנאי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כך תהיה לך הוכחה ניצחת.

אהם אהם כל הזכויות שמורות...

amramm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהם אהם כל הזכויות שמורות...

חחחח
אהבתי את הרעיון של הצילום.
זה קורה בהרבה מוצרים אחרים שפתאום מגיע הטכנאי והבית כולו החליט פתאום להפוך למושלם כולל כל המוצרים הבעיתיים. :D

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חחחח
אהבתי את הרעיון של הצילום.
זה קורה בהרבה מוצרים אחרים שפתאום מגיע הטכנאי והבית כולו החליט פתאום להפוך למושלם כולל כל המוצרים הבעיתיים. :D

זה בהחלט היה רעיון מצויין, נראה מה יהיה לטכנאי להגיד על זה,
הוא אמור להגיע מחר בבוקר.

נערך לאחרונה ב:

shlomzik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר קניה של הטלויזיה אותה תקלה

שלום .בתאריך 29.10.08 קניתי את הטלויזיה )A550)37 וזכיתי לאותה תקלה מהיום השני

לאחר טלפון למוקד נשלח טכנאי ולב הפלא התקלה לא מופיעה הטכנאי סיבן אותי והלך לדרכו יום אחרי חזרה התקלה !!!! נאמר לי בסמליין שלא ידועה תקלה כזו שקרררררררררר!!!לאחר בדיקות באינטרנט מתברר שזו בעיה של כל הדגם הזה בעולם עוד ועוד אנשים מתלוננים על התופעה . הטלזיה נלקחה למעבדה ושם תשאר אני מתכוון לתבוע את סמליין על עוגמת נפש על חודש וחצי של מלחמות טלפוניות ודורש תכסף חזרה אם יש עוד אנשים שיש להם תתקלה הזו ורוצים ללכת עם הדבר עד הסוף shlomy_senyor@hotmail.com

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו פעם אמר לי שהוא לא מספיק עשיר בשביל לקנות מוצרים זולים, ואנחנו כנראה היינו חייבים להתגלח על המוצר הזה בשביל האחרים. מה גם שהוא לא ממש זול, מדובר בכ-6000 ש"ח ובחברה מכובדת, לא מותג מדבקה.
אני לא יכול לדבר על אף אחד אחר מלבד עצמי, לי היה מסך מחשב של סמסונג LCD מדגם 931C שנהרס ביום בהיר לאחר כשנה וארבעה חודשים של עבודה. ניסיתי לא להיות אנטי-קוריאני כלפי סמסונג ולא להחרים את החברה על סמך ניסיון ממוצר אחד שלה.
והנה זה קורה שוב!
אני חייב לציין שיש מוכר אחד בחנות קטנה באבן גבירול (לא אתן שם מדוייק שלא אחשד בפירסומת)
שאמר לי בדיוק את מה שהתרחש, מדובר במוצר שמציג תמונה טובה ומעוצב חיצונית בצורה מרשימה.
אולם איכות האלקטרוניקה שלו נמוכה והחלקים שמהם בונים בסמסונג מסכים לא בנויים לאריכות ימים ולאמינות.
המוצר הבא שלי יהיה מוצר יפני, אין לי כוחות לזה יותר...
כרגע עדיין ממתין לטכנאי, "למזלי" התקלה התרחשה שוב לאחר שהשארתי את המסך דלוק כל הלילה.
נקווה שהוא לא ינסה לסבן גם אותי כהגדרתך. בכ"מ אם הוא יתגלה כסוכן של סם-ליין ולא כטכנאי אמיתי אני בהחלט לא אוותר ואלך לעו"ד. גם אני רוצה את כספי בחזרה ונוכל להתאגד יחד עם כל מי שנפגע מהמסך הנ"ל.
אעדכן בהמשך היום על שהתרחש.

נערך לאחרונה ב:

shlomzik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא צועקק אני זועקקקקקקקקקקקקקק

עוד יום של בומרנג סמליין לרטפון ולחנות מהבוקר 10 טלפונים .... שבוע בלי טלויזיה A550בחירה רעה עוד יותר לקנות סמסונג בפעם הבאה LG לפחות קוריאה ולא תאילנד(שם מיצרים את סמסונג)

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הטכנאי של רטפון הגיע, הכיר בתקלה, אמר שזה עניין של מזל ושלפעמים יש תקלה במוצר.
לא היה צורך להראות לו את הסרטון מאחר והוא ראה את התקלה "LIVE".
הוא אמר שיתן דיווח ליבואן-סם ליין והם יצרו איתי קשר לגבי ההמשך וגם ציין שהוא מעולם לא נתקל בתקלה כזאת... (אשרי המאמין)

נערך לאחרונה ב:

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
חה חה חה זה לא פתרון.
שישי שבת ומי יודע כמה זמן בצפיה שהתמונה באה והולכת.
אפילו השרות של "י.שלום" דואג למסך תחליפי מהיום להיום.
לפחות כשלא יעבוד תוכל לצפות בסרטון.(N)
מי צריך טלפונים וניירת,הבן אדם רוצה בס"כ לראות חדשות.
עוד היום שיחה לשרות לקבל תחליפי,וא"חכ חדששששששששש

plaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני ממליץ לכל מי שרכש את המסך הזה לבדוק אותו.
צריך לתת לו לעבוד ברצף כמה שעות, התקלה הראשונה הייתה לאחר 10 שעות עבודה, אח"כ זה כבר קרה לאחר 4 שעות עבודה בלבד.

ASAFF

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
וואי מפחיד הקטע עם סמסונג

חשבתי שקנתי מחברה אמינה

אני רכשתי סמסונג 450 אני ישאיר דולק לא הדלקתי אןותה הרבה רק שצריך

תלחמו על מה שמגיע לכם הרעיון עם המצלמה גאוני תתקבצו כמה ביחד

shlomzik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שבוע בלי טלויזיה

ואני אומר אוי אוי אוי איזו מדינה איך האזרח הקטן והחלש נדפק כל פעם מחדש . לאחר התלבטות החלטתי לוותר על כל הרעיון להחלפת הטלויזיה עכשיו אני יודע בודאות אני רוצה תכסף בחזרה ויתרתי על התענוג לסמסונג 6200 שקל זו עלות הטלוזיה שקניתי A550 37ממה שנראה לי רק כוח יסגור תסיפור הזה השבוע אפנה לחברת האשראי ואדרוש ביטול

יש המלצות על טלויזיה בסכום זה ?!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור